Вроде как россия, смотрю каталог совсем скудненький. Парфюмерия остатки.
Ответ дляNataliiaz
Я просто в чате орифлейма, новости скидывают, кстати тоже из-за тональника джордани голд зарегистрировалась перед нг на сайте 😀
Точно, Джордані! А я колись років 5 тому зареєструвалась брати для себе під -30%, не знаю, чи зараз так можна. Типу не консультант, а твої замовлення рахуються консультантом, їй профіт і мені норм. І там тоді доступ до їх окремого каталогу. Там кожний раз за копійки можна брати товари певні. Ото вони ними і торгують коли стоять на базарчиках)
Ответ дляZelenkа
Я уже подзабыла, один заказ только делала😀
Минус 30% кажется нет, есть бонусы на следующий заказ + какие-то товары недорого можно выбрать
Ответ дляNataliiaz
Це була якась у них чи акція, чи хз, у мене мінус 30% було на все. І ще можна було вибрати подарунок із запропонованих, фігню брала футляр для тампонів, чашка) Але там умова - один раз в 3 місяці замовлення на мінімум 500 гривень, здається. Пару раз скинулись з подружками і все)
KroKro1980• 18 июня 2022
Когда я последний раз брала, а это было давно, то половина товара была Россия, вторая половина Китай.
Замовлення можно робити хоч на 10 грн раз на рік, знижка консультанта 20%, я не можу без їх мила, коли в дорозі і не хочешь тягнути гелі, умивалки, то мило орі краще, очі не пече і не сушить так, туш там классна 5 в 1, дезіки для ніг, покриття для зміцнення нігтів ну і на що око впаде. Але замовляла останній раз у січні, зараз каталоги бідні.