Гарна новина!
Україна підписала "транспортний безвіз" з ЄС
Угода скасовує необхідність отримання українськими перевізниками відповідних дозволів для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень в держави ЄС.
Україна та Європейський Союз підписали угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом.
Вона скасовує необхідність отримання українськими перевізниками відповідних дозволів для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень в держави ЄС та дозволяє уникнути зупинки експорту української продукції через автомобільні пункти пропуску", - йдеться у повідомленні.
Як заявив міністр інфраструктури Александр Кубраков, таким чином Україна зробила ще один крок до фактичного членства в Євросоюзі.
У Мінінфраструктури додали, що угодою передбачаються заходи зі спрощення визнання водійських документів. Відтепер Україна та ЄС звільняють власників посвідчень водіїв, виданих однією зі сторін, від вимоги мати міжнародне посвідчення водія.
"Термін угоди складає 1 рік з можливістю пролонгації, а тимчасово набирає чинності уже з сьогоднішнього дня. На постійній основі угода запрацює після завершення усіх ратифікаційних процедур", - йдеться у повідомленні.
’та дозволяє уникнути зупинки експорту української продукції через автомобільні пункти пропуску’
Ну да под себя сделали... будем вывозить в бедную и голодающую ЕС все что можем. Мы сейчас такие богатые что только и можем продукты экспортировать а нашим людям на цены пофиг ведь (которые на осень еще вырастут так что ого)
’Як заявив міністр інфраструктури Александр Кубраков, таким чином Україна зробила ще один крок до фактичного членства в Євросоюзі.’
Мозги у него членом ближе стали разве что
Каким оно боком вообще?
Oleksa1551• 30 июня 2022
Ответ дляGo_Go
Каким оно боком вообще?
Там же было про двусторонние перевозки, в самой новости, не?