Зрозуміли як добре ми жили?На кордоні всі хто повертався в легкому шоці від германії від Бельгії,всі говорять у нас медицина краща,продукти смачніші,все швидко,заправки с супер обслуговуванням і безкоштовними туалетами,а стоматологія на супер рівні!Навчання в школі ми Українці на два класи попереду,наші діти кращі багатозадачні і талановиті!Все Буде Україна!
Ответ дляok1904
Ну, це хто до чого звик. В Україні не погано жилося саме українцям. Але інфраструкиура, система грлмадського транспорту, жд сполучення так собі. Олігархам добре жилося це факт. Співсталяю статистику озвучену за цей час, 20% території в окупації , а ввп -35%, мінус 200 заводів, тобто 200 заводів і 20% території забезпечувало 35% впп... А багато там населення мало «плюшок» від такої промислової потужності?
Не правильно. Заводи і підприємства припинили чи скоротили свою діяльність не тільки у зоні бойових дій. Не можна говорити, що тільки ці 200 давали 35% ВВП. Економіка просіла всюди в країні.
LarsonPeterson• 03 июня 2022
Ответ дляАнжелика1
Получается, отключение от ИВЛ ее наоборот спасло
получается что ее бросили на самовыживание.
Ответ дляВозрастная
У них нет ощущения конкуренции, дети с самого детства не привыкли стараться, не хотят добиваться хороших результатов. Это приводит у тому, что они вырастают в специалистов, работающих ’на отвали’. Зачем напрягаться? Поэтому всех действительно хороших специалистов приходится привлекать из-за рубежа.
Воот самый верный и правильный комментарий
LarsonPeterson• 03 июня 2022
Ответ дляasterisk_
Отказались брать покойницу ))).
Так если она покойницей была - чего же ее в морг не отвезли.
Чудесная история - женщина с поражением легких 100 %, в сознании находилась - слышала разговоры врачей. Потом стала покойницей, потом ожила.
Дайте ссылку на местные газеты, пожалуйста.
где я вам их возьму? я что немецкий знаю что ли.
Veronainika• 03 июня 2022
Куда же потом все такие одарованные и продвинутые дети из Украины деваются?..
Джулияробертс• 03 июня 2022
Ну в цілому висновок з цієї теми, що ті, хто закордоном, кажуть, що там навпаки все краще, а рідна країна - таке щось...
Джулияробертс• 03 июня 2022
Пишаюся тими, хто допомогає Україні вставати на ноги зараз у непрості часи і знаходить її сильні сторони, а не знецінює за кордоном.
жодні знайомі не повернулись ´
, да бюрократія там довга музика., да до лікаря запис ( впринципі нас те саме чекає з медреформою), але там соціал, який заспокоює.
Дівчата, а хто в Британії напишіть, як там з медициною безкоштовною і з оформленням банківського рахунку ( швидко, як у нас чи два тижні чекать карту, тоді ще два тижні пароль)
, да бюрократія там довга музика., да до лікаря запис ( впринципі нас те саме чекає з медреформою), але там соціал, який заспокоює. Дівчата, а хто в Британії напишіть, як там з медициною безкоштовною і з оформленням банківського рахунку ( швидко, як у нас чи два тижні чекать карту, тоді ще два тижні пароль)
Ответ дляЛинда
В Киеве у меня была соседка-полячка, ей консульство снимало квартиру в нашем доме. Она работала в консульстве. Жила с мужем и дочерью.
Она мне неоднократно говорила, как она любит) нашего киевского педиатра. Она очень внимательная, высоушает, назначит вначале лечение без лекарств. А в Польше их педиатр слушает 3 мин и сразу выписывает антибиотик даже при насморке.
Многое от врача зависит,моему ребёнку педиатр антибиотик и спустя 7 дней температуры 38 не назначил,послал сдавать анализы,а свободная дата через неделю ,воот такое бесплатное лечение в Польше.
Джулияробертс• 03 июня 2022
Ответ дляНе ангелы
Все мои знакомые, которые вернулись сказали одно - жить там невозможно, у нас ЛУЧШЕ
Моя подруга також так сказала, була в Німеччині. А от ті, хто виїхали в Данію, щось не спішать повертатись...
Ответ дляiriiiiiiin
И до войны многие хотели жить в Европе. И учиться отправить ребёнка в Европу
В Украине рабочий деньненормированный наши горбатятся за копейки по 14 часов
А в Европе график 8 или 12 и все
В праздник люди тоже хотят быть дома со своей семьей
И так далее
А в Европе график 8 или 12 и все
И так далее
8) там и 5 может быть))
Ответ дляARAIL
Странно тільки, чому третина українців до війни, їздила на заробітки до таких ’нікчемних’ країн... P.S. Якість продуктів у Німеччині та Бельгії набагато краща.
Бо половина східної Європи їхала на заробітки далі в Німеччину, Австрію, а ми на їх місце в Словаччину, Чехію та Польшу. Ще скажіть що в цих країнах немає проблеми з виїздом спеціалістів? І чому ж вони нічого не роблять щоб їх люди працювали вдома?
Ответ дляiriiiiiiin
Начинается движ у детей Этолии 7 класса самые важные это 7-8-9 кл
С 7го поздно. В 9м классе экзамены по всем предметам начиная с 6го. Вот они как с младшей школы в среднюю попадают, а там с ними не нянчаться уже. И нагрузка первый триместр так себе, второй начинают грузить, а дальше все адаптируйся и учись. Домашки сразу много очень.
Ответ дляДжулияробертс
у нас вернулись с : Болгарии,Венгрии,Финляндии,Германии....в Киев- все вернулись, не дожидаясь конца войны, домой. И только соседка безработная (нянькой в садике работала) еще в Германии сидит, на пособии и рассказывает мне как в Киеве страшно жить)
Коли читаю схожі теми, здається, що я єдина, кому подобається закордоном. Так, тут є свої недоліки, але плюсів більше. І саме найголовніше, що одразу кидається в очі - це люди. Вони набагато спокійніші і добріші, ніж у нас. Не нервуються на рівному місці. І продукти - все смачне, не знаю, що там інші таке їли, що їм не смачно.
П.С. До лікарів, слава Богу, не було потреби звертатись.
І так, я люблю Україну!
Strelka_007• 03 июня 2022
Ответ дляlybov83
Медицина в Германии намного лучше.
Дуже спірне твердження. Можливо, з приватною страховкою. Я безпосередньо стикнулася і поки що не розділяю вашої думки.
iriiiiiiin• 03 июня 2022
Ответ дляIrinnkA
Моя дочь ходит в 6 кл и не очень то они и напрягают
Это я ее напрягаю и объясняю ,что средний бал очень важен
Мария-1019• 03 июня 2022
Після тривалого проживання у сусідній, дружній Польші маю бажання - мертві рашисти , що прийшли на наші землі та неживі українські казнокради.
iriiiiiiin• 03 июня 2022
Ответ дляIrinnkA
8) там и 5 может быть))
Но это ж отлично! А не так чтотноги ели домой принёс
Или в праздник обхаживать тех которые не смогли скупиться за два или день до праздника