Там-тарарам• 26 июня 2022
Хтось ставив брекети, маючи коронки на зубах?
Там-тарарам
• 26 июня 2022
Ответ дляНалогообложу
Імплант рахується?)
Так) а вам його міняли потім, чи як?
Там-тарарам
• 26 июня 2022
Ответ дляДетектор лжи
Я
Це якось вплинуло на результат? Коронки потім міняли?
Интимная• 26 июня 2022
автор, а ортодонт вам что сказал? можно с коронкой ставить?
просто я такого не слышала еще
Детектор лжи• 26 июня 2022
Ответ дляТам-тарарам
В первый раз замок отвалился через неделю. Прилепили надёжнее. Коронка слегка протравлена, думала будем менять. Но врач уверил, что все с ней ок и ещё простоит не один год. Был прав
Там-тарарам
• 26 июня 2022
Ответ дляДетектор лжи
А що коронку можна рухати? Чула, що на коронку замки не ставлять
Там-тарарам
• 26 июня 2022
Ответ дляИнтимная
просто я такого не слышала еще
Можна, але бляха в мене сьогодні зламався ще один зуб, під коронку, там була величезна пломба. Камінець у насінні попався((( цьому зубу точно гембель. То я зовсім розкисла.
В мене їх поки дві одна стара, іншу треба було не ставить, а просто тимчасову, але я тоді про брекети ще не вирішила, і не знала, що не варто.
Тепер в ступорі і дуже сумно. До лікаря пораду лише на наступному тижні. Але піду до іншого , проконсультуватися.
Интимная• 26 июня 2022
Ответ дляТам-тарарам
верно, консультация нужна.
а брекеты так уж нужны вам?
у меня другая проблема. я брекеты давно ношу, уже надо где-то снять и пролечить зубы. все упирается в деньги. и уже аж пыщыть - периодически откалываются кусочки от 8-ки. не знаю, почему орт изначально их не удалил((
и если удалить 8-ки, то останется одинокая 7-ка (6-ку сто лет назад удалили). а я коронки ооочень не хочу ставить. но можно ли с дыркой ходить? не отвалится ли 7-ка тогда? эх...
а брекеты так уж нужны вам?
Интимная• 26 июня 2022
Ответ дляТам-тарарам
а про насіння з брекетами можна забути надовго, до речі )
Детектор лжи• 26 июня 2022
Ответ дляТам-тарарам
´это вам уже ваш лечащий врач скажет. У меня коронка на крайнем зубе и он опорный, не смещался. Дальше был штифт тоже для опоры
Там-тарарам
• 26 июня 2022
Ответ дляИнтимная
верно, консультация нужна.
а брекеты так уж нужны вам?
Не дуже зрозуміло, але зуби рвуть під час лікування, бо потім все з´їде. І треба щоб була симетрія.
Я брекети давно не могла наважитись поставити, комплекси, дяка мамі, я вірила що в е так погано, що мені і брекети не можна. Але лікарі так не думають. Тут питання фінансів. Але дуже хочу вільно посміхатися+ з віком сильно вплинуло на овал обличчя. То я вирішила була не була. А тут як не карантин, то війна. Як не поставлю, тупо проїм що відклала.
Там-тарарам
• 26 июня 2022
Ответ дляДетектор лжи
В мене на 6 ках
Налогообложу• 26 июня 2022
Ответ дляТам-тарарам
Так) а вам його міняли потім, чи як?
Ще не знаю. Я в процесі