Зам. зав. Анонима• 09 июня 2022
Черешня чи білі зуби? :)
Зробила проф чистку зубів вранці. А зараз коло мене стоїть пакет гарної стиглої темної черешні. Я її люблю більш за все серед їжі!!!
Відчуваю, що зараз не витримаю і почну ту черешню їсти, і тоді вся чистка полетить коту під хвіст!
А ви б стримались чи спокусились ?))))
Результат:
вже голосів:
58 (62.37%)
Стрималась би, зуби важливіше!
35 (37.63%)
Це ж черешня,як можна встояти!
Ду да ду да ду• 09 июня 2022
Черешня)
А після чистки скільки часу не можна їсти черешню. Я просто не знаю
Ненавязчивый синтезатор• 09 июня 2022
Сходите ещё почистите. Памятку выдают насчёт красящих продуктов людям, у кого сила воли есть.
Ду да ду да ду• 09 июня 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
А звідки вони знають, у кого є сила волі!?
Єдина Країна• 09 июня 2022
Повезло Вам с черешней! Думала, что она вся в Мелитополе осталась. В Харькове сейчас мелкая по 120грн за кг - еще не покупаю.
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Не видають ))) це в Україні дають, а за кордоном жодного зайвого папірця не надрукють, я вже мовчу про рекомендації. Спеціально запитала скільки не їсти, не пити, що можна, чого не можна. На мене подивились як на дурну і сказали, що обмежень не існує, їх вигадують :)
І це я не перший раз стикаюсь з, м´яко кажучи, ’цікавими’ фактами місцевої медицини :))
Янка-угомонись• 09 июня 2022
Ответ дляЄдина Країна
Да?
А у меня в Ха такая черешня стоит вкусная,пропадает. Ну соседи оборвут ,мы дали добро
Cherepashonok Kate• 09 июня 2022
Автор, тут вопрос, есть ли у вас деньги. Точнее лишние деньги.🤔 Если на лишнюю чистку зубов их хватит - ок, ещё чистку сделаете. А, если приходится экономить - то не ок. Все просто.😏
Правда, выглядят окрашенные зубы - фигово. Сразу скажу, может случиться так, что улыбаться придется сдержанно до следующей чистки. Может и пронести, конечно. Это я как человек попивший кофе после реставрации скажу. Стоматолог не предупредила, я попила, красотень неописуемая вышла - один зуб нормально, другой окрасился.)))
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Ответ дляCherepashonok Kate
От я саме цього і боюся, що зараз цей синюшний колір причепиться,а далі тільки відбілювання, чистити вже не вийде. Гроші теж не лишні, страхова покриває половину вартості, але і то не дешево. Але ще гірше емаль так часто обробляти, то це страшне.
Я такая боевая• 09 июня 2022
Автор, а есть результат от чистки? Я тоже хочу. Ещё не делала ниразу.
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Все, дівчата, питання відпало як таке. Спробувала, та черешня взагалі не смачна, як трава :(
Я в тому році купувала і такого жаху не було, а в цьому може ще зарано
тянитолкайка• 09 июня 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Так вы же не отбеливание сделали, а чистку от камня и мягкого налета. Мне и в Украине всегда говорят, что ограничений в еде нет.Ну разве что не есть кислого первые 2 часа т.к десна должна успокоиться.
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Так, регулярно роблю кілька років поспіль, до цього так од випадку до випадку. З початком користування електричною щіткою перестав наростати камінь як такий, але наліт всеодно з´являється і його треба професіонального вичищати. Це запобігає утриманню бактерій та утворенню карієсу,а також не дає розвитку захворюванням ясен. Ну в принципі гарно виглядають зуби
після чистки, вони стають натурально білішими
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Ответ длятянитолкайка
От, а в Україні завжди при цьому казали, що варто утриматись від фарбуючих продуктів. А тут взагалі все можна))
На перекуре• 09 июня 2022
Ответ дляЄдина Країна
В прошлом году куча видео было как шикарнючая черешня в Мелитополе пропадала на деревьях
Гектарами! Десятками гектаров
Собирать - было невыгодно, бензин - дорого, сбыта - нет
Фермеры говорили, что с 14 года у них упадок, а сады массово посадили ранее под бешеный спрос - сами понимаете чей!
Гектарами! Десятками гектаров
Я такая боевая• 09 июня 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Как часто Вы делаете чистку? Сколько стоит?
На перекуре• 09 июня 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Да?
Киев, центр, ещё зелёная на дереве
Лагшмивара• 09 июня 2022
А почему чистка полетит псу под хвост? Или вы отбеливание делали, а не чистку? Но даже в этом случае, Вы что теперь, ничего цветного есть не будете?
Cherepashonok Kate• 09 июня 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
ИМХО, но лучше воздержаться. Если не ошибаюсь, там день потерпеть вроде надо всего? Я после того темного зуба, выглядящего как у профессионального бомжа (к кофе который пила тоже много вопросов о качестве и натуральности было😹) теперь у стоматолога, даже помня, вроде что с обычными пломбами так не надо заморачиваться спрашиваю: ’Не окрасится? Точно?’.)))
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Я роблю раз на рік, взагалі казали раз на півроку. Я завжди стоматологію робила в приїзди до України, останній раз мені в 2020 в астраденті в Києві коштувало 1300, щось мені парили якусь за 2500, но я вирішила, що це вже якісь непотрібні понти. І думаю, що в принципі можна знайти дешевше. Як зараз не знаю, але питайте ще за флуоризацію, мені зробили в перший раз таке, це зуби і ясна занурили в розчин фтору, корисна штука!
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Ответ дляCherepashonok Kate
Я вас чудово розумію, тепер на все варто озиратись)
На перекуре• 09 июня 2022
Ответ дляCherepashonok Kate
Делала реставрацию ещё в 2006 году в Полтаве в Аполлонии у Радлинского
Очередь была за пол- года
Канада, Штаты, Германия - летали к нему
Есть - пить можно просто СРАЗУ
16 лет прошло, довольна)
Гарантия у них 10 лет была)
С тех пор никуда не обращалась
Сейчас бы поехала- освежить)
Очередь была за пол- года
Канада, Штаты, Германия - летали к нему
Есть - пить можно просто СРАЗУ
16 лет прошло, довольна)
Гарантия у них 10 лет была)
С тех пор никуда не обращалась
Сейчас бы поехала- освежить)
Я такая боевая• 09 июня 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Спасибо большое за Ваши советы!
Мне предложили за 1000, думаю поспрашиваю по отзывам что и как)
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Ответ дляЛагшмивара
Та от думаю, що може день хоча б нічого такого не їсти. Чи може ну його
На перекуре• 09 июня 2022
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Есть отличная вкусная черешня
90 грн
Киев
Ем уже от пуза
90 грн
Киев
Ем уже от пуза
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Ответ дляНа перекуре
Есть отличная вкусная черешня
90 грн
Киев
Ем уже от пуза
90 грн
Киев
Ем уже от пуза
Була вдома останній раз в 2020. Хтозна тепер коли приїду.
Поїжте за мене теж! Нашої, смачненької!
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Спасибо большое за Ваши советы!
Немає за що! Зробіть, воно того варте, щоб потім не ходити ті карієси не лікувати!)
Зам. зав. Анонима
• 09 июня 2022
Все, дівчата, нічого цікавого з тої черешні не вийшло) дякую за ваші поради, бережіть себе :)