кофейня• 16 июня 2022

Порадьте де придбати військову амунікацію

В які фонди можна звернутися за тими ж аптечками, бронежилетом....як це все правильно зробити?
Аноним Первый• 16 июня 2022
Мені здається, що немає ніяких фондів. Родичі і близькі скидаються і все купують за ці назбирані гроші, нажаль(
golublexa3• 16 июня 2022
Вчера в телеграмме писали что бы обращались мт 0663756925.
tushka123• 16 июня 2022
Сегодня видела такое. Можетподойдет вам.
Yana_pl• 16 июня 2022
На горячу лінію ВСУ, з фразою що: ’ в в/ ч номер такий то, нема амуніції, нема аптечок, нема нічого. Командир такий то нічого для військових не зробив’.
Я вам чесно кажу, все залежить від командира.
Один для своїх хлопців все зробить, а це робота та купа писанини, а інше чмо махне рукою, бо знає що родичі потурбуються.
golublexa3• 16 июня 2022
Ответ дляАноним Первый
В марте-апреле кое что покупали сами, много через волонтеров. Сейчас все выдают, единственое что аптечку запасную доставали через волонтеров, на всякий случай что бы еще одна была.
Yana_pl• 16 июня 2022
Ответ дляtushka123
Щоб оце все отримати, повинен командир напрягтися з доками. Просто так нічого не дають.
golublexa3• 16 июня 2022
Ответ дляYana_pl
Абсолютно с Вами согласна. Все зависит от командира и обмундирование и качество обучения, на сколько готовы будут...
Слюда• 16 июня 2022
Ответ дляАноним Первый
Є фонди, які самостійно купують все необхідне і везуть
Слюда• 16 июня 2022
Автор, зайдіть на Фейсбук сторінку фонду ’Повернись живим’. У них є інформація, як звернутися, коли потрібна допомога
Слюда• 16 июня 2022
Ще можете написати у Фонд Сергія Притули
Ксенияяяяя• 16 июня 2022
Ответ дляСлюда
Вони не займаються оснащенням окремих солдат. На сайті так і написано.
Liliana12345• 16 июня 2022
Бідні люди, все за свої купляють...Ох, владо,владо, що ти робиш...Нічого!