Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
nata.ant• 20 октября 2022
Ответ дляLife-game
А как в 2020 это как с короной?)))))
Или как ’без войны’?))))
Говорят уже с ноября опять закрывают нас на корону, а остальные страны уж подавно
Які страви закривають на корону?
Filomena• 20 октября 2022
Ответ дляnata.ant
Только сегодня увидела скрин у кацапского сексолога,она про потоп вещает
Ви ж розумієте, що це іпсо?
1oksana1• 20 октября 2022
Ответ дляnata.ant
Тільки ж це план рашистів(, а не всупентагону
nata.ant• 20 октября 2022
Ответ для1oksana1
Так отож, виявляйте на стільки у них промиті мізки
Kolibri_18• 21 октября 2022
Ответ дляnata.ant
це ж давній прийом: самим наср*ти, зробити теракт, і сказати, що то українці. згадайте хоча б Оленівку з ’хаймарсами’. та будь що згадайте. почніть з 8 рокім дабілі бамбас. фу бля
нащо настрій собі псувати, гнилих виродків та їх наглу брехню читати.
хоча... задля того, щоб розуміти, що вони готують... напевно, треба.
Takamaka• 22 октября 2022
Ответ дляjuliet86
Я смотрю ещё русского астролога Татьяну Калинину. Она адекватная, против войны, и по ее расчетом тоже будет война в рашке полным ходом в 2023. Про Украину у нее было видео до войны и она тоже предупреждала что она будет. Канал называется астрология это прогнозы, может, кому-то будет интересно.
Наверное, мы с ней совпадаем в прогнозах, хотя я не астролог. Мне в прошлом году пришла скажем так мысль, что в 2023 году у них там что-то будет. Наверное, ближе к средине года. Война-не война, но потрясения. Посмотрим, куда заведут наиболее вероятные сценарии.
1oksana1• 22 октября 2022
Щось автору нічого не сниться🤔😔
nata tima• 22 октября 2022
Почитала цю тему і теж вирішила поділитися сном. Ще в серпні лягала спати і побажала , щоб наснилось щось,що підкаже коли нарешті все скінчиться та моя сім´я буде разом . Наснилися цифри 5 та 11, у ві сні я дуже поялася їх забути , а потім почала сумніватися чи дійсно було 5 та 11 а не 11 та 5.
глазурька1• 22 октября 2022
Ответ дляnata tima
Цифри у снах завжди щось означають, згадайте, чи нічого не було в житі з цими цифрами пов´язано після сну, не обов´язково дата! Дуже надіюсь що це перемога 5.11.
nata tima• 22 октября 2022
Ответ дляглазурька1
Я дуже на це сподіваюся.
бресточка• 22 октября 2022
Лучше не привязываться к датам. Будет легче.
Takamaka• 23 октября 2022
Ответ дляглазурька1
Що може означати 24 та 47? Я вже голову зламала. 47 мене переслідує у сновидіннях.
глазурька1• 23 октября 2022
Ответ дляTakamaka
Все що завгодно, вік, номер будинку, зп....
автор Aestas • 23 октября 2022
23.10.⠀
Старий закинутий радянський харчоблок. Темно, дуже брудно. На стінах, поверхнях, підлозі віковічний жир ще з тих часів. Металеві столи, обладнання старого зразка, все мокре, іржаве, цвіль. В приміщення заходить група людей 7-8 осіб. Першою йде жінка. Йде обережно, але взуття одразу брудниться. На підлозі шар болота. В кінці приміщеня харчоблоку великі мийки. Вона відкриває кран, вода йде і одночасно шум знизу. Нахиляється - там прорвало трубу в кількох місцях, фонтаном вода. Підставляє відро, те швидко наповнюється, але проривів багато і все летить на підлогу. За мить бруду на підлозі ще більше.⠀
⠀
Жінка підводиться, каже, що воду слід перекрити повністю. Вмикає ліхтарик щоб подивитись уважніше. Під світлом видно, що всі поверхні вкриті шаром дохлих колорадських жуків. Вони кругом - столи, підлога, мийка. Я ще вві сні дивуюся як так, наче на кухнях мають бути таргани..⠀
⠀
З цього приміщення всі переходять в інше. Там також брудно і сиро, але на полицях багато харчових продуктів в упаковках. Наче покинутий склад. Як в супермаркеті. Від соків до м´ясних консервів. Дуже багато. На контрасті з приміщенням - усе виглядає гарним, новим, сучасним. ⠀
⠀
Виходять з харчоблоку - на дворі пізня осінь, неприбране листя, дуже холодно. Усі стривожені, заклопотані, обговорюють, що ремонтувати те все нереально, але з нуля також неможливо, бо уже морози. Думають що робити.⠀
⠀
автор Aestas • 23 октября 2022
Про відчуття. Чомусь було досадно, що відро не вирішило проблему. Було шкода дивитись як вода заливає й без того зруйноване приміщення. Вода причому текла і з труб і з якихось шпарин в стіні. Багато непомітних пошкоджень. Про жуків - шок, звідки вони там, чому так багато. Про склад з продуктами - приємна несподіванка, приємна знахідка такого, що ніколи не сподіваєшся побачити в закинутому приміщенні.
_Annyshka____• 23 октября 2022
Думаю, таки підірвуть дамбу...
автор Aestas • 23 октября 2022
Ответ для_Annyshka____
Думаю, таки підірвуть дамбу...
я би сказала не підірвуть, а пошкодять якісь механізми. Нічого там не було, що вказувало б на застосування зброї. Хоча інша справа як це все покажуть.
Filomena• 23 октября 2022
Останнім часом сни не сняться взагалі. Пік снів був до 16 лютого. Прямо блок-бастери були.
Декілька днів тому сон: початок не пам‘ятаю, група людей, я серед них. Підходимо до столу, наче як на пікніку. Там вже сидять теж декілька людей. Серед них великий чоловік, як качок, високий, кремезний велетень. Я щось говорю своїм супутникам, просто діалог. І тут він починає на мене нападати: що ти сказала? Я йому спокійно відповідаю, що він щось не те почув, мова взагалі не про те, що він подумав. Ми вже з ним не за столом. Я маленька «дихаю йому в пупа». Він величезний і тіпає мене. Врешті-решт я психую і йду наче у відділок поліції( десь поряд). Там даю покази жінці і весь час переживаю щоб він не втік, навіть виглядаю. Відчуття, що він наче вже намагається вибачитись там, каже, що сам від себе не очікував. Але мені важливо щоб він потрапив до поліції. І тут я прокидаюсь, не має завершення ситуації.

Згадала сни автора про жінку, засмутилася, що так і не побачила чи його покарають.
Якось так.
Жули-ули• 23 октября 2022
Ответ дляTakamaka
Вы что-то должны сделать для материального благополучия
Вам подсвечивают, не отказываться от предложений или какого-то действия
Это по ангельской нумерологии.
Жули-ули• 23 октября 2022
Ответ дляTakamaka
Еще такое есть
Число 47 також містить заклик ваших ангелів-охоронців та Вознесених Вчителів продовжувати працювати над поглибленням вашого духовного досвіду.
lenchik maha• 23 октября 2022
Ответ дляAestas
Колорадский жук у меня ассоциации с рашистами, может их погибнет много при подрыве дамбы?
Saintpaulia• 23 октября 2022
Ответ дляAestas
23.10.⠀
⠀
У мене асоціації з проблемами на майбутньо звільнених територіях, можливо Крим. Вирішити їх буде складніше, ніж хотілось би і таке враження, що будуть очікуватись одні, а по факту вилізуть інші (жуки замість тарганів). Але повний склад - це гарна сторона ситуації )
Alya91• 23 октября 2022
Ответ дляAestas
23.10.⠀
⠀
Колорадські жуки - стрічка орків.
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 23 октября 2022
Блин, так ждала Вашего сна... Еще думаю, хоть бы не про воду(((
Дело в том, что многим сильным сейчас идет информация о воде( Я на парня подписана, он пишет, что информация новая и самая сильная о воде. Анна Вегдаш говорит об этом. Что раньше такой информации не было(( Что то может быть
Колорадский жук... Может белорусы?
Бренды одежда обувь• 24 октября 2022
Ответ дляРаспродажа Цены Ниже Пролетов
Колорадский жук... Может белорусы?
А мне георгиевская лента сразу в голову пришла
автор Aestas • 24 октября 2022
24.10.⠀
Я в палаці Україна. Йде концерт пам´яті. В залі темно, темна сцена. Абсолютна тиша. В перших рядах підіймається Володимир Бебешко, на нього падає світло прожектора, презентує пісню, що виконає дитячий хор. Лунають перші ноти і в темному залі запалюються свічки в дитячих руках. Діти співають і виходять на сцену. ⠀
⠀
Це пісня від якої німієш настільки, що немає сліз. Просто розчиняєшся на атоми від усвідомлення того, через що ми пройшли. Не пам´ятаю ні мелодії ні слів, просто дитячі голоси, згорьовані обличчя поряд і усвідомлення того, що все закінчилось. ⠀
⠀
Потім показали Україну наче з космосу, що вона в своїх кордонах. З Кримом. Кордони наче як підсвітили, щоб без сумнівів. Чи то якісь охоронні об´єкти дійсно з яскравим освітленням.⠀
⠀
Потім показали як реагують на дитячу пісню в різних країнах. Де би ця мелодія не пролунала - люди завмирали з перших нот. Просто зупинялись і слухали. В штатах, Китаї, Європі. Величезна пошана людському подвигу. Я навіть не знаю з чим порівняти. Це мелодія, яку знатимуть усі. І усі розумітимуть що за цим пережито.⠀
⠀
Наступна картинка концерт Земфіри в раші чи за кордоном не знаю. В залі русня. Виконує щось патріотичне. В мене майнула думка, що вона перша, хто наважується назвати речі своїми іменами. Я спостерігаю за людьми в залі. Їм байдуже. Хтось слухає з виразом типу ’та коли ж це закінчиться’ хтось в телефоні. І я знову думаю щось типу ’вони невиправні’.
автор Aestas • 24 октября 2022
Ответ дляAlya91
Колорадські жуки - стрічка орків.
І я так думаю. Вчинять щось таки з водою, але самі постраждають. А пошкодження схоже буде контрольованим.
vktori@• 24 октября 2022
Ответ дляAestas
24.10.⠀
⠀
Не уявляю що значить цей сон, але читала і наче сама була на цьому концерті, мурахи та тремтіння без сліз з відчуттям болю за усіх українців.