Разве какой-то новый закон вышел? Или почему все вдруг про это снова заговорили массово?
Ответ дляok1904
Я такого не спостерігаю,наведіть приклади.
И ещё в какой-то теме к учёту свели, но тема была про другое
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3151036
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3151254
Ответ дляDaria12
Чуют подвох, пытаются разобраться
То есть ничего нового не было?
Ответ дляGeekTeaParty
Люди сають дуже багато вільного часу, і не мають чим забити собі мізки, лиш фантазіями
PAJAMA ROOM• 22 июня 2022
Ответ дляDaria12
Вчера обсудили, советчицы одобрили
Бл@ха, чому це так смішно?))
Ответ дляok1904
Все так, а що не так?
Был человек менеджером, получал 30000 белой ЗП, а теперь идти завалы за минималку разбирать?
PAJAMA ROOM• 22 июня 2022
Ответ дляБайдуже
какие завалы?
Після потрапляння російських ракет у житлові будинки, останні руйнуються і на їх місці з´являються завали. Їх потрібно розбирати
Ответ дляDaria12
Вроде нет, просто до октября осталось всего ничего. Надо сообразить, к чему все идёт и постараться опередить события, а не махать руками, когда уже поздно
Так там же приписка, чи рлзяснення, що після відміни ВП, про мобілізацію жінок буде йти мова,п не підчас ВП
Взагалі це треба, в ідеалі писати у військомат звернення, вони офіційно дадуть розяснення