Брехушка• Изменено 26 июня 2022
Продавець надіслав схожий товар, але не той
На Izi. Річ на фото і в описі була літня, із тонкої тканини, з кольоровим пояском. Надіслали річ, яка сильно смердить, ніби з Аліекспрес. Тканина товста дуже, літом жарко в такому. І по кількості строчок бажу, що річ схожа, але інша. Колір пояска інший.
Вперше замовила на Izi. У кого були подібні ситуації, чи вдавалося повернути гроші?
Lenusikkuz• 26 июня 2022
Покажіть фото обох речей . Я б повертала, якщо річ зовсім не та, що я замовила.
ОливьЕЖечка• 26 июня 2022
Да, есть такое, воруют красивое фото, а продают фуфел. Тоже попадала так. Возвращала за счет продавца, это его прокол
Брехушка
• 26 июня 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
До речі, переходжу зараз в оголошення, а його вже немає (((
Пише ’ЦЕЙ ТОВАР ВЖЕ ПРОДАН, АЛЕ Є БАГАТО СХОЖИХ’
Брехушка
• 26 июня 2022
Ответ дляserebro16-72be
А річ нова чи б/у?
Річ нова. Воняє неприємно, як китайська річ з Аліекспрес.
ОливьЕЖечка• 26 июня 2022
Ответ дляБрехушка
Подстраховалась.
Я бы настаивала на возврате, за её счёт
ПуФФынка_мисс• 26 июня 2022
Очень похоже на продавцов из инсты. Смотришь картинку и она нравится, вещь хорошо выглядит, а приходит тряпка с кривыми швами, сшитая по кривым лекалам из бракованой ткани