thumbelina_la• 14 июня 2022
Покажіть своє хоббі: квіти, малюнки, випічка, кулінарія, фотографія і таке інше
Так хочеться якоісь краси, мотивації.
В мене кілька хоббі, але не вистачає часу..
Сьогодні спечу лимонний пиріг, якщо вдасться, поділюся рецептом)
Ответ дляОлена Василиевна
Я делаю мыло))это же хобби а не заработок.))но тем не менее за сезон новый год и 8 марта я свободно имела доход в размере поездки в Египет в хорошую 4. То бишь 25 тыс я имела. Как для хобби, думаю неплохо. Мы всегда с дочкой весной ездили в Шарм или Хургаду на эти деньги)).тем более ассортимент огромный и львиная доля заказов мыла для мужчин на подарки.
Ви молодчинка! Мыло обалденное! Не поддавайтесь на провокацию! Жабка-завистница есть в каждой женщине! У Вас золотые руки!
Олена Василиевна• 14 июня 2022
Ответ дляvivabon
Мпасибо.у нас женщин у всех золотые руки. За границей это очень уенится. Знаю, что если бы пришлрсь жить, то на одном мыле можно там зарабатывать. Наши девочки ылористки.парикмахеры.косметологи устроились все отлично. Только язык..хотябы английский. Магазины с цветочными композициями и любыми изделиями ручной работы очень дорого. И далеко не каждый может себе позволить.торты тоже. Частные кондитерские оооочень дорогие и там такой красоты нет. Знаю однозначно что кто умеет руками что то делать -вышивка.торты.мыловарение .стричь красиво или красить волосы не абы как-за границей не пропадет. У нас это не ценят и дешево.
Ответ дляОлена Василиевна
Я так и знала, что это вы)) Вам уже писали когда-то здесь, что есть работы намного интереснее. Никто же не говорит, чтоб вы перестали этим заниматься. А покупают люди разное. Я не хотела вас обидеть.
Ответ дляvivabon
Дівчатка, які Ви всі талановиті!! І мило супер! І випічка, і кукли, і газони,квіти! Молодці трудяжки! Наші Жінки самі в усьму Світі кращі за всіх Жінок!! Усім здоров´я і Миру!
І Вам того ж!

Ответ дляслон
Вяжу, шью, выращиваю цветы, а также смотрю мастер классы и рисую
Краса
Гітару впізнаю)
З цього каналу у нас дуже багато малюнків з дитиною)
Але більш дитячі, а ваша як повноцінна картина)
Гарно)
Гітару впізнаю)
Гарно)
Ответ дляТатьяна@..
Квіти, люблю щоб була в квартирі зелень. Це маленька їх частка .
Та пастила, її готую постійно, сини полюбляють дуже.
А як пастилу готуєте?
Моя доня дуже любить. Купую якогось равлика Боба ій постійно
Ответ дляliudmila
Вишиваю, займаюсь пошиттям текстильних кукол по фото, та по свому дизайну.
Неймовірно
Ответ дляAnnaOst
Вишиваю і малюю, але малювати ніколи не вчилася, то виходить таке собі. Але люблю
Дуже гарно)
Я ніколи не вміла вишивати, навіть в школі мені мама вишивала трудове)
Олена Василиевна• 14 июня 2022
Ответ дляsilma
Обо всех 25 тысячах видов орхидей все знаете? Знаете, что за орхидеи на фото?
Я мала на увазі домашні орхідеї. Бо багато хто плачеться що не цвітуть.в мене цвітуть.бо правильно підгодовую. Сама роблю грунт. І т.д. багато маю пахучих орх ’парфюмерная фабрика’. Орхідей безліч. Як і фіалок.сортів до 50 тис. Але умови для вирощування практично ідентичні.і сорт абсолютно неважливий. Знаю багато про їх хвороби і чим лікувати.
Ответ дляAllaif
Ще тортики печу деколи для своєї родини
Естерхазі?
Це наш улюблений сімейний торт!
Але я з грецьких горіхів печу коржі, з мигдальних не так подобається, та і не завжди є у продажі та мигдальна мука.
Це наш улюблений сімейний торт!
Ответ дляdoughter
Ви талановито створюєте кулінарні шедеври, я в захваті!
Думаю клумба у вас вийде гарною. Просто сад потребує часу. Років три- чотири. Все підросте і буде краса.
Дякую!
Я вже навіть тут підписана на розділ «флора і фауна», в інстаграмі, на ютубі))
Сподіваюся щось, колись вийде)
Ответ дляNatamasya
і ще. Деякі продані, мабуть треба було б займатись цим ретельніше
Поділіться будь-ласка якими олівцями малюєте і який папір?
Дуже хочу спробувати так малювати )
Ответ дляОлена Василиевна
Окрім мила, займаюся орхідеями і все про них знаю))чи майже все. В мене їх шт 40))
Фоток багато злетіло при перевстановленні. Квітнуть літо й зиму безперервно
І я спитаю, якщо можна.
Залила своі орхідейки, всі коріння згнили, нарощувала заново.
Купу нижніх листків орхідея втратила за період нарощування.
Посадила іх в кору у маленький пластиковий стаканчик з дірочками.
Але та кора навіть не вбирає воду (досить великі шматки). Поливаю щодня, а кора суха. Вода стекла собі і все.
Може щось до кори підмішати?
Боюся що те коріння засохне зовсім.
Може щось до кори підмішати?
Боюся що те коріння засохне зовсім.
Ответ дляI_do_not_sugar
Как все красиво и аппетитно! Вы умничка
Поделитесь, плиз, рецептом чизкейка?
Ванілка - ванільний цукор. Це у нас так на Закарпатті кажуть))
Ответ дляSameTo
Влезу в тему с вопросом по чизкейку :) хотела впервые приготовить, в рецепте, что нашла, написано, что нужен сыр филадельфия и никакой другой, иначе то уже не чизкейк. Филадельфию не могу найти, так ли все категорично или все таки можно заменить чем-то другим и чем?
Олена Василиевна• 14 июня 2022
Ответ для Shady lady
І я спитаю, якщо можна.
Може щось до кори підмішати?
Боюся що те коріння засохне зовсім.
Може щось до кори підмішати?
Боюся що те коріння засохне зовсім.
Відповідаю. Вам треба купити мілку кору на дитинчат. Це по перше. По друге, є кокосові чіпси. Я купую на ФБ у Юліїї Озерової. Вони як губка вбирають воду і супер росте коріння. Велика кора підходить тільки для дорослих орхідей. Плюс я додаю все одно кокосові чіпси і ще кору я 3 дні вимочую у теплій воді щоб вона була вологовмістка. Кокосові чіпси це маст хев. Вони вбирають воду і потрохи віддають.завдяки їм я місяць не була вдома і всі орхи живі.
Кора для діток дуже міленька. Але зараз краще садити в кокосові чіпси.
Щоб не згнило коріння- поливати коли кора просихає. Берегти від спеки. Коли пече - кондиц чи вентилятор. Як тільки висока вологість і сперте повітря - за добуможе бути бактеи.гнил , яка практично не лікується.такі мокрі плями на листях. Щоб орха цвіла -треба щоб кора була волога.але не мокра. Орхи люблять вологу і кокосові чіпси цьому допомагають.
Іще кожна орхідея в мене в кашпо.залила.постояла 30 хв і зливпю.тобто сам горшик +кашпо. Тоді в кожну можна додати потрібнедобр во. Такі малі ставлю в манюню ксстрюлтку і заливпю аодою. Але на одній корі нічого не виросте бо аона не аологовмістка. Вода стекла і все. Треба кора вимочега міленька + кокосові чіпси
Ответ дляОлена Василиевна
Дякую дуже!
Це в мене велика, правда?
Завтра піду у квітковий і буду дивитися, а якщо не буде, то на ФБ пошукаю
Я вже в горщик на дно набрала води щоб хоч низ був занурений і коріння росли.
Це в мене велика, правда?
Олена Василиевна• 14 июня 2022
Ответ для Shady lady
Дякую дуже!
Це в мене велика, правда?
В квіткових магазинах кокосових чіпсів немає. Кора поганої якості і дуже суха. Я вам написала в кого я беру кору. Проф добрива і чіпси . В магазинах буває кокосове волокно. Але вам треба саме шматки кокосової пальми.
Якби у ваш гиунт кокосові чіпси.то було би норм.а так орха суха як перець. Ій вологу брати не ає звідки.на голій корі далеко не заїдеш. В магазинах сміття а не кора і плюс там немає поділу на велику і малу.
Ответ дляОлена Василиевна
Вы знаете об одном виде орхидей - фаленопсисе гибридном. Этими знаниями обладают все, кто его выращивает не как элемент интерьера. Кстати, открою вам секрет, фаленопсис цветет не из-за кормежки, я свои кормлю крайне редко, на их цветение это не влияет никак. С болезнями тоже никаких особых знаний не существует, а вот если вы мне расскажете, чем вылечить вирус на тех же фаленопсисах, я была бы вам благодарна.
Олена Василиевна• 14 июня 2022
Ответ дляsilma
Вирусы не лечатся.вирусные фаленопсисы надо просто уничтожать чтоб не перекинулось на остальные. По крайней мере в тех группах где я состою еще вирус не вылечил никто.проще уничтожить.чтоб не загубить всю коллекцию. А болезней и вредителей полно
Бактер. Гниль, фузариоз
Вредители мучнистый червец .клещ. полно их. И надо знать контактным или системным веществом пролить.
А цветет не из за удобрения а от условий в целом. Много играет роль правильный свет и просто полив.
Бактер. Гниль, фузариоз