В які фонди можна звернутися за тими ж аптечками, бронежилетом....як це все правильно зробити?
Аноним Первый• 16 июня 2022
Мені здається, що немає ніяких фондів. Родичі і близькі скидаються і все купують за ці назбирані гроші, нажаль(
На горячу лінію ВСУ, з фразою що: ’ в в/ ч номер такий то, нема амуніції, нема аптечок, нема нічого. Командир такий то нічого для військових не зробив’.
Я вам чесно кажу, все залежить від командира.
Один для своїх хлопців все зробить, а це робота та купа писанини, а інше чмо махне рукою, бо знає що родичі потурбуються.
golublexa3• 16 июня 2022
Ответ дляАноним Первый
В марте-апреле кое что покупали сами, много через волонтеров. Сейчас все выдают, единственое что аптечку запасную доставали через волонтеров, на всякий случай что бы еще одна была.
golublexa3• 16 июня 2022
Ответ дляYana_pl
Абсолютно с Вами согласна. Все зависит от командира и обмундирование и качество обучения, на сколько готовы будут...
Ксенияяяяя• 16 июня 2022
Ответ дляСлюда
Ще можете написати у Фонд Сергія Притули
Вони не займаються оснащенням окремих солдат. На сайті так і написано.
Liliana12345• 16 июня 2022
Бідні люди, все за свої купляють...Ох, владо,владо, що ти робиш...Нічого!