На границе• 17 июня 2022
Мої діти. Соромно.
Мої дорослі діти регулярно ходять веселитись зараз. То дискотека, то караоке. Сварюсь, розказую, не доходить. Ще й мене звинувачують, що погана мама, настрій їм порчу. Що робити?
Пожарник• 17 июня 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Про баснословний..
Ваш пост такий …мерзенний,мерзенний .
Коренная киевлянка• 17 июня 2022
Ответ дляПожарник
Ваш пост такий …мерзенний,мерзенний .
Чому?
Реальна ситуація. Спочатку ми планували велике свято, а потім війна.
Діти по відвалах, під бомбами, під ракетами.
А ми з аніматорами і фотозонами?
Мені реально совісно!
Я пояснила дитині що не час для таких вечірок, що багато дітей постраждали і в біді. Але тут іі запросять на свято яке і вона собі хотіла, я реально не знаю як пояснювати чому подругу війна не зупиняє. Це іі справа, іі вибір. Мене взагвлі хвилює тільки моя дитина. Чи не буде ій образливо, що я ій відмовила
А ми з аніматорами і фотозонами?
Мені реально совісно!
Мамаша в бигудях• 17 июня 2022
Ответ дляНожка
Девочки, а скажите честно, я не осуждаю, но прошу про честный ответ!
Вот представьте: у вас единственный сын 23 года погиб, защищая Украину.
Погиб.
Вы после его гибели зашли на форум, а тут такие комменты. Вы бы тоже писали, поддерживали, да?
Типа: у меня сын погиб, но вы веселитесь, тусите, не чувствуйте войну
Ответьте честно хотя бы себе!
!
Погиб.
Ответьте честно хотя бы себе!
!
Нет, не писала бы. Чувство негодования, что мою трагедию не замечают было бы. Но от остальных не требовала сидеть в трауре и не писала бы гневных коментов. Они отдельно, а я отдельно.
На границе
• 17 июня 2022
Ответ дляНАТУСЯ.КИЕВ
Ні одна мама не напише таку тему про своїх дітей, соромно вам має бути за брехню. Де в нас зараз дискотеки? Комендантську годину відмінили?
І в комендантську годину було, підпільно(. А караоке так регулярно. Ось і сьогодні
Коренная киевлянка• 17 июня 2022
Ответ дляПожарник
Ваш пост такий …мерзенний,мерзенний .
А про баснословний я і мала на увазі, що так званий «вибір» це тільки фантазія порадниці. Якщо зловили і дали повістку, вибору більше немає.
Після медкомісіі дають 2 години на збори.
Мишка-шалунишка• 17 июня 2022
А вы все плакали, когда войнами Сирии была? Когда случился Иловайский котёл? Не?
ТигрЛьвович• 17 июня 2022
Ответ дляНа границе
Уже дома?
Просто болталка• 17 июня 2022
Ответ дляНожка
Погиб.
Ответьте честно хотя бы себе!
!
Погиб.
Ответьте честно хотя бы себе!
!
У меня только зять, возраста сына автора, сейчас на учениях. И даже мне как-то не по себе читать такое.
World Shop• 17 июня 2022
ну зарегистрируйте ваших детей на Советчице,Автор
Будут с пользой проводить время
Или как вариант,если беседка есть одна на три двора,то там как правило дедушки с домино сидят. Тоже очень полезный досуг для молодежи
Будут с пользой проводить время
Замыленная• 17 июня 2022
А що Ви хочете почути? їм не 3 і не 16. Я хоч чоловік військовий і ’там’, кум в полоні, купа людей поранених знайомих, свої сімейні ’обставини’ не можу постійно в ’цьому’ жити. Мають бути ресурси для поповнення енергії, яку витрачаю на справи і негативні емоції. Активних способів для релаксу не можу поки дозволити, але знаходжу інші. Інакше або здоров’я ту-ту, або дах поїде. В доньки дорослі друзі (від 16 до 22) займаються волонтерством та працюють. На творчість тепер часу майже в них немає. Я тепер постійно кажу, щоб збиралися в своїй купці (гарна компанія була, творча та позитивна) і робили якийсь проєкт (вони у фотогурток разом ходили). Коли немає справи ніякої, що їм залишається? У молодих і бажань більше і енергії. Ви хочете заборонити і не надаєте вибір тим більше, що вони його самі вже роблять в такому віці. Не нав’язуйте свої відчуття дітям, це не працює. Краще в таких обставинах шукати загальне, що Вас об’єднує. Зараз важливі сімейні стосунки, зв’язки. Не сваріться, а знайдіть або започаткуйте якусь сімейну традицію, коли можете сидіти і просто спілкуватися або займатися чимось спільним хоча б 1 раз на місяць (як приклад), щоб цей час згадували діти позитивно, не з’ясовували в цей день стосунки і були самі собою.
Просто болталка• 17 июня 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я вам отвечу, что если сын в 23 принимает решение идти умирать туда, то это его право. Если чей-то сын принимает решение уехать или идти веселиться , то это тоже его выбор и право. И задача родителей просто это понять и не искать виноватых вокруг. Но в 23 логичнее и правильнее не на войну идти. Эти смерти не изменят ничего. Все давно решено
Моего зятя не спрашивали и он ничего не выбирал. У нас мобилизация, а не только добровольные отряды.
Коренная киевлянка• 17 июня 2022
Ответ дляНожка
Шокована коментами!
Які ви всі спокійні і впевнені у праві на тусовки і розваги ( саме тусовки. а не просто щоденне життя) , коли мирне небо над вашими головами тримають чиїсь сини, чужі. Не ваші!
От коли ваші діти стануть на захист - як тоді ви прокоментуєте!
Мені здається, що тут загін рашеботів і вони маскуючись під украінців хочуть нас сварити і зтравлювати.
Не вірю я що такій більшості насрати на рани і біль України.
Реально кощунство якесь, виправдовувати зараз дискотряски
Мамаша в бигудях• 17 июня 2022
Ответ дляЗамыленная
Ви дуже правильно все розписали. На дрдачу у кожної людини свій рівень того як вони переживають такі стресові події, в кожного свої обставини. Під всіх не підлаштуєшся так, щоб нікого не образити своїми ’веселощами’. Для когось неможливо перенести що є дискотеки, або кіно, або хтось зібрався на пікнік у парку, на пляж тощо. А деяких дратує що хтось купив нову сукню або прикрасу коли в країні війна. Особисто мене цькували за те, що я в перший тиждень війни займалась великою кількістю побутових речей і відновила роботу, в той час коли моя рідня вся прилипилася до гаджетів читати новини весь день. Казали ’як ти можеш коли в країні таке коїться?!’
Вакцениро Вона• 17 июня 2022
А я своей десятимесячной дочке как раз игрушку купила. Ей можно развлекаться или вернуть игрушку? А то ж война в стране, нехорошо как-то
На границе
• 17 июня 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Можете вернути. У вас щось не те! Порівняння дивні.
Вакцениро Вона• 17 июня 2022
Ответ дляsobacura
Срала мазала, саме так можна охарактеризувати ваш коментар в цій темі...
А ваш типа очень умный?
Разачаровусь_очень_быстро• 17 июня 2022
Ответ дляsobacura
Маскувальні сітки плести хоч би.
До старості?
Разачаровусь_очень_быстро• 17 июня 2022
Ответ дляsobacura
До закінчення війни.
Роками повноцінно не жити через війну?
Вакцениро Вона• 17 июня 2022
Ответ дляНа границе
В стране война. Каждый день для ваших детей может стать последним. Или ракеты уже не летают? Ведь погибают не только на фронте, но и тысячи мирных жителей. Так почему бы не дать детям делать то, что приносит им радость?
Душка-свекровь)))• 17 июня 2022
25 лет это уже не ребёнок
На днях сделала скрин. Полностью согласна.
Помню, как уже где-то после 2017 года люди кричали, что устали от войны. Устали, в смысле, слушать про неё, обсуждать, платит военный сбор. Даже раздражало , что президент во время новогоднего поздравления вспоминал военных и что у нас ещё дальше продолжают погибать люди.
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Роками повноцінно не жити через війну?
Живіть, поки хтось не вилазить з окопів, поки хтось хоронить своїх дітей/чоловіків/братів чи сестер/друзів, поки хтось не може поїсти нормально чи помити дитину, бо в погребі немає для цього нормальних умов, а над погребом стріляють. Хтось відчуває фантомні болі втрачених кінцівок. Хтось не знає куди йому йти, бо немає житла, немає нічого! Йоптить, живіть! Вмикайте музику, запускайте феєрверки! Ходіть в караоке! На дискотеку! А що ж тут такого! Це ж не ваші проблеми, ге?
Ответ дляВакцениро Вона
Тема про дітей 20+, а вони відрізняються в потребах і радостях від дітей, яким 10 місяців, чи 4 роки.