Натрапила щойно в інтернеті:
"Титул "Миccис Королева Красоты- КРЫМ Весна 2022" дocтался Ольге Валеевой."
Мммм, що всі гарні полишили півострів чи вона одна змагалась?)) Дівчата, вам як?
Veronainika• 01 июня 2022
Ответ дляLvivLady
Крим - Україна, а та прибувша шобла з 2014 року - дикі орки! Ви в курсі, як витравлюють місцевих з Криму? Вони для них такі ж ненависні ´бєндєровци´
От така доля зрадників!
Так она не из Полтавы?
Ответ дляVeronainika
Так она не из Полтавы?
Не знаю, вона зрадниця і крапка!
В мене в Севастополі колишня близька подруга, народилась і виросла в Хмельницькому, щороку їздила до неї до 2014 року, а потім в перших рядах бігла за рашистським паспортом і мені вливала у вуха таке, що дибки ставав навіть пушок на тілі...
Ответ для vihola
Може ще міс расіся виграє, от і русскій кавалер їде з подарунками для королеви.
Гарна пара буде.
Вони взяли б і містер і місіс світу, та конкурсантів з парашки смердючої на міжнародні конкурси на поріг не пускають.
Гарна пара буде.
Смех сквозь слезы. И этих воинов боится мир
Безимени890123• 01 июня 2022
Той незручний момент, коли не впевнена, хто на фото: Ольга чи Олег в образі Ольги.
svetulya70• 01 июня 2022
Ответ дляKINO_7
Это мужик?
Троюродный брат Кончиты Вурст. Хотя Кончита посимпатичнее будет.
Марго_1427• 01 июня 2022
Ответ дляKateFrosty
Твою ж мать- я кофе в момент просмотра глотнула. Подавилась ( Это номинация была для тех, кому за 45?
А при чем здесь возраст ? Бред не пишите
KateFrosty• 01 июня 2022
Ответ дляМарго_1427
А чего сразу бред? Я высказала предположение о возрасте дамы на фото
Ответ дляКарюшша
С этим фотошопом вообще фиг разберёшь, как она выглядит на самом деле)) поэтому вживую это состязание хирургов и косметологов, визажистов, а в сетях - кто лучше отофотошопится.
Одно ясно точно - сиськи у нее маленькие
Ольку уже полощут по всем пабликам)))
Вот ее фото где то откопали когда она была ещё норм, но это было очень давно, она из Полтавы уже чудищем выезжала ))