Luria_• 17 июня 2022

Про свободу слова и предыдущую тему

Хочу разобраться, так и не дописала там. Почему снесли тему про подписание Стамбульской конвенции?
Что там такого написано?
Жулька1• 17 июня 2022
Ответ дляinspired
Знаете, у меня есть 2 примера девочек из моей школы, которых знаю с детства, очень хорошо. Одну совратила любимая подружка (можно говорить, что она категорично не нравится, если подружка?) еще в старшей школе, до того она была по мальчикам. Вторая попала в модную нетрадиционную тусовку и стала вся из себя би. Ей помогли с карьерой в той тусовке. Так понятнее? А психика умеет приспосабливаться.
Значить, були вроджені схильності. Ось і все.
Жулька1• 17 июня 2022
До речі, почала читати про ту конвенцію. Так ЄС відмовляється її ратифікувати. Не зрозуміла поки що, чим збентежена автор тієї теми
PAJAMA ROOM• 18 июня 2022
Ответ дляPamPamPam
Я про це і кажу, коли говорю про інститут сім‘ії, а не про будьте моногамні до смерті і не гу-гу. Я просто бачу, що відбувається у моїй родичці за кордоном, і думаю до нас дійде. Зменшують цінність родини для дитини. Приймаюсь, що дитина 12-15 років може самостійно приймати рішення щодо свого здоров’я, при тому що їй не можна до 12 років залишатися вдома самій. Це ми вже не говоримо про аборти підлітків. Йти до психіатра, який її підтримає в рішенні змінити пол, інакше це розцінять як гомофобство. Я не кажу про такі дрібниці, що не можливо дізнатись, що дитина робить у школі і фразочки типу «чому ти мене ще не привила від ковіду, ти мене не любиш?» Які теж не з неба впали
Кожна країна індивідуальна, зі своїм менталітетом. Польща теж в ЄС, але у них є заборона абортів - чи це обмеження прав людини?

Подібні фрази мене не зачіпають від дитини. Я впевнена що люблю, але мій дім - мої правила, моя дитина - моя відповідальність.

І ось ця моя впевненість у своїх цінностях (а серед них і прийняття) каже що база - це сім´я. Оточення вторинне.
PamPamPam• 18 июня 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM

Там теж відбувається поступово, а ми йдемо тим же шляхом. Начебто думка про сім’ю в нас однакова, але вас такі слова не зачіпають, поки ви знаєте, що ви в своєму праві. А коли дитина буде мати право сама робити, що завгодно і суспільство її в цьому потакатиме… Дім буде ваш і обов’язок цю дитину годувати і одягати, і все. Чи є впевненість, що підліток не зробить дурницю, коли йому дують в уші зі всіх боків, що він розумний та самостійний.
inspired• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Ага, конечно. Такие врожденные, что влюблялись- влюблялись в мальчиков, а потом раз и все изменилось.
Жулька1• 18 июня 2022
Ответ дляinspired
Ви свічку тримали, як вони закохувались? Розумію Вашу впевненість, але залишусь при своїй.
inspired• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Считайте что держала.
Да я поняла, что поддерживаете пропаганду. Только вот то, что настоящее и природное, в ней не нуждается.
Жулька1• 18 июня 2022
Ответ дляinspired
Считайте что держала.
Ваше останне речення повністю підтверджує мою позицію. Як не має людина схильності до гомостгсунків- то ніяка пропаганда не змінить її.
Що і треба було довести.
PAJAMA ROOM• 18 июня 2022
Ответ дляPamPamPam
Я у своєму праві щодо дитини до її 18річчя.
Дурниці робити = отримувати свій власний досвід. Робота дорослого - показати як вирішувати наслідки дурниць та брати відповідальність за свої вчинки.

Дитина не має робити що я хочу. Вона робить у межах своїх обов´язків, по-за ними - що хоче і отримує мою поміч ( у рамках здоров´я та життя, і якщо це не порушує права інших)
PamPamPam• 18 июня 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM

Ну це ви зараз до 18. Зараз мене у нас все влаштовує. Але ж я вам про тенденції і до чого це може призвести. Якщо в 12 ваша дитина пійде на гормональну терапію без дозволу батьків, то це не нормально.
PAJAMA ROOM• 18 июня 2022
Ответ дляPamPamPam
Ви переповнені страху за речі які ніколи ймовірніше не трапляться.
Ваша віра у себе як у маму руйнується щоразу коли вас критикують. А найгірше як на мене - ви не приймаєте дитину якою вона є. Бо вас саму не любили просто так, бо ви є.
Bejza• 18 июня 2022
Ответ дляzy-zy88
І мою тему також видалили, про Маріуполь та кумів. А я так і не встигла дочитати все, зупинилась на 3-4 сторінці
І саме цікаве за що видалили- не розумію!
Не понимаю, почему все темы про Мариуполь убирают. Что бы мы позабыли о нем
inspired• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Що і треба було довести.
Как раз наоборот. Мое последнее предложение о том, что кому-то выгодно втюхивать нужные ’ценности’. И лучше всего это работает на детях и подростках.
PamPamPam• 18 июня 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
О, Боже, все, давайте закінчувати на цьому)