Я вся ваша• 17 июня 2022
Як ви завагітніли?
Дівчата, в якому віці ви завагітніли, скіл ки часу планували?
Я вся ваша
• 17 июня 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
18, 28,38 - особливий планів не було.
Звичним способом
Класс) не планово?
220В• 17 июня 2022
Ответ дляБаба_Воля
Від сексу. Як ще?
Ну що значить як ще. Прийшов уві сні янгол, каже дитина буде..
Баба_Воля• 17 июня 2022
Ответ для220В
Ооо!!! А до мене не приходив
Я вся ваша
• 17 июня 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
2 года планировали,рожать в 37 буду,без врачей обошлось
Вітаю! Ви зараз який термін маєте? Щось робили, обстежували чи лікували на протязі 2 років чи просто чекали?
Я вся ваша
• 17 июня 2022
Ответ дляДобротная
11 років, 4 операції, позаматкова, викидні, 5 еко.
5е вдале
А скільки вам років? Вітаю!
Накрыло-не отпускает• 17 июня 2022
Ответ дляБаба_Воля
Я дуже радію, що вдалося ☀️
У мене вдалося у всіх знайомих. Питання кількості спроб та $. Є і 6, є і 14.
Але вийшло у всіх.
Нашли в капусте• 17 июня 2022
В 22 и в 29. Дети плановые
Месяца три усердно старались. Дочка и сын
Я вся ваша
• 17 июня 2022
Ответ дляЖелезобетон
Три роки лікувалися від безпліддя, в 29 народила.
А що саме робили, яка була причина?
И_В_офигительных_штанах• 17 июня 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Сейчас 34 неделя, беременность идеальная, ни токсикоза, ни других проблем, ребенок тоже впорядке. Сдавала сама себе анализы на гормоны щитовидки,были некоторые отклонения,пофиксила с врачем эутироксом,пью его до сих пор. Женские гормоны тоже сдала,там было все впорядке, кроме высокого амг. Проверялась на инсулинозернистость,так как гинеколог вечно писала мне спкя,но,это скорее наследственное. Мазки и пап тест с узи и так делаю каждый год,тоже все ок. Через год попыток пошла с этими анализами и спермограммой мужа к репродуктологу,она выписала мне всякой фигни и назначила стимуляцию,которая выпала на нг праздники,я забила и не пошла. А осенью следующего года,после отличного отпуска,нескольких банок витаминов и бетаргина для печени получила 2 полоски.
Я вся ваша
• 17 июня 2022
Ответ дляПенять на зеркало
В 30 лет. До этого 6 лет ставили бесплодие.
На фоні чого? Були якісь проблеми! Чи просто безпліддя, ви обстежувалися з чоловіком?
Бабка в тапках• 17 июня 2022
В 17р, не планували. Трохи не дотягнули до весілля, як святкували була на 2м вагітності.
Я вся ваша
• 17 июня 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А що за вітаміни ви приймали? Високий амг це ж здається добре, великий запас?!)
Бабушка Бетман• 17 июня 2022
Я - через місяць після слів гінеколога, що мені буде дуже важко завагітніти, бо полікістоз, бо ще там щось і взагалі капець. Ну раз так, то вирішила більше не берегтися.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 17 июня 2022
в 24 і потім в 37. Другу вагітність не планували. Ну як не планували. Нам сказали, що це неможливо. Або еко, або ніяк. Ну ми і вирішили, що дитина вже є. ЕКО робити не будемо. Був секс, перервали дзвінком у двері. Прийшли якісь євреї за іісуса. Як завагітніла - не знаю. Дитині вже 5 років))