Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Матусік• 28 июля 2022
Трапилося мені відео про сон однієї дівчини, вона теж каже що головне літо протриматися, а там щось таке станеться в сусідів, щось прямо дуже шокуюче, і війна закінчиться.
І якось так логічного все звучить, якось зрозуміліше як цей жах має закінчитися.
Ось і вирішила з вами всіма поділитися, як ще одним джерелом де черпати надію і натхнення.
Mahatat• 28 июля 2022
Ответ дляМатусік
Мне одна женщина говорила что в августе в России что-то такое произойдёт, что полностью шокирует жителей мордора. И до холодов война закончится. Надеюсь на это
Матусік• 28 июля 2022
Ответ дляMahatat
Схоже так воно і має бути, все на те вказує.
Цікаво що то має таке статися, звісно щось неймовірне.
От сюди і пророцтво матушки Аліпії також можна прив´язати, коли вона не радила туди їхати, бо потім звідти пішки доведеться йти.
symbol• 28 июля 2022
Ответ дляМатусік
Ядерну ракету розірве при запуску, бо аналоговнєт)
Kolibri_18• 28 июля 2022
Ответ дляsymbol
було б справедливо :)
Матусік• 28 июля 2022
Ответ дляsymbol
Не думаю, і не бажаю, природа і певий відсоток гарних людей там того не заслужили.
Думаю саме природа і втрутиться.
Тим більше що там вже почалося багато чого, судячи з новин
Nonavlon• 28 июля 2022
Ответ дляМатусік
Думаю саме природа і втрутиться.
а дайте будь ласка посилання ну дівчину зі сном
Матусік• 28 июля 2022
Ответ дляNonavlon

Ось, якщо чесно, то вперше бачу цю дівчину і канал теж
Попало в рекомендації
Але якось так її слова перекликаються зі снами автора, що відразу перейнялася і цим сном
Nonavlon• 28 июля 2022
Ответ дляМатусік
https://m.youtube.com/watch?v=uOtDp7lSqX4

Попало в рекомендації
щиро дякую!
Nonavlon• 28 июля 2022
Ответ дляМатусік

Попало в рекомендації
я ось цю інколи дивлюся - прогнози на кожен день робить
https://www.youtube.com/channel/UCYc-eOPZjggBVpXGJ6BlfVw

то наче заходить мені - є надія

і цю рекомендували в якійсь з тем https://www.youtube.com/channel/UCA3QLWfbjFOeN5g-Hp7F8MQ

скажу так - прогнози дуже схожі - може вони одна одну підслуховують))
Матусік• 28 июля 2022
Ответ дляNonavlon
https://www.youtube.com/channel/UCYc-eOPZjggBVpXGJ...

то наче заходить мені - є надія

і цю рекомендували в якійсь з тем https://www.youtube.com/channel/UCA3QLWfbjFOeN5g-H...

Я тільки автора читаю і довіряю їй)
А пророцтва іноді от так випадково зустрічаю
Там вище ще одне я залишала, від поляка,теж дуже перекликається зі снами автора
Я так роблю висновок , що тим хто дійсно щось відчуває йде однакова, або майже однакова інформація
Nonavlon• 28 июля 2022
Ответ дляМатусік
Я тільки автора читаю і довіряю їй)
так, згодна з вами - дуже багато кажуть про осінь. у автора теж схоже сновидіння.

чесно, я теж скептик від природи - не віру у ясновидців, тарологів)) але інколи слухаю))
Life-game• 28 июля 2022
Ответ дляNonavlon

Ну....если бы я когда-то рассказала бы вам свои сны, хотя бы частично, то вы как все подруги поменяли бы своё мнение))) а значит, что самое интересное это доказывает и всё остальное (имею в виду Бога и потусторонее) а не шарлатанство конечно.
НО....ничего практически ’по заказу’ не снится...поэтому всё это ’есть’ но у нас с автором точно неуправляемое особо, но может реально есть люди более знающие и направляющие....почему нет
Nonavlon• 28 июля 2022
Ответ дляLife-game
я не отрицаю, но и в полном объеме не могу поверить, хотя, и у меня были в жизни ’вещие’ сны - только ж толковать их не умела - уже спустя время анализировала и сопоставляла сама
Матусік• 28 июля 2022
Ответ дляNonavlon

А я навпаки, дуже вірю, але не вірю що вони публічні)
Дуже хотіла б зустрітись з справжньою знаючою людиною, є такі питання, які можна вирішити тільки назвичним шляхом, але не довелося,на жаль.
Nonavlon• 28 июля 2022
Ответ дляМатусік
ну, можливо, тому, що я не зустрічала таких людей - тому й не дуже вірю. але, дійсно, щось у цьому все-таки є
Life-game• 28 июля 2022
Ответ дляNonavlon
Оно так и происходит увы(((
Мне самой САМОЕ тяжелое, что не можешь поменять ничего....прям не передать как оно....угнетает
Матусік• 28 июля 2022
Ответ дляNonavlon
А я без заперечень вірю що світ не лише матеріальний.
І пам´ятаю розповіді людей про 19 століття, початок 20, коли знаючі люди були не дивом і ті розповіді лише підтвержують те що я і так сама для себе знаю.
До речі, ті люди багато деталей розказувати про майбутнє, що потім сталося, а от про війну не казали.
Мабуть або не показали їм, або не можна було говорити.
І там дійсно один так точно був не шарлатан, у всіх людей з околичних сіл все збулося
Дідусь часто згадував і переказував слова того ясновидця.
автор Aestas • 28 июля 2022
Ответ дляМатусік

Попало в рекомендації
І я бачила це відео приблизно місяць тому. Дійсно співпадає, і коментарії 🔥.
Зараз покажу знайома дуже багато скрінів зробила. Є такі подробиці від яких волосся дибом, але хронологія подій приблизно співпадає в усіх. Цікаві версії про завершення війни. Не можу навіть передати, що я відчувала, бо ця знайома не в курсі мого специфічного скіллу ))
автор Aestas • 28 июля 2022
Зараз перечитала і знову повернулась надія. Не може бути щоб одномоментно стільки людей здуріло і написали маячню. Це знайома скрінила півгодини поки в черзі чекала до мене. А там же ще масса всього.
Матусік• 28 июля 2022
Ответ дляAestas
Звісно що не можуть)
Я так собі думаю, то Вищі Сили так дають сил і надію самим вразливим, аби не впадали в розпач.
До речі, тут в темі писала дівчина про 4 серпня, теж в сні їй казали, здавалося ще так довго, а вже на наступному тижні.
бресточка• 28 июля 2022
Ответ дляAestas
Ждём осень и 2 наступление ?(
автор Aestas • 28 июля 2022
Ответ дляLife-game
А щодо особистого так, жесть. Особливо коли мова про невідворотнє. Ось на днях людина робить мені приємний сюрприз, готувалась, старалась, а я уже в курсі що за кілька днів вона мене підставить добряче. Накосячить по роботі через неуважність. Так, що трухане мене капітально. Робота з людьми і в нас такі випадки не просто скандал, а чиєсь здоров´я.

Ну і ясно, що той тортик в горло уже не лізе, настрій кепський, все це через неможу, свято все коту під хвіст. А сьогодні і сама подія - з криками, стуканнями дверима, розборками. І так, нічого змінити не вдалось, хоча знала звідки прилетить. Єдине чим підстрахувалась напилась заспокійливих, тому удар прийняла мужньо і з гідністю )) ну і все розгребла без істерик.
Матусік• 28 июля 2022
Ответ длябресточка
Ждём осень и 2 наступление ?(
Ну, добрийдень, ми тут про Перемогу вже думаємо, а Ви про що?)
автор Aestas • 28 июля 2022
Ответ длябресточка
Ждём осень и 2 наступление ?(
А наче нас уже тим злякаєш. Перебоялись. А якщо до мене питання - я не бачила нічого про другий наступ.
Матусік• 28 июля 2022
Ответ дляAestas
Він явно мав бути з тиждень два назад, але видно щось там переграли
Ну і на тому ’ спасибі’
Soon_moon• 28 июля 2022
Дівчата,а підкажіть,де тут написано ,чи кому снилося про ’яскраве сонце’?
Мені одна людина про це казала,ще на початку війни,що вона закінчиться,як буде яскраве сонце...я просто в шоці
Life-game• 28 июля 2022
Ответ дляAestas
По поводу скринов и своих снов не порадую тоже....напишу, чтоб тоже перепроверить, уже писала...

Конец войны снился, но это не факт я выпрашивала, а по запросу у меня почти никогда и ничего - день благодарения, но сейчас я склоняюсь к просто все таки какому никакому выпуску мужчин. Плюс лучшая подруга мужа ждет в Америке, так что более чем не факт.

Более странный сон о конце войны...лето 24 и скорее всего года, хотя готова молится кому угодно, лишь бы числа

К сожалению некоторые свои сны могу трактовать как окупация моей области (зайдите в профиль) НЕ ДАЙ БОГ, НО...
Сон заключается в том, что даже не глубокой осенью, а теплой уже хожу и выискиваю продукты на базаре, потом встречаю родственников, кто тоже выискивает,идем в сторону их дома и там как бы ’недострой’ и работает кран строит, я говорю ’а как так’ а родные ’ну его уже эти взяли-дальше строят’ и по сну всё быстро и как бы не скажу что разрушенно, то есть они не разбомленный дом востанавливают, а как будто новострой ’отжали’ опять же НО это четко дом моей подруги мо школы с ТРЕТЬЕГО КЛАССА! (а этот дом естественно существует, а не новострой) запутанно. Сны все запутанны, понимаешь их когда наступают.

Мне очень страшно, так как мне всю жизнь снились разбитые мосты и почему-то обязательно ’пробирание’ через них, раньше сама пробиралась (очень редко итог - перебрались, чаще ушла под воду, а вынурнула или нет - просыпаюсь и не знаю) сейчас снится что пробираюсь сквозь мост с детьми (двое детей у меня) и плотиками и тарзанками и чем только не снится...

Так же сон или больше виденье, которое я могу трактовать, как отсутствие отопления весной, при чем я просто в депресии страдаю, но не уезжаю (как будто выхода нет, или я просто его не хочу) тоже вопрос это может быть исключительно про меня.

Единственное, что иногда сны могут ’менятся’ то есть снилось что либо и не сбылось и ’переснилось’ вообще сложно объяснить.

И бывают сны за несколько лет (очень неожиданно) в связи с чем трактовать ’сезон’ можно вполне (например уезжали мы от войны в реале, а мне снилось во сне что снег лежит полурастаявший вдоль дороги) и вот выехали мы и в нашем городе едем и ни снежинки и я смотрю и не понимаю, в Виннице даже солнце было, в вот доехали мы на ЗУ.....и долго я рыдала, глядя на эти ’горки снега’ вдоль дороги....
То есть лично мои сны очень не плохо угадывают ’сезон’ НО а вдруг мне снится ’осень 2025 года’.... узнаю я это только когда сбудется.

Погаписывала тонну, но жизнь такова, что ’завтра’ может изменится любой сон. И дай нам всем Бог, чтобы только к лучшему!!!!!