Жерица ночи• 27 июня 2022

Хто знає іноземні мови?

2 і більше, вони у вас не плутаються, не збуваються? Завжди за кордоном користувалася англійською, зараз вивчаю іншу мову, яку постійно використовуючи і помітила , що з англ.багато почала забувати. Це тимчасово чи без практики далі буде тільки гірше?
Результат:
вже голосів: 114
53 (46.49%) Без практики мова забудеться
31 (27.19%) Результат
25 (21.93%) Це тимчасова плутанина
5 (4.39%) Інше
Слабый пол• 27 июня 2022
Без практики з’являється страх говорити. В мене, принаймі, так.
автор Жерица ночи • 27 июня 2022
Ответ дляСлабый пол
В мене страху нема, просто помічаю, що починаю тормозити і згадувати слова, які раніше добре знала
Щас ухожу• 27 июня 2022
Путаю, особенно цифры и and с und
Весенний Марафон• 27 июня 2022
Не настолько прям забудется. 7 лет без практики - в сложных обстоятельствах английский во мне ’ожил’. Да, я не говорю так как раньше, но объясниться вполне могу, как и разговор поддержать. Если бы занялась и посвятила месяцок занятиям - вообще бы уверенно себя чувствовала.
Лама_мама• 27 июня 2022
Такое было вначале обучения, путался польский с английским, применяла не те правила чтения к тексту. Потом с повышением уровня языка это прошло
Vitalinka1987• 27 июня 2022
Я завжди дуже добре знала англійську. Зараз активно вчу польську, прийшла до лікаря і коли лікар сказала, щоб я говорила по англ., не могла двох слів спочатку звязати. Плутається трохи.
Мания-Величия• 27 июня 2022
Знаю польську і англійську. Не путаються, але якщо якусь перестаєш практикуати, то притуплюється знання.
Сама не знаю• 27 июня 2022
Путается вначале, но потом забывается не активный конечно
Скомуниздила• 27 июня 2022
Немецкий и чешский не путаются. Английский забыла, читать ещё кое-как могу, а разговаривать все, фенитушка, иногда даже элементарные слова вспомнить не могу. Согласна с тем, что без практики забываются. Во всяком случае, если не владел языком в совершенстве.
theolga• 27 июня 2022
свободно говорю на английском,итальянском,учу испанский
нет,не путаются,но иногда могу долго «переключаться» и вспоминать слово
но практиковать нужно все,хотя бы фильмы/видео смотреть в оригинале,иначе да,будет забываться со временем
Подкустовый выползень• 27 июня 2022
Французька і англійська. Іноді говорю суржиком) Але практики мало, тому так. А де ви раніше англійську практикували?
ИграйМойГормон• 27 июня 2022
Плутаються. Живу не в Україні декілька років і українською нема тут з ким в повсякденному житті розмовляти. Я можу українською і думати, АЛЕ - помітила такий факт - якщо хочу щось сказати українською - автоматично слова мозок заміняє на німецьку чи англійську (при тому, що я хочу сказати українською - як отой т9). І між собою інколи англійська з німецькою плутаються. Теж кумедно - російською акценту нема, але побудова речень змінилася на іноземний лад. Українською з´явився акцент 😐 і його чомусь неможливо проконтролювати - я хочу нормально казати, а розмовляю як якийсь іноземець 😭
автор Жерица ночи • 27 июня 2022
Ответ дляПодкустовый выползень
В поїздках, в мене не було високого рівня, але на побутові теми могла вільно говорити.
Мой завтрак• 27 июня 2022
Я вчила французьку у школі майже 20 років тому .
За місяць я у Франції почала говорили французькою . А розуміла я зразу , причому 80% того що говорили французи.
Сказати що мова забувається - не можу. Можливо вона відкладається на дальню поличку
неДодекаэдр• 27 июня 2022
Ответ дляМой завтрак
Це ви добре ії вчили в школі. Я нічого не можу сказати нажаль(((
автор Жерица ночи • 27 июня 2022
Ответ дляМой завтрак
я французьку почала вперше вчити 2 місяці тому і помічаю, що англійська почала забуватися
Я натуралка• 27 июня 2022
Навіть рідна забувається , нещодавно спілкувалася з дівчиною,яка дуже гарно розмовляє українською. Боже,яке я позорище ,дуже багато слів вже не пам´ятаю.
Проня_Прокоповна• 27 июня 2022
Английский и итальянский.Первый практически забылся,понимать- понимаю, но длинную фразу построить уже проблема. Правда, в англоязычной среде возвращается довольно быстро.
Пупс• 27 июня 2022
Большие проблемы и путаница только когда языки очень близкие - испанский и итальянский, например

Специалисты советуют больше внимания уделять произношению, тогда языки не смешиваются вообще
Проня_Прокоповна• 27 июня 2022
Ответ дляЯ натуралка
Я иногда и думаю на итальянском,вот где ужас!
bilochko• 27 июня 2022
На рівні б2 не забувається, можливо треба мозку трошки більше часу, щоб перелаштуватися на іншу мову, але це не критично. А ось початковий б1, не кажучи вже про А2 втратити легко. Звичайно, що згадувати набагато легше, ніж вчити заново, але, нажаль, забувається
Смайлик• 27 июня 2022
Ответ дляЖерица ночи
Вона буде забуватись бо ви зараз будуєте нові нейронні зв´язки щоб вчити і користуватись новою. Однак коли стара вам знадобиться вона доволі швидко активується в порівнянні з вивченням заново.
Челюскина• 27 июня 2022
Да тяжело подобрать некоторые слова, если говорит собеседник то норм, а самому вспомнить тяжелее.
автор Жерица ночи • 27 июня 2022
Ответ дляСмайлик
Дуже на це надіюся , вчити одночасно 2 фізично зараз не можу
автор Жерица ночи • 27 июня 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Через скільки часу ?
Морковна• 27 июня 2022
схожі мови спочатку плутаються, але без практики забувається будь-яка(
МЕСТО_Встречи• 27 июня 2022
Ответ дляVitalinka1987
А где вы активно польский изучаете?
KROX@• 27 июня 2022
раньше знала отлично немецкий. уже 20 лет как нет практики. многое забыла, английский теперь гораздо лучше. по ому что всегда на слуху и есть практика.
когда учила, то не путала. ну совсем иногда слова не могла найти подходящего на английском, а на немецком могла.
Вумна вутка• 27 июня 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Немецкий проще, чем английский, это так? В совершенстве ни тем, ни тем не владею, просто интересно мнение знающих.
Жертва интернета• 27 июня 2022
Путаются ужасно немецкий и английский