Olgusya• 24 июня 2022

Лисичанськ. Місто оточене з трьох боків

Міські бої в Сіверодонецьку тривали місяць, але в Лисичанську наші можуть протриматися менше. Русня пише про так звану Сєверодонецьку петлю з купою малих котлів, де, за їхніми словами, може бути найближчим часом вбито або взято в полон 7-9 тисяч наших бійців. У самому тільки Гірському зараз буцімто оточено до 2000 українських військових. На жаль, про котел Гірське-Золоте пишуть тільки українські волонтери, Генштаб мовчить, хоча вже є відео з нашими полоненими. Машовець пише, що повторюється Дебальцеве у великих масштабах...
VShpak• 24 июня 2022
Ответ дляVikolette
ну знать бы, что он скопытится и другие упыри будут менее кровожадные, тогда да.
А что если он еще 10-20 лет протянет? Ему ж 70 всего, Байдену больше 80.
Такой вариант устроит тех, кто ждет открытия границ, чтобы уехать и больше не возвращаться. Могу их понять.

Ну и встречный вопрос, вы в оккупации сейчас? Готовы жить в ДНР? Что делать с херсонацами и др.,которые сражаются за свободу партизанскими методами? Пусть как-то сами выживают в фильтрационных лагерях и под пытками?
Вона в Києві і «не хочет павтарения»
Друга, яка миру хоче не пише, де живе, щоб ми знали, яку землю можна Путлєру пропонувати під соусом «мирної угоди»

frolik• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Харків. І ми теж хочемо жити.
В росії? А мої харків´яни хочуть жити в Україні.
Басина• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Удалено администрацией...
На яких умовах??? Вас всю тему про це питають, а ви те саме торочите
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Так вы ж врете.
Где я утверждала такое?
Или у вас выборочное чтение?

Признак тролля: свежая регистрация + кацапские нарративы про капитуляцию. Только в этой связке.

Сложно вам это?
Бывает, штош...
Удалено администрацией...
автор Olgusya • 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Удалено администрацией...
Даксо• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Тоді залишається те, що ніяк не може здійснитися. Міст або площа. ..
Люди благають щось зробити...
Удалено администрацией...
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляfrolik
А де я сказала, що в росії? У Вас фобія? Звісно в Україні
Black Umbrella• 24 июня 2022
Ответ дляOlgusya
ага, тоже ржунимагу)))
при этом она меня забанила, а сейчас мне вопросы задает

какой-то нынче хилый тролль пошел
Takamaka• 24 июня 2022
Ответ дляКудряшкина
Удалено администрацией...
Купите орфографический словарь. И полезно, и интересно.

Vikolette• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Удалено администрацией...
и что в этом мирном договоре?
они забирают все, что успели захватить и обещают больше никуда не лезть и никого не бомбить? Или мы им еще что-то должны?
Даксо• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Ви думаєте після мирного договору на умовах рашки Україна буде?
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
Удалено администрацией...
Black Umbrella• 24 июня 2022
Ответ дляVikolette
и что в этом мирном договоре?
короче, я так поняла, методички поверхностные у них
накидали там - стол переговоров, мирный договор, до останнього украинца

а по сути не разжевали, ну что бы сделать видимость предметного разговора

эх, ничему война кацапьё не учит
Masushki2• 24 июня 2022
Ответ дляКонфет04ка
Так аппелируйте фактами, а не ’ты ба, та у нее ещё и регистрация месяц назад’.
Странно, играя с шулером краплеными картами оставаться в неведении.
Потому все ваши высокопарные призывы к аргументированному спору смешны и презираемы приличными людьми.
Акварель 38• 24 июня 2022
Удалено администрацией...
Даксо• 24 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella

эх, ничему война кацапьё не учит
Не забывайте про ’военные в отчаянии’, ’у меня из семьи служат 10 человек и они все звонят, прощаются с жизнью’ :)
Masushki2• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Удалено администрацией...
на яких заставах ?
VShpak• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Ну, так Путлєр Харків хоче ! Віддаємо ?
Будете жити в маладой Х…р…н…
frolik• 24 июня 2022
Ответ дляValli-valli
мова інша про політиків, яким варто зайнятися тим.за що ім платять і сідати за стіл переговорів. Якщо відписуєте. то читайте кому і про що.
Коли політики щось підписують, це має певні наслідки. Путін оголосив про денацифікацію і демілітаризацію. Це обов´язкові пункти. Тобто якщо Україна погодиться на ультиматум рф, то нашу армію роззброять і не виключено, що військових будуть показово судити як ’нацистів’. Вас такий варіант влаштовує?

Vikolette• 24 июня 2022
Ответ дляVShpak
Вона в Києві і «не хочет павтарения»
так отож(
или это просто инфантильная позиция: я хочу мир, дайте мне мир.
Так мы тоже хотим...очень. Я например, имея возможность уехать за границу не беженцем, хочу жить в Украинепоэтому условия мира и войны для меня имеют значение.
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляMasushki2
на яких заставах ?
В нас є влада, дипломатія, іноземні партнери, в кінці кінців. Нехай вирішують.
katy_kea• 24 июня 2022
Ответ дляproshk
А где нет? Судя по всему змеиный не отбили, про Херсон тоже враки, на Донбассе если я правильно поняла провал. Где тогда дела идут хорошо?
Это секретная инфа.
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляVShpak
Ну, так Путлєр Харків хоче ! Віддаємо ?
Будете жити в маладой Х…р…н…
Так він і Київ хотів, і Суми, наприклад.
zag• 24 июня 2022
Ответ дляLiliana12345
Удалено администрацией...
Мирний договір, це якісь пропозиції. Ви знаєте, що хоче наш ворог. Ви готові піти на поступки і віддати території України? А ви запитали у людей які зараз в окупації чи хочуть вони жити в якомусь хнр? Чи ними можна пожертвували, головне щоб вам було спокійно? Але зараз ви готові ними жертвувати, а скоро і до вас в хату брудний росіянський чобот прийде. Готові?
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляzag
Так і ніхто не написав, чи в зоні бойових дій, чи чує дитина ті ракети.
Black Umbrella• 24 июня 2022
Ответ дляДаксо
ага и отчаянно просят с путлером договориться
VShpak• 24 июня 2022
Ответ дляVikolette
так отож(
Все надати простіше - це дві ждуньї руського міра !

Всі українці хочуть миру ! Але розуміють, що нам його не пропонують !
Liliana12345• 24 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella
А ще кажуть, що не вистачає зброї. І це правда. Чи знову путін?
Vikolette• 24 июня 2022
Ответ дляBlack Umbrella

эх, ничему война кацапьё не учит
ну вот да, хоть бы что-то конкретное написали, что в том мирном соглашении могло бы быть)
а так одни манипуляции на чувстве вины и страха.
Black Umbrella• 24 июня 2022
Ответ дляfrolik
только военных думаете? я думаю нам всем каждый постик в фейсбуке припомнят