kanareyka_tweety• 21 июня 2022

Згадала, як я їхала в тролейбусі в Севастополі у 2004 році

Ми групою підлітків з викладачкою їздили в Севастополь на вокальний конкурс "Понтійська арена". Їхали там у тролейбусі з матросами чорноморського флоту росії. Я передала кошти за проїзд і звернулася до водія українською мовою, аж тут до мене повернулося нахабне рило в безкозирці зі словами: "Ви гдє находітєсь? Сєвастополь - русскій город!" Тобто мені, 16-річній дівчині, кацап у моїй країні закривав рота щодо української мови. Я тоді була шокована, нічого не знала про російський шовінізм і навіть не здогадувалася, якою бідою це нам усім виллється. Я не розуміла, що не так із моєю мовою і чому він мені це каже. Запамʼятала цей епізод назавжди, пронесла його через життя і почала ненавидіти кацапську мову і кацапів в Україні.
автор kanareyka_tweety • 21 июня 2022
Ответ дляKsenia777
Ненависть к русскому сильна как никогда и все прояснилось.
Такие тупые вопросы, аж удивительно но отвечаю ради фана
Я її заблокувала.
Margalya• 21 июня 2022
Ответ дляuhty_puhty
А я верю. Свиностополь - особый город. Там кукухой многие поехали.
Мне кажется там концентрация великодержавного шовинизма ещё больше, чем на материковой рашке
Олена Василиевна• 21 июня 2022
Ответ дляoboeva
Я вам не верю
а зря. я філолог- вільно розмовляю 4 мовами. але. В часи мого дитинства ,коли я приїздила в Євпаторию, мене,оскільки я розмовляла переважно укр.мовою,бо батько укр.літературознавець, одна бабця на пляжі обізвала,почувши укр.мову, хохолкой бендеровкой. щось там про сало ще варнякала, але батько підійшов і вступився за мене. але ту бабу зі злими ненависними очима я запам*ятала надовго
Evabard• 21 июня 2022
Ответ дляJR-88
Да, уверена.

3 мои подруги и их родственники туда не ходили, хотя были шокированы, сколько среди соседей и адекватных ранее знакомых в этом принимали участие.
Конечно, они свалили с того серпентарий пои первой же возможности.
А у меня другая информация. Когда шантажировали детьми и заставляли идти.
Про невестку тети писала выше.
Там у окупантов были списки людей и их адреса, за не явку можно было ждать гостей.
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2022
Ответ дляoboeva
Мне в чем?
В тому, що ви ніби-то ’не вірите’, так наче не було шовіністичної ненависті у русскіх військових. Так наче не велась постійна пропаганда про Севастополь русскій город
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2022
Ответ дляEvabard
Ой, встретился один дебил и все?
Я все своё детство провела в Крыму(Севастополь, саки, Евпаторию, Ялта, Алупка, Симеиз) и ездила туда с детьми до 14 года. И я за это время нигде не видела никакого притеснения укр языка. Свободно общались на укр.
А зараз перейшли на російську?
oboeva• 21 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Да на здоровье
Олена Василиевна• 21 июня 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
ага. так було завжди. в мене брат в Горлівці Дон. області. він ніколи не знав і не хотів знати ні мови, ні культури української. смівся з мови.вступив в русское казачество. Якого бісового батька в Україні русское казачество? то тепер вигрібають. Тепер їм в ДНР дуже класно і медом помазано. шо хотіли- те отримали.
avrora 13• 21 июня 2022
Вам рассказать, что я донецкая выслушивала, когда приезжала в Полтаву?
При том что моя бабушка родом из Полтавской области! Или вы за собой не видите?
автор kanareyka_tweety • 21 июня 2022
Ответ дляavrora 13
А що в Полтаві? Мене там два роки тому офіціантка обслуговувала російською мовою, я була обурена.
Девушка без амбиций• 21 июня 2022
я помню как в 2014 оду в г. Ровно в маршрутке услышала как особа из Донецка на всю рассказывала как в Киеве ужасно какие все убогие, и что Донецк этот Киев кормит, если бы не Донецк и бла боа бла.. это все говорилось с такой надменностью, удивляюсь как ее с маршрутки не вытолкали
Irina-5d24• 21 июня 2022
Ответ дляoboeva
Я вам не верю
А я верю. Со мной такое чмо из рязани спорило в том же мерзком Севастополе. А еще эти рыла кацапские в виде патрулей останавливали наших срочников и доколупывались, а наши права не имели. Я в Крым с 2005 ездить перестала. Мерзко. Столько кацапской мерзости приезжало и так им крысьчане опы лизали, что в 2005 была точка невозврата. Ну как чуяла. Теперь они счастливы склещившись:))))
Звёздонька• 21 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Навіщо ви маніпулюєте мовним питанням?
Я з Севастополя, мій чоловік служив у ВМС ЗСУ, та займався армрестлінгом. У 2005 році вони поїхали до Львова, весь час що були змагання все було добре. Їхали ДР вокзалу автобусом, за проїзд заплатили, але контрольор почувши російську мову приколупалась до сумки, що то багаж і за нього теж потрібно платити. Вони запропонували заплатити , але там пелена вже була, це штраф и потрібно оформлювати, доводи, що поїзд, що вони військові, і що про сумку і подумати не могли, зо то багаж не були дієвими.
То припинить вже. Ви україномовні, народились у регіоні, де вас меньш вдалось русикувати, тому що географія така. Досить вже, немає сил.
Sara-a• 21 июня 2022
Ответ дляПросто Галюня
Я вас прекрасно розумію і вірю, відпочивали в 2010 році і розмовляли українською, малий як сказав Тато на пляжі - на нас обернулося пів пляжу, в магазинах принципово ’не понємалі’, і лиш Кузьма фоткаюсь з нами спитав: ви звідки? І чому до мене маскальською заговорили? Хоча зараз мовне питання має бути не на часі...
Кузьма
Не хватает его сейчас,ему бы рот не получилось закрыть
ckorpuon• 21 июня 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Удалено администрацией...
Це ви звідки до Києва переїхали,що вам так хотілось підкреслити те, що ви киянка?)
Розмовляли і російською,і українською ніхто не насміхався.
Irina-5d24• 21 июня 2022
Ответ дляEvabard
Ой, встретился один дебил и все?
О, ну да, потому что трындели то вы на русском. А я еще в 1992м, когда мне 13 было, услышала их разглагольствования на тему времени которое (с гордостью), у них свое и к киевскому отношения не имеет. А потом свинособаки ломанулись в 2000х и на этих я насмотрелась и наслушалась, тьфу.
Олена Василиевна• 21 июня 2022
в мене брат двоюрідний в Горлівці Дон. області. він ніколи не знав і не хотів знати ні мови, ні культури української. сміявся з мови, діти його гиржали,коли я приїздила і щось казала укр.мовою.Вони робили вигляд,що ’вони НІЧЕГО НЕ ПОНІМАЮТ’.вступив в русское казачество. Якого бісового батька в Україні русское казачество? Чого в рашці немає українського казачества???то тепер вигрібають. Тепер їм в ДНР дуже класно і медом помазано. шо хотіли- те отримали. Перший час жалівся,що кепсько,писав,дзвонив,навіть гроші висилала..а після того як я запила якого він хера вступав в русское казачество? то замовчав. нехай тепер апелює до казачества руського. кого кликали- того й приймайте. жерти,пити,,працювати в Україні. але зневажати мову,культуру країни,яка тебе годує, сміятися ,як він казав, з селюкуватого язика, хлистати горілку як воду, і вступати до руського казачества. ....тепер хоч вдавіться там.через таке бидло і до нас прийшло
автор kanareyka_tweety • 21 июня 2022
Ответ дляЗвёздонька
Навіщо ви маніпулюєте мовним питанням?
Ви себе чуєте? Ви тему читали? Мені в українському місті Севастополь закривали рот із питанням ’Ви гдє находітєсь’? Вам у Львові якби навіть таке й сказали, то були б праві, бо це Україна. А мені закривало рота в Україні російське бидло. Для вас ситуації однакові?
Муркамурковна• 21 июня 2022
Ответ дляavrora 13
Розкажіть, пів Полтави говорить суржиком а пів російською) може ви вели себе як якось не так
Бо в мене є кілька таких знайомих, жінок, які вечно ррзказують шо їх ущемляли на ЗУ... Але якшо ти подивишся як вони спілкуються з людьми. . Так сказать сфери послуг.. То я б їх не твльки б не обслуговувала.. А ще б і пиз... ла по морді... А так, як люди не можуть на роботі сказати.. Тьтя йдіть нах.... То кажуть... Я вас не розумію... Бо дійсно.. Розуміти бидло важко...
oboeva• 21 июня 2022
Ответ дляIrina-5d24
У меня муж в Крыму служил, не жаловался, я на практике в России была, никто нас не презирал,наоборот говорили откуда мы и смотрели с уважением.
Sara-a• 21 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Та не обращайте внимание.
Подтверждаю ваши слова на 100%, в Крыму всегда предвзято относились ко всему украинскому и с удовольствием лизали зад кацапне.
Отдыхали там много раз,начиная с 98 и до 2012
chueva.a• 21 июня 2022
Ответ дляclernikol
А почему вы сами до 2022 года общались здесь на русском языке?
Потому что это тролль!
Девушка без амбиций• 21 июня 2022
Ответ дляAmalpi
Та ничего страшного, просто ощущение ни в своей тарелке. Я просто принципиально на русском общаюсь.
принципиально
Irina-5d24• 21 июня 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Удалено администрацией...
Вы это кто? Такое было максимум до 96го года у русских по крови
Нормальные люди не смотрели так. Особенно, если киевляне не в одном поколении. А понаехавшее после войны русское отребье смотрело и считало украиноязычных селюками
Жлобы, что взять
Звёздонька• 21 июня 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Поки що ви заслуговуєте на бан. І тема, і ваше спілкування. Державна мова українська і немає іньшої, але досить принижувати тих, хто розмовляє не українською. Чого ви до мадяр не ціпляєтесь?
Irina-5d24• 21 июня 2022
Ответ дляMarisha
Что за бред. До сих пор использую украинский и никто даже моргнуть в мою сторону не смеет.
В 2012 документы ещё были на державной мове, кто вам мог замечания делать?!
Ага, сочиняйте, получается)))
автор kanareyka_tweety • 21 июня 2022
Ответ дляЗвёздонька
Це я принижую? Ви тему читали? Мене в моїй країні принизив кацап! А вас я блокую. На все добре!
Abrado• 21 июня 2022
Я, чесно кажучи, тільки зараз зрозуміла наскільки важлива мова. Ії знищували ще з Петра!!! Не знищили. Потім комуняки палили книжки, перекручували історію, розстрілювали українську еліту!!! В часи рядянської України - привили думку, що українською розмовляє, чернь, село, а образовані люди, начальство - російською. Потім, уже в незалежній Україні, нас почали ’спасать’, коли українську мову оголосили державною.
Признаюсь, я раніше, та і зараз ще розмовляю російською, бо в одну мить важко перейти, але стараюсь вирвати з себе чужу нав´язану русняву мову.
Mrs.Ochmonek• 21 июня 2022
Ответ дляavrora 13
В Полтаві не могли знайти екскурсію українською, дуже зрусифікована Полтава, в якій 100 років тому російської було не більше 4% (мовні карти того часу)
Irina-5d24• 21 июня 2022
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Пилять, ’киевлян’ понаехало с вяликой. На украиноязычных они смотрели