Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
OneTimeUser• 21 января 2025
Ответ дляokksanka
Чомусь в мене асоціації з різними поколіннями
Напр. 35-40 річні, які зараз ’рулять’ в основному, і десь вивозять це, а десь ні...
20 річні, які більш ’в адекваті’, але поки як пасажири
І геть маленькі, наше майбутнє
Можливо, мова про зниження віку мобілізації.
cherry_colibry• 21 января 2025
Ответ дляOneTimeUser
Тоді його не буде судячи з усього
автор Aestas • 28 января 2025
Жінка з чоловіком їдуть з міста на велосипедах. Я це розумію з їх розмови. На сидінні за жінкою дівчинка 4-5 років, стомлена, обіймає маму, дрімає прихилившись їй на спину. Також з розмови зрозуміло, що вони поїхали велосипедами оскільки була ймовірність, що заправки не будуть працювати. Чоловік повертає вправо з основної дороги, жінка сердиться допитується ’чому?? так довше буде, якби прямо ми би до темряви доїхали’. Він сухо кидає ’тут вище’. ⠀
⠀
Наступна картинка вони йдуть селом, дитина уже з батьком, у жінки заднє колесо спущене. Усі дуже змучені. Просяться переночувати. В одному з дворів їх пускають на веранду літньої кухні. Там невелике ліжко. Так втрьох одразу й падають спати. Жінка через якийсь час підіймається виходить на двір, плаче і молиться.⠀
⠀
Далі ранок. В ліжку сама жінка. Кімната яскраво освітлена, на стелі, стінах сонячні зайчики. Вона прокинулась, так красиво, що усміхається. Підходить до вікна, а там де вчора була дорога - вода. Її обличчя міняється, розуміє звідки відблиски. Вибігає в двір, там води майже по пояс. Чоловік стоїть зі своїм велосипедом, дитина сидить на плечах. Каже ’пора’. Йде на дорогу, там йому майже до ключиць. Жінка вагається, бо вона значно нижче зростом. Чоловік наче вловив цей настрій повертається каже ’не видумуй, поспішай’. Вона йде навшпиньках, підіймає голову.⠀
⠀
Атмосфера при цьому спокійна, вода як озеро, чиста, без хвиль чи бруду. Навколо тихо, безлюдно, дуже красива природа, все квітує.
автор Aestas • 28 января 2025
Страху нічого такого не відчувала. Було шкода, що вони такі змучені. Коли в воду зайшли також чомусь була спокійна, що все з ними буде добре. Село виглядало покинутим. На вишні безліч засохлих ягід як ізюм, видно ніхто не збирав. Кущі смородини переспілої ніяких звуків домашніх тварин. Нікого (
Saintpaulia• 28 января 2025
Чоловік вибирає складніший, але більш правильний шлях, бо низина вже під водою. Але чиста вода, мабуть, вказує на очищення і те, що його треба пройти. Але не зрозуміло, про що чи кого саме мова. Зазвичай символом є лише жінка, тут головний чоловік.
Mussja• 28 января 2025
Ответ дляAestas
⠀
Хоч би ті кляті москалі не наробили біди в Кременчузі. Був період недавно, влада розказувала місцевим що робити у разі підриву ГЕС, казала по районах кому куди бігти і скільки приблизно часу буде в хвилинах , до якого рівня сягне вода і т.д.
OneTimeUser• 28 января 2025
Ох, а я щойно як раз прослухала підкаст про кліматичні зміни і в т.ч. підвищення рівню океану.
okksanka• 12 февраля 2025
Дорога наша автор, нічого не сниться?
cherry_colibry• 13 февраля 2025
Схоже на жаль ось це збулося. Водили по залах, обіцяли, а в результаті обдерли з шиї останнє, кинули з підсвічником. Єдине що залишилось - ставити свічки і оплакувати полеглих. Немає ні слів більше ні емоцій.
Жули-ули• 15 февраля 2025
Ответ дляcherry_colibry
Так
Схоже на те
Дуже прикро, але пішли по найгіршому сценарію
бресточка• 15 февраля 2025
У нас все сценарии не очень.
Жули-ули• 16 февраля 2025
Ответ длябресточка
У нас все сценарии не очень.
Та нет, вот было окно ж …. Оно было, могла все быть по-другому, но, увы и ах.
теперь уже от худшего до еще хуже
DamianaD• 16 февраля 2025
Ответ дляЖули-ули
теперь уже от худшего до еще хуже
Яке було вікно?
бресточка• 16 февраля 2025
Уранус написал много текста.
Можно почитать.
Life-game• 17 февраля 2025
Всем добрый вечер.
Я писала уже, март будет конец огня, если повезёт.
Я ОЧЕНЬ НАДЕЮСЬ, что выберут этот сценарий. Почему выше пишут, что выбрали самый Худший?
Это более мение терпимый, должна россия отойти от линии фронта, немного, но освободят.

Худший вариант, это сдача страны, такого не должно быть 90%! Наблюдаем. Сейчас эти 2 недели практически решающие, даже если нам сразу не скажут. Как и писала выше, если будет майдан или что по хуже, ни в коем случаи не ведемся ни на какие провокации, и не участвуем!

Благодарю
Байрактарочка• 17 февраля 2025
Ответ дляLife-game
Всем добрый вечер.

Благодарю
Ви вже писали минулого року про закінчення в серпні 24
Life-game• 17 февраля 2025
Ответ дляБайрактарочка
Да и я написала, что из-за захода в августе в Курс, следующая возможная дата, не конца войны!а остановки огня, она в марте, примерно.
И это при выборе хорошего ’пути’
Немного с хорошим путем у нас сложновато, к сожалению.
Опять же, я не в коем случаи не пишу от себя, или своё мнение, как многие считают, что Я плохая. Пишу как оно будет.
Уранус максимально прав. Оптимистичный путь, март/апрель. Средний путь, скажем ’надежда’ это лето. И плохой путь, он не озвучивает, но это сдача страны практически по рос.требованиям, по Винницу, скажем.

Пишу сейчас, так как многие очень не любят меня читать. Исключительно для того, чтобы никто не ходил ни на какие митинги, сборы, и даже возможно выборы (если они будут срочными). Чтобы избежать опасности для собственной жизни. А на ’выбираемый’ сценарий оптимистичный или нет, мы можем влиять, разве что молитвой. Я надеюсь и верю, что нам, хоть в этот раз повезёт с мартом, а там....как Бог пошлёт
Sakura-18cb• 17 февраля 2025
Видела где-то математический расчет: прекращение огня 11 марта, победа 11 июля (июль точно, но может число другое).
Kolibri_18• 17 февраля 2025
Ответ дляLife-game
И это при выборе хорошего ’пути’

Оптимістичний шлях точно сходиться з побажаннями пуйла і трампа: закінчення вогню на Великдень. Ну і тоді парад перемоги на 9 травня, усе як плєшивий планує
Life-game• 17 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Оптимизм в том, что не отдают ничего кроме захваченного. И не нападают ещё раз...
Хотя для второго пункта, боюсь, будут продавливать нам кого-то типо Янык2.
К сожалению, не варианта, что они выйдут полностью. Хотя я и надеялась, что хоть юридически выйдут побольше, сон снился, что освободят кусочек азовского моря...
Эх, мечты, мечты
бресточка• 17 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
😭
Mary8478580• 17 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Та пусть дедают себе парады, нам то что. В любом случае для своих он приподнесёт всё как победу
Жули-ули• 17 февраля 2025
Ответ дляLife-game
Всем добрый вечер.

Благодарю
2023 была возможность закончить без такого количество потерь территории и жертв
Kolibri_18• 17 февраля 2025
Ответ дляLife-game
Эх, мечты, мечты
И не нападают ещё раз...
саме тут найбільше в усіх сумнівів. вірніше, сумнівів нема, що нападуть.

до речі, проясню свій пост. я нічого не маю проти Урануса. Мабуть, ’найоптимістичніший’ - він мав на увазі якраз в плані, щоб поскорше стихли вибухи і обстріли. Він то сам живе десь в Дніпропетровській області, якщо не в самому Покровську, наскільки мені відомо.
Тому я не маю на увазі, що він підігрує кремлю, чи щось таке.

просто ось таке співпадіння, яке якось не радує.
Kolibri_18• 17 февраля 2025
Ответ дляЖули-ули
який момент ви маєте на увазі? визволення багатьох населенних пунктів Харківщини і Херсона?
але ніхто не пропонував тоді жодного перемир’я.

Україна завжди готова зупинити смерті. Але ж сторона мордора має іншу думку
Nonavlon• 17 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
И не нападают ещё раз...

у Павлограді
Жули-ули• 17 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18

Так
І були тоді переговори. Можете вірити, можете ні. Просто нам не казали.
Як і зараз багато чого не кажуть.
Kolibri_18• 17 февраля 2025
Ответ дляЖули-ули
Так
Як і зараз багато чого не кажуть.
А чому Ви так упевнено говорите, що були? Звідки Вам відомо?
Як і зараз багато чого не кажуть.

може, Ви і про зараз щось знаєте трохи більше?
Жули-ули• 17 февраля 2025
Ответ дляKolibri_18
Як і зараз багато чого не кажуть.

Тоді в мене були контакти людей які тямили та були посвячені в ці події. Але як завжди, гроші затьмарили все.
Зараз вже нічого не знаю, бо більше схоже, що ситуацією вже ніхто не володіє.
Байрактарочка• 17 февраля 2025
Ответ дляЖули-ули
така можливість була ще в 22 😔