Пленница SexShop-а!• 30 июня 2022
Слухайте, або тролять або ж дійсно стільки сімей на грані розриву...
Чому так? А як же почуття? Подруга говорить буде розлучатися, чоловік став вести себе, не так як раніше, телефонує, на 5 хвилин, хоче раніше по 2 години розмовляли, може не звонити, вона сама телефонує. До війни були дуже теплі відносини...
Потім, останнім часом багатьсько тем: "я виїхала, він знайшов другу" / "я там знайшла іншого" / "зявився холодок від розлуки, що робити" / і т.д
І це 5-й місяць війни, але ж багато, хто до кінця війни буде за бугром.
То давайте розцінювати, це ще як мінімум на 5 місяців.
Дітей жалко, війну побачили, та ще розлучення батьків практично масово застануть. І другого не має, особливо для сімей, які з горячих міст.
Брыкалка• 30 июня 2022
Ответ дляКюветчица
Мой от меня ушел до войны.
Это имхо от войны и не зависит. Отношения могут заканчиваться. Иногда односторонне и очень некрасиво.
Закрылись одни двери - открылись другие. Это пишу вам я, РС2П.
Все прекрасно. И сахар на дне. Запомните эту фразу когда кажется что все, конец
Прошу прощения, а что значит РС2П?? :) не в курсе просто
Пышечка• 30 июня 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а Вы сейчас где? пусть у Вас все будет хорошо!
Мы в Европе. Будем уже тут строить жизнь заново, наверное. Как сказал мне перевозчик (которого я просила съездить в мой дом), что я не захочу и на час там остаться....и не ехать туда самой
Я Вас не боюсь• 30 июня 2022
Ответ дляГалябалована
Ми разом вже і давненько. Кожен, як бачу, судить по собі. Я написала з власного досвіду, то і здається, що так у всіх.
Якщо ви така мудра жінка, то повинні б розуміти, що так, як у вас, далеко не в кожного.Мені, навпаки, здається, що не переймаються розлукою пари, які не дуже кохають один одного.Наприклад, я знаю жінок заробітчан, моряків, далекобійників, їм аби чоловік гроші привозив вчасно, а так живуть своїм життям, хоча на зв‘язку з чоловіками часто і так, що аж до рани прикладай, коханий, сумую, люблю. І коли приїздять, також свято ціле. А в будні без чоловіка - флірт, у когось і коханці просковзують. Думаю, їх чоловіки також не святі. Аби всі були щасливі..
ШапкаУшанка• 30 июня 2022
Ответ дляБрыкалка
Погуглила и нашла.
Аббревиатура РС2П говорит нам о женщине которая разведена и у которой есть дети. Буква ’Р’ в ней говорит что перед нам ’Разведенка’, то есть женщина которая разведена. Согласная ’С’ это вообще предлог ’С’. Цифра ’2’ и согласная ’П’ говорят что у этой женщины двое детей, которых здесь называют двойным прицепом, что для женщин думаю слегка обидно.
Страхованная• 30 июня 2022
Ответ дляТвоя подруга
Погоджуюсь з вами.
Я взагалі думаю, що всі оці теми, строчать русоботи, щоб посіяти паніку . Нормальна сім‘я, не може розпастися після 4-5 місяців розлуки, а в особливих якихось випадках, ця розлука може бути і на рік-два. Але всі дорослі і свіжомі люди, розуміють ситуацію і не роблять з цього невиносиму трагедію.
так 4-5 місяців це лише початок, який може вилитися в 4-5 років
Четырёхсторонний скотч• 30 июня 2022
Ответ дляTammy21
Вы просто приедьте в любой крупный город Германии, Франции (по остальным не знаю, не подскажу) и посмотрите сколько недвиги в т.ч. т.н. элитной наши снимают. Побеседуйте с рекрутерами на счет тех же айтишников, уни преподов и т.д. То что вы пишете - ваша персональная, узкая выборка, реальность чуть сложнее будет. Да, у многих очень хорошо обеспеченных украинцев нет загранов или есть, но просроченные. И это вообще ни о чем не говорит.
98% моїх колег Айтівців, і дівчат, і хлопців, в Україні, і їхні родини також. І виїзджати ні зараз, ні після війни не поспішають.
Блондинка в Законе• 30 июня 2022
Ответ дляПышечка
Да тролли тролят уехавших, от зависти
чему завидовать?
Страхованная• 30 июня 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Мій почав зловживати спиртним після війни... Зараз навіть проживаємо окремо, є діти... Не спілкуємся навіть по телефону..
Я вам співчуваю. Але ’після війни’? Як це після? Війна вже закінчилася?
Пышечка• 30 июня 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
чему завидовать?
У тёток спросите. Для них это как красная тряпка для быка
Пышечка• 30 июня 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Айтишники, айтишникам рознь. Сисадмин тоже айтишник. Все сотрудники мужа выехали, кроме двоих. Ну и те уедут, вдруг что
Люблю_джаз• 30 июня 2022
Ответ дляСтрахованная
після того, як війна почалась......
Блондинка в Законе• 01 июля 2022
Ответ дляПышечка
странно завидовать тому, что уехал в прыймы непонятно куда, от родных, своего дома и т.д
Троє моїх близьких друзів зараз в стані розлучення. Вже документи подали до суду..
Ще кум зустрічався з жінкою. Вона виїхала одразу і сказала йому, що він не виїздний, то нащо він їй тепер потрібен.
Є ще 3 сім´ї, які я знаю, але близько не спілкуюся. То вже розлучилися вони.
Дійсно тенденція є така негативна. Причини різні.
Вчора квартирантка моєї мами подзвонила, сказала що буде лишатися в Польщі, а її чоловік ще місяць буде жити потім з´їде. Сказала що розлучаються. Вона хоче жити в Польщі з дитиною, він не виїздний. А вона молода і гарна, і все життя в неї попереду.
Пышечка• 01 июля 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну а многие по другому считают. Была тема утром можно ли из Германии куда то там съездить, авторшу чмырили долго
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Практично всі мої знайомі (більшість - реальний середній клас)виїхали. Чи можу я говорити, що майже вся Україна пуста стоїть? Ні. Чи можете ви щось стверджувати опираючись на власний досвід? Теж ні.
А от те, про що я писала, те вже більш-менш статистика.
Стрекозей• 01 июля 2022
Ответ дляКучерявочка
Так, не може, тому що якщо одна сім‘я створювалась на взаємній любові, в той час як інша на зручності, вигоді, бо вже пора і так далі
Як мале дитя
Милашка-оторвашка• 01 июля 2022
Ответ дляКюветчица
можно я отвечу витиевато?
меня в моей ситуации (относительно детей) все устривает
Не идеально, но вполне.
А что до него - я не знаю его соображений и эмоций. Честно, мне уже не важно.
Важно что у меня все хорошо.
Не идеально, но вполне.
Важно что у меня все хорошо.
пускай у вас все будет, еще лучше.
Маманя• 01 июля 2022
Ответ дляЗалатавая
Значить були проблеми в сім´ї до війни! Я наприклад в січні взнала про зраду і теж на етапі розлучення!
Як ви дізнались? Самі чи чоловік зізнався? Ви подали на розлучення чи він?
Залатавая• 01 июля 2022
Ответ дляМаманя
З смс телефону, змушена до неї набрати 2 рази щоб зізнався точно! О і там ще й син 4 роки спільний! І в нас син 2 роки,одним словом драма! Я сама подала на розлучення незважаючи,що у нас 5 спільних дітей(перед війною була у жахливій депресії, стільки заспокійливих, алкоголю,сну по 2-3 год,крапку в стосунках поставила 23.02,а 24.02 сама везла дітей в Німеччину! 2000 км...як син казав наша мама Термінатор!) Через 2 тижні суд, оплатила адвоката і все інше сама бо він взагалі не хоче розлучатися, з боєм підписав заяву!