Убогим не зрозуміти
Кислая Вишенка• 25 июня 2022
Ответ дляbananos
Частинка багатьох там є.
Я відверто не розумію, як не кидати гроші на ЗСУ щодня якщо ти отримуєш дохід щодня
Так, є всі можливості, навіть водафон дозволяє перераховувати накопичені бонуси, в чому проблема?
winter2011• 25 июня 2022
нехай зберуть для своїх військових на труси і унітази, щоб вони в нас не крали, гопота. А ми ще долари не міняли🇺🇦
Кислая Вишенка• 25 июня 2022
Ответ дляwinter2011
І на консерви, а то протерміновані з 2015 жеруть)
Rikitikitavi_2022• 25 июня 2022
)))))))) !!! ’хохли’ їм в ДНР парашу моють, а в ЛНР відправляють своїх чоловиків на добрива, а ми українці, живемо в своїй країні і можемо байрактари купити, молодці наші люди)!!!!Українці!!!

Кислая Вишенка• 25 июня 2022
Ответ дляok1904
Може на винищувачі перш за все? після українськлї Перемоги на ядерку, проведемо референдум, щоб демократичним шляхом, законно до діла приступати.
Плюсую
Asteroidea• 25 июня 2022
Ответ дляd_yulia
і моя часточка там є
гордість за Українців
Та ми всі скинулись, бо ми нація, а не гімно руське

Кислая Вишенка• 25 июня 2022
Ответ дляAsteroidea

Гівно кацапське, а Русь - це Україна
Asteroidea• 25 июня 2022
Ответ дляКислая Вишенка
Гівно кацапське, а Русь - це Україна
Руське = русское =російське
У цьому розумінні
Світланаcv• 25 июня 2022
Пишаюсь , що я Українка💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Моя частка там теж є🙏. Гордість за нас Українців👍👍👍