Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
бресточка• 14 декабря 2024
У кого какие сны, мысли, предчувствия?
глазурька1• 14 декабря 2024
Ответ длябресточка
У кого какие сны, мысли, предчувствия?
Є тільки аналіз ситуації, і він не втішний. Чекаю на сни автора.
Жули-ули• 15 декабря 2024
Ответ длябресточка
У кого какие сны, мысли, предчувствия?
Ну шепчут инфу на ушко, люди влиятельные (но не на столько, что бы быть в друзьях у зе Не могу быть уверенной. Но, посыл следующий:
В течении 2х месяцев будет послабление в выезде мужчин (не всем конечно, а для того, что вывести имущество некоторым ребяткам) потом, все схлопнется( и в общем, уже вот-вот завершают (замораживаю). Крысы бегут.
Остальные будут закрыты, что бы платить налоги и отстраивать все.
Еще ждут орешник (но, с другой стороны там очень не довольны инженерами, все вышло не так как должно и хотелось) во Львов никто не пустит его, боятся не долетит. Две цели есть. Киев и Днепр. Но, надеюсь, этого вообще не будет.
Короче, две стороны пытаются по карманам разнести максимум и остановится…. Дальше НИКТО не знает, что будет. Пытаются успеть к Трампу, ибо воно не адекватен и его боятся))) вот такая инфа
За нас людей никто там не думает.
Alya91• 15 декабря 2024
Life-game• 15 декабря 2024
Ответ дляЖули-ули
За нас людей никто там не думает.
Послабление для самих себя, это не особо послабление, но бронь дают для ’всех’ предприятий, это правда практически.
Орешек НЕ Днепр, возможно Киев, или Запорожье перед захватом.
’Влиятельный’ Днепр, ждёт падение цен на недвижимость, когда захватят что-то в Днепр области. Это всё не сны.

По снам, крайний, увы, заход армии Европы, увы...потому что заход С ОРУЖИЕМ! Не для заморозки, значит. А с другой стороны, может и для заморозки, может и заморозка будет ’начеку’
боригнув• 15 декабря 2024
Ответ длябресточка
У кого какие сны, мысли, предчувствия?
Давайте без цього, а то вже понаписували шо попало і про кого попало і раді чого? Можна іншу тему зробить. Тут сни автора, коли будуть тоді будуть 👍
боригнув• 15 декабря 2024
Ответ дляAlya91
фото
Хвате його сюди приносить 🤦‍♀️ куди його нато подівалось хай краще напише.
Alya91• 15 декабря 2024
Ответ дляборигнув
Взагалі, тема вже перетворилась на підтримку один одного в цей складний час, тому кожен шукає надію і чекає нові сни автора, звісно. Людина попросила написати, люди й пишуть, щоб хоч якось триматись.
боригнув• 15 декабря 2024
Ответ дляAlya91
А потом це розноситься в срач/флуд і рекламу всяких провідцев, які страшне і хуйове розказують. І чи отримала підтримку чи ше більше налякалась 😓 За підтримкою можна і нову тему зробить, але учітуя те в шо форум превратився, то канєшн хрєн знає. Тому навєрно і ідуть сюди, бо це тіпа сікрєтне місце, де ше старічки тусуються.

А краще б сни розгадували! Он я думаю сон про деокупацію був про нас чи про сирію 🤔
life-2v• 15 декабря 2024
Ответ дляборигнув

Чесно кажучи ви вже достали, керуючи не в своїй темі, розказуючи кому тут можна писати , а кому ні.так само можете зробити нову тему і керувати там
боригнув• 15 декабря 2024
Ответ дляAestas
В напівзруйнованій школі ховаються жінки і діти до 30 осіб приблизно. Враження, що територія недоступна для евакуації або окупована. З огляду на побут, живуть так давно. Одна з жінок виходить з ’кухні’ там за столами діти і жінки старшого віку снідають. Вона очевидно головна, дивиться чи все нормально. Йде коридором, тобто тим що залишилось, бо даху, вікон немає, на підлозі цегла, скло. Звертає увагу на рослинки, що насіялись вздовж стіни, це петрушка. Вражена, кличе когось, просить зібрати пересадити в грунт. Кілька жінок, що підійшли обережно викопують корінці, радіють. Кажуть це просто диво де вона тут взялась.⠀
⠀
Чути звук вертольота чи літака, кидають все, мчать в підвал. Жінка, та що головна поспіхом збирає корінці, біжить остання. Раптом все затихає, її кличуть з протилежного боку не тікайте, ми за вами. Вона оглядається, коридором йде дівчина в формі каже все, ви врятовані. А я особисто за вами, у вас же всі документи? Людей повезуть, а за вами прислали вертоліт, особисте розпорядження (називає прізвище Верещук, Медведчук щось схоже я не розчула). Маєте взяти все, що фіксували, будете летіти окремо, це терміново. ⠀
⠀
Жінка абсолютно розгублена, в ступорі. Тут типу ще петрушку збирались садити щоб виживати, а ось уже врятовані. Вона мчить в підвал, кидає в куток те коріння, поспіхом збирає в сумки документи, фото, флешки, списки. Багато всього підпаленого, видно з пожеж. В окремій коробці паспорти з курками. Люди в підвалі шоковані. Дитина якась збирає обережненько корінці. У всіх німа сцена, ніхто не рухається, не розуміє чи це правда. ⠀
⠀
Тим часом зовні чути голоси, звуки автобусів, відчиняються двері авто. В підвал заходить медик питає чи є хворі. Все це спокійно, буденно. Але для людей в підвалі шок, буквально хвилину назад була інша реальність.
Може бути цей сон про події в сирії? Явно жінки/цивільні були в окупації, бо паспорта з курами. І збирались ше довго так виживать, але вже всьо, різко все помінялось 🤔
боригнув• 15 декабря 2024
Ответ дляAestas
Ранкова вулиця в центрі міста, всі поспішають по справах. Збирається натовп на переході чекають зелене світло. Раптом в натовпі починаються розмови ’зараз, зараз, сьогодні маятник, писали, попереджували’ щось таке. І в мене якесь таке розуміння вві сні, що про цей ’маятник’ попереджували. щось по типу тривоги. Типу всі в курсі, але в укриття зрозуміло йдуть не всі.⠀
⠀
І ось на фоні розмов хтось біжить в паніці вздовж вулиці, мама з дітьми схопила їх притиснулась до стіни будинку. Деякі люди подивились на годинники і наче завмерли на місці. Група молоді четверо в навушниках йдуть як йшли перемовляються між собою. Це все долі секунди. Раптом по діагоналі через площу дійсно на величезній швидкості летить маятник з гострим лезом на нижньому краї. Пролітає повз тих хто зупинився і прорізає буквально навпіл трьох юнаків, що йшли. Троє просто падають як кеглі, у четвертого глибока різана рана в області лівої ключиці. Маятник без зусиль прорізав і тканини і кістку. Паніка, крик, намагаються зупинити кровотечу.
А це не орєшнік? Бо в принципі тіпа ж пишуть, шо він може бути, і для літаків про заборону на польоти в тому місці пишуть. І ше ж розвідка західна тіпа попереджає 🫣 капєц, хочу тут помиляться!
бресточка• 16 декабря 2024
Ответ дляборигнув
Все, кто здесь собрались - сидят здесь не первый год, недопониманий , срачей ( как вы выразились) не было и надеюсь не будет.
Пишу я редко, в том числе чтобы не дать уйти теме в архив.
мимозка• 25 декабря 2024
Дівчата, вітаю усіх з Різдвом Христовим! Побажання якнайшвидшого миру, повернення усіх наших земель і процвітання нашій країні ❤️❤️❤️
Авторе, чекаємо на ваші нові сни.
Юлия109• 29 декабря 2024
Д івчата пишу про 2 свої сни , на початку грудня снились.
1) я в автобусі, не їду а начабто приїхали. Водій каже: - стоп , це кінцева. Всі на вихід.
Я вихожу- якийсь великий міст типу на р.дніпрі. і у ві сні думка- Дніпро(місто)
2) наче зверху бачу ж/д вокзал і декілька платформ забито людьми. Я у ві сні знаю що то всі наші люди.... подїзжає такий як швидкісний потяг світлого кольору і починається посадка. Мені наче кудись массово їдуть
koma• 29 декабря 2024
Чекаємо автора з її снами.
ok18sana• 09 января 2025
Підтримаю темку, щоб не закрили)
Чекаємо на позитивні сни Автора та на їх швидке збування!
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 16 января 2025
Підтримаю темку, щоб не закрили
sonechkook• 19 января 2025
Уранус нарешті написав. Про Трампа і США
Mary8478580• 19 января 2025
Ответ дляsonechkook
Там столько букв что я устала вникать. Что в кратце написал?
sonechkook• 19 января 2025
Ответ дляMary8478580
Вникніть, за Вас ніхто не прочитає. Неділя, можна і прочитати
автор Aestas • 19 января 2025
Привіт дівчатка! Дякую, що підтримуєте тему. Думала уже зникли назавжди мої сни. Залишилась тільки реальність, а в ній повний відчай. Але ось раптом сьогодні. Додаю.
автор Aestas • 19 января 2025
Дівчата, сон. Початок весни. Тепло, сухо, але ще не дуже зелено. Місто, бачила таксі, тролейбуси, друга половина дня. Стоїть авто на узбіччі дороги, біля нього група жінок з дітьми. В автомобілі відчинені передні пасажирські двері. В кріслі дівчина юна років 19-20 бавиться з малям. Ноги на бордюрі, дитина на колінах. Інша жінка старша 35-40 (власниця авто, мама дитини) трохи далі, дивиться на них, усміхається. Хто дівчина в авто не знаю. Автомобіль старий.

Окрема група жінок з дітьми переглядаються з такими наче ухмилками ’непомітними’, долітають слова ’не сказали, не покликали’. Одна демонстративно дивиться годинник на телефоні, голосно каже 19.0...?(не чути) Ці цифри наче засвітились в повітрі 19.05/19.07. Цифри 5/7 наче змінювались, мерехтіли.

Жінка, що біля авто все це чує, емоції розривають- там сльози, відчай, гнів, стан афекту. Все разом. Вона секунду думає, влітає за кермо і з усієї дурі тисне на газ. Дівчина, що бавилась з дитиною шокована, ледве встигає захлопнути двері. Дитину садить на руки, але авто настільки мотає по дорозі, що дитя підіймає на руках щоб якось тримати рівновагу. Чомусь постійно акцентували дитину на трохи витягнутих руках.

Та, що мати за кермом плаче навзрид, мчить на максимальній швидкості. Авто б´ється об інші, скрежет, чути позаду потужні удари. Автомобілі навпроти намагаються уникнути лобового, трощать усе на тротуарах. Ці звуки і відчуття описати неможливо.
автор Aestas • 19 января 2025
Нарешті вона прибуває на зустріч куди не чекали. Дівчина на пасажирському притиснула дитину до себе, аж пальці білі з ними все добре. Шепче яка ж ти су.., ти ж могла дитину покалічити. Та що була за кермом не реагує, опановує себе, розгладжує волосся, виходить. Усі навколо в діловому одязі, вона одягнута погано. Люди з презирством кидають погляди на потрощену машину, на неї, але розступаються. Заходить в приміщення. Темно сіре, великі чорні тоновані вікна. Листя на деревах навколо значно більше, наче літо.
Life-game• 19 января 2025
Ответ дляAestas
Из-за мата подумалось, что сук*-война
И войне конечно и на детей всё равно
Может какой-то ’последний рывок’ и наконец-то конец войны?

Автор, как вы расшифровали, что Вам ’идёт’ по поводу сна?
Vanilla Sandra• 19 января 2025
1. Весна і початок літа як час дії

Весна може символізувати надію, відродження та спробу почати новий етап. Однак сухість і відсутність зелені вказують на те, що ситуація ще не стабільна, навіть попри тепліші умови.

Літо наприкінці сну символізує інтенсивність подій – можливо, загострення чи кульмінацію.

2. Жінка за кермом як уособлення України

Жінка, яка втратила контроль, але все одно рухається вперед, незважаючи на хаос і біль, може уособлювати Україну як країну, що переживає складний період. Її стан афекту – це біль від втрат, невизнання або осуду з боку інших.

Її дії (шалена їзда) можуть символізувати відчайдушну боротьбу за виживання, навіть ціною значних ризиків.

3. Дитина як символ майбутнього

Дитина на руках уособлює покоління, яке виростає під час війни. Це нове життя, яке потребує захисту, навіть у хаотичних і небезпечних умовах.

Постійний акцент на дитині вказує на те, що навіть у складні часи турбота про майбутнє залишається головною метою.

4. Група жінок як соціум

Жінки, які спостерігають осторонь і «переглядаються з ухмилками», можуть символізувати інших людей або країни, які осуджують, спостерігають з боку або висловлюють нещирі співчуття. Їхні слова та дії підсилюють відчуття самотності та відчаю.

5. Автомобіль як шлях боротьби

Старий автомобіль уособлює недостатньо ефективні ресурси для досягнення мети.

Аварії, скрежет і хаос на дорозі символізують жертви й руйнування, які країна переживає під час війни.

6. Цифри 19.05/19.07

Це можуть бути символи часу, дат або поворотних моментів. Наприклад, ці цифри можуть нагадувати про події, що відбувалися на фронті, або про моменти, які залишили сильний емоційний відбиток. Їхня мінливість може вказувати на непевність і нестабільність.

7. Темно-сіре приміщення як мета

Приміщення з тонованими вікнами уособлює невизначене майбутнє, яке здається недосяжним, але все ж викликає сильний потяг. Люди в ділових костюмах можуть символізувати міжнародні організації, переговори або впливові структури, до яких Україна намагається достукатися.

8. Емоції як відображення колективного болю

Сльози, гнів і розпач жінки за кермом відображають емоційний стан багатьох українців, які втратили близьких або переживають тиск і втрати на війні.
Alya91• 19 января 2025
Можливо, успішний контрнаступ буде, який всі країни засуджуватимуть, що зробили ривок без дозволу 🙌
бресточка• 19 января 2025
Может ребенок это регион… ?
Kolibri_18• 19 января 2025
Дякую, авторе, за сон! Дуже дивний, якщо чесно.
Оця дівчина 19-20 років вже раз з’являлася, цікаво, що вона уособлює?
Може, після того, як жінки навколо сказали час, та, старша жінка, зрозуміла, що вона запізнюється кудись? І відчай, що її відволікали надто довго, обманювали, щоб на зустріч вона так і не попала?
Значить, Україна спішить потрапити туди, де її наче не чекають, і вривається туди, ніби ’напролом’. Невже якийсь союз, НАТО, євро? яким чином можна туди ввірватися напролом? цікаво. Так, ніби Україна змусить з собою рахуватися, навіть ризикуючи своїм майбутнім (дитина). Можливо, та, менша жінка - то ніби як дочка, а малюк - онук (чка)? А по суті, різні покоління одної родини.
okksanka• 20 января 2025
Ответ дляAestas

Чомусь в мене асоціації з різними поколіннями
Напр. 35-40 річні, які зараз ’рулять’ в основному, і десь вивозять це, а десь ні...
20 річні, які більш ’в адекваті’, але поки як пасажири
І геть маленькі, наше майбутнє