В рот не ложи• 16 июня 2022
Коксартроз 1-го ступеню - які прогнози?
В тазостегновому суставы болі вже більше як півроку, але ось тільки вирішила зробити ренген. Тепер страшно, 42 роки... Чи вдалося комусь вилікувати? Як лікували? Як швидко прогресуватиме хвороба? Планую в першу чергу вагу скинути вагу - біля 15 кг зайві, а що далі робити? Крім ренгену ще є сенс зробити якісь дослідження - УЗД чи МРТ?
АлывердЫ• 16 июня 2022
Сбросить вес и делать гимнастику+минеральный комплекс.. Это поможет Вам избежать или отсрочить оперативное лечение...
Стефанія• 16 июня 2022
Упражнения на укрепление спины, пресса, ног. Регулярно! И следить за весом, да
Фиктивная• 16 июня 2022
Мне выписали румалон 25 уколов, никак не могу начать колоть.
Тоже 42 года, и тоже первой степени.
В рот не ложи
• 16 июня 2022
Ответ дляФиктивная
Тоже 42 года, и тоже первой степени.
Що лікар Вам каже - сустав може відновитися?
Фиктивная• 16 июня 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Ну с моих страхов об операции и тд, они все улыбнулись) поддерживать прераратами и худеть, конечно.
Давайте- ка займёмся здоровьем, а то чет расслабились совсем.
Стефанія• 17 июня 2022
Ответ дляkabatosa
Вага при коксартрозі значення немає майже зовсім
Навантаження на кульшовий суглоб в вертикальному положенні тіла при ходьбі при вазі 60 кг і 120, наприклад, не має значення?