10 минут назад....
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
А де там та пані, яка днями радила киянам тримати валізу зібраною до 10 числа?В бані здається?
Її швидко відправили в бан. Завтра 100й день війни. Може бути вже все що завгодно, а дехто досі бігає «не нагнітайте» і посилають в бан
Я б зрозуміла, коли це будо до війни.
Ответ дляparadise@email.ua
Он из тех людей, кто обладает бОльшей информацией, чем мы - обычные граждане... И то, что он отписался у Швеца - у серьезнейшего аналитика, тоже о чем-то говорит
Ага да прям .то за стернкнко сбу гонялось ,а теперь ему все докладывает ..щвец кгбист .
Наша_русофобія_недостатня• 03 июня 2022
Ответ дляPolz
Та буде наступ з білорашки, побачите. Можете зараз блочити, але це буде
Так це очевидно.Я, якщо чесно, здивована, що вони з самого початку не полізли
Наша_русофобія_недостатня• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
интересно куда пойдут
Спробують відтяпати аес
Sofia-Sophie• 03 июня 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Спробують відтяпати аес
там уже підключено все на Європу, в рашку всеодно ел.енергія з ЧАЕС не піде
freedom_2015• 03 июня 2022
Ответ дляBabylady
Кто такой этот стерненко?
Кто такий Швец мене більше цікавить)
Стерненко той кого на раша тв називають нациком і перемивають кістки. Але він такої фігні не напише як на скріні
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Я крайне редко отписываюсь здесь - Ваш бан для меня - ничто! Сейчас нельзя расслабляться и возвращаться с детьми тоже - вот главный посыл темы! Может кто-то поосторожней отнесётся к мысли - а не пора бы вернуться домой.... Всем мира!!!!!!
Ответ дляparadise@email.ua
Боитесь альтелерии?
Ольга_1301• 03 июня 2022
Ответ дляparadise@email.ua
Вже всі чекали 9 травня...
Наша_русофобія_недостатня• 03 июня 2022
Ответ дляparadise@email.ua
Це був сарказм не в вашу сторону.Пані написала, а їй аж в 3 сторінки наваяли, щоб не нагнітала і т.д.Забанили її скаргами за 5 хв.А тепер вот така інфа про білорусів
Sofia-Sophie• 03 июня 2022
Ответ дляparadise@email.ua
яка хвилина на відео у Швеця? а то ліньки все дивитись
Наша_русофобія_недостатня• 03 июня 2022
Ответ дляgizma2019
да, посмотрела по карте, она рядос с границей...интересно, что потом с нами будет, как с элекричеством?
Шантажуватимуть, висуватимуть нам умови
freedom_2015• 03 июня 2022
Ответ дляlisulya
Боитесь альтелерии?
Я боюсь тих хто в два вагони 300 000 може затромбувати
Наша_русофобія_недостатня• 03 июня 2022
Ответ дляlisulya
Яка? Про альтелерію і два вагона по 300 тисяч?
Ні, про те що волочуть зброю.
Mrs.Ochmonek• 03 июня 2022
Ответ дляparadise@email.ua
уточнення: ’у кгбіста Швеця’