Мастер Класс• 23 июня 2022
З 1го вересня у школу..
Ваше ставлення,як батьків,до такого рішення? Ваші пропозиції в коментарях.
Результат:
вже голосів:
405 (48.16%)
Дистанційне,в країні війна
300 (35.67%)
Лише очне навчання
95 (11.3%)
Інший варіант
41 (4.88%)
Ми за кордоном,нам все рівно
Була ’проти’ очного навчання до сьогоднішнього обстрілу Києва, а після жорстких прильотів зранку, ходжу в шоці. Яке оффлайн навчання? Два рази за ніч і другий день поспіль, ношу дитину спати в коридор, вона крізь сон плаче хочу спати, відбій був в 7.30 ми в цей час повинні б виходити в школу. А якщо не буде відбою до початку уроків-приводимо дітей і відразу в укриття, а це шкільний підвал? Ні, у мене дитина одна і так ризикувати я не буду!