Миссис Буркул• 05 июня 2022
Скільки безсоромних бабів на пляжах Італії та Іспанії.
Причандали повивалювали. І вилежуються як шерепи.
НуПогоди!• 05 июня 2022
Ответ дляМиссис Буркул
І Бразилія.
То у вас цілий тур 😁 а мені сьогодні розповідали, що в Німеччині скрізь нудисти
Леди_на_драндулете• 05 июня 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
То мавпи)
А якою мовою???? Ви Америку відкрили

Пожарник• 05 июня 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Ні, цицяки фоткать не буду.
Понятно, наши бабы впервые выехали заграницу благодаря войне
Схема сыра• 05 июня 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Так они у себя дома и возлежат так,как им хочется.Не нравится-никто не держит,дома возмущаться будете.
Вот поддерживаю.
Плету интриги• 05 июня 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
То мавпи)
Дякую вам, добра душа, новий день- нові відкриття)))
ПироженкА• 05 июня 2022
Дуже дякую за інфу,Автор! І як ми без неї жили,- навіть не знаю🤷♀️🤷♀️ їжте меньше на піввідра і Вам буде шо показати
Пожарник• 05 июня 2022
Ответ дляglobus801
я как-то был на нудистском пляже типа мимо проходил по дороге к нашим палаткам , там вообше жесть, главное смотреть под ноги
Вы на себя тоже стараетесь не смотреть?
Миссис Буркул
• 05 июня 2022
Ответ дляglobus801
І шо Ви там жахливого побачили? Лахманину неголену до колін?
Леди_на_драндулете• 05 июня 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Так шереп же з причандалами
Добротная• 05 июня 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Зачем,это опасно для кожи..
Кстати да
Не только для кожи но и для молочных желёз очень вредно
Миссис Буркул
• 05 июня 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так шереп же з причандалами
Так він же вуйко, йому це повино подобатись.
Rikitikitavi_2022• 05 июня 2022
ШЕРЕ́ПА, и, ж., фам. Те саме, що потво́ра. — Поїду до Одеси на морське купання. Може, од морської води в Марусі простигне той дурний дівочий пал.. Та вона й таки добре споганіє од морського купання… Тоді, може, він і сам од неї одчепиться, як вглядить таку шерепу… (Н.-Лев., VI, 1966, 49); // Уживається як лайливе слово. [Печариця:] Лиха година тебе б взяла, бісову шерепу! І чорт тебе нагнав сюди, гаспидська дочко! (Мирний, V, 1955, 158).
Шерепа, пи, ж. Безобразная женщина. Одружусь з такою шерепою, що і тобі сором буде. Шевч. (О. 1862. VI. 13). Се через вас, дурні шерепи, сталось. К. ЦН. 211.
Леди_на_драндулете• 05 июня 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Саме тому- шерепи не подобаються)))
А жінки мають подобатись. Навіть топ лесс
Мульйонерша• 05 июня 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А що таке шерепи?
Давно це слово не зустрічала, ви звідки?
Пожарник• 05 июня 2022
Ответ дляglobus801
ну я ж там креветки и мороженое не разносил
Нет логики в вашем повествовании. Что вас так смутило?
Госпожа Белладонна• 05 июня 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Помилка в назві.сорі
Учитесь как нужно отдыхать!
Rikitikitavi_2022• 05 июня 2022
ШЕРЕ́ПА «потвора, потворна жінка; продажна бридка дівка»
РОЗШЕРЕ́ПА «людина, яка ходить розставивши ноги»
псл. [*šerpa], очевидно, зі значенням «грубий, незграбний витвір»;
зіставляється з лит. šérpėti «загулюватися, задиратися», šerpeta «задирка»;
зводиться, можливо, до іє. *kserp-, пов’язаного з *kos- «різати», або до іє. *skerp-, утвореного від *(s)ker- «тс.; тяти»;
р. [шерепёра] «товста, кремезна, показна (про жінок, самиць тварин)»;
ФОНЕТИЧНІ ТА СЛОВОТВІРНІ ВАРІАНТИ
шер(е)па́тий «шерехатий, кострубатий»
шерепеня́ «мала, погана дівчина»
ЕТИМОЛОГІЧНІ ВІДПОВІДНИКИ
Слово Мова
*kserp- індоєвропейська
*kos- «різати» індоєвропейська
*skerp- індоєвропейська
*(s)ker- «тс.; тяти» індоєвропейська
šérpėti «загулюватися, задиратися» литовська
šerpeta «задирка» литовська
*šerpa праслов’янська
шерепёра «товста, кремезна, показна (про жінок, самиць тварин)» російська
ФОНЕТИЧНІ ТА СЛОВОТВІРНІ ВАРІАНТИ
шер(е)па́тий «шерехатий, кострубатий»
шерепеня́ «мала, погана дівчина»
ЕТИМОЛОГІЧНІ ВІДПОВІДНИКИ
Слово Мова
*kserp- індоєвропейська
*kos- «різати» індоєвропейська
*skerp- індоєвропейська
*(s)ker- «тс.; тяти» індоєвропейська
šerpeta «задирка» литовська
*šerpa праслов’янська
Леди_на_драндулете• 05 июня 2022
Ответ дляМульйонерша
Дніпро)))) я вперше чую його, занотувала собі))) то вік живи, вік вчись))
Миссис Буркул
• 05 июня 2022
Ответ дляПожарник
Шо чубатурка у нього замала.
Пожарник• 05 июня 2022
Ответ дляLusik 26
на счет Италии не знаю, в Испании в порядке вещей на обычном плаже топлесс лежать...ну и что? от вас убудет?
У нас дикие люди, это факт. В Турции и Египте на отдыхе это редкость, поэтому для них Европа становится таким вот открытием
Мульйонерша• 05 июня 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Еге ж
Леди_на_драндулете• 05 июня 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
И я Днепр, слово употребляем в смысле бестолковая, неумеха, типа розтрайда, кутафья
Розтрайду також занотувала, дякую!! Обидва вперше чую.
Малахольная я вживала як бестолковая, неумёха