Пленница SexShop-а!• 30 июня 2022
Слухайте, або тролять або ж дійсно стільки сімей на грані розриву...
Чому так? А як же почуття? Подруга говорить буде розлучатися, чоловік став вести себе, не так як раніше, телефонує, на 5 хвилин, хоче раніше по 2 години розмовляли, може не звонити, вона сама телефонує. До війни були дуже теплі відносини...
Потім, останнім часом багатьсько тем: "я виїхала, він знайшов другу" / "я там знайшла іншого" / "зявився холодок від розлуки, що робити" / і т.д
І це 5-й місяць війни, але ж багато, хто до кінця війни буде за бугром.
То давайте розцінювати, це ще як мінімум на 5 місяців.
Дітей жалко, війну побачили, та ще розлучення батьків практично масово застануть. І другого не має, особливо для сімей, які з горячих міст.
Самохвалова• 30 июня 2022
Я в войну вошла свободной, хоть о муже голова не болит, есть плюс в этом
Мочалкин блюз• 30 июня 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Ну согдаситесь, это дичь для норм. людей. Что такое 4 м ? Тем более что уже давно, то есть сразу.
Война это стресс, может случиться, что угодно, вот многие и живут одним днём.
Вы же не сравнивайте мирное время и военное.
Почитайте про вторую мировую , у скольких мужчин вторая жена была и это на фронте.
Не знаю как в других городах, могу только о Киеве сказать - гуляет очень много мужчин.
Таракашечка• 30 июня 2022
В соответствии с духом времени - «треснул мир напополам, дымит разлом».
В отношениях людей тоже рвутся массово старые связи и возникают новые
Леннон_Жив!• 30 июня 2022
Ответ дляИз Кукуева я
співчуваю, але ви тримайтесь там, в расєї
А автор того поста в расеи?
Папобус• 30 июня 2022
Ответ дляИз Кукуева я
я написала про знайому, а не про подругу) це раз. друге - а як назвати ще таке? ну якщо для вас це норма, то вітаю.
Це не моє діло - хто, де і чим займається !
Якщо знайома не шкодить людям, не розпускає пліток, не бажає зла, а живе своїм життям, яке ви маєте право судити її, обливати брудом чуже життя ???
Свого не має ?
А я с Рио-де-Житомира!• 30 июня 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Случайно изменил?Семейных хороших стараются себе быстро забрать.
Читайте мой пост 162
Домашка• 30 июня 2022
Ответ дляОдноклассница
ну взрослые ж люди все. Семья должна быть вместе. К сожалению, многие приедут домой уже к абсолютно постороннему человеку, у которого налажен свой быт и образ жизни
По вашим словам жена нужна только носки стирать. В таком случае, да, не удивительно, что семьи распадаются.
Мядуза аля моргонер• 30 июня 2022
ще хотіла би додати стосовно розлучень. розумію, що порівнювати ковід і війну неприпустимо, та все ж. пам´ятаєте, як казали, що в 2020 буде дуже багато розлучень по причині того, що люди постійно весь час вдома разом і багато пар не витримають цього і розпадуться. і що? серед широкого кола моїх знайомих в 2020 ніхто не розлучився. сварилися, хотіли повбивати одне одного, але сім´ї зберіглися.
розумію, що зараз інша ситуація зовсім, але все одно думаю, що не буде так багато саме офійіних розлучень, як психологи анонсують
Бутылка с банками• 30 июня 2022
Ответ длямимАпроходила
Також ще додам. Читати оці всі дописи що чоловіки стоять на касі і розповідають як тра*ся на право і на ліво, ніде прям жінці пройти всі на неї кидаються, на роботі вішаються, чоловіки у кого дружини поїхали всі собі прям бейджи повісили і ходять кого завгодно до себе до дому таскають, сусіди все бачать (я своїх навіть в очі не знаю). А ще наші дівчата в Європі на право і на ліво з усіма сплять.
Чесно кажучі в мене мозок кипить таке читати
так это суровая правда жизни
все хотят успеть пожить на всю катушку, смысл откладывать жизнь на завтра если оно может не наступить?
Одноклассница• 30 июня 2022
Ответ дляДомашка
хм... быт у вас только в носки стирать?
Леннон_Жив!• 30 июня 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Оболенской?)) Це що у вас за Т9, на москальню налаштований?
Вибачте, не втрималася 😁
Оболонской, звичайно ж. Я неподалiк жила. Там i до вiйни пiдходили, i коли в шапцi i тренiках бiгала. Мiсцевий Монмартр)
Вибачте, не втрималася 😁
Гениально про т9))) ОболонсЬка набережна.
Леннон_Жив!• 30 июня 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Читайте мой пост 162
Про семки и носочки?
Г@Л@В@ломка• 30 июня 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Половина шлюбів в принципі закінчується розлученнями. З того що я бачу, то рветься там, де ще до війни разом жили чужі люди, яких тримав разом лише спільний побут, майно, діти. Війна взагалі різко окреслила все і тепер дуже видно і порожні стосунки, і порожніх людей.
Люди зараз легше приймають складні рішення, не мають ресурсу щось вдавати-імітувати.
Ми з чоловіком колись розлучилися на півтора роки, а потім зійшлися знову. І він і я за ті півтора роки мали певні симпатії до інших людей, але переконалися що любимо один одного і хочемо решту життя провести разом. Я не сумніваюся в своєму рішенні в зараз, в не боюся що відстань зруйнує наші стосунки.
я з Ваши повністю погоджуюсь.
в кого і до війни тяжко складалися відносини, зовнішні проблеми не дадуть тепер вкладатися в боротьбу із заморочками партнера. тому що спершу - виживання, в умовах війни, чи на території чужої країни, де нічого не ясно і все незнайоме, незрозуміле. дійсно, ресурсу на все одразу не вистачить.
я дивлюсь на свою сестру. з березня в розлуці з чоловіком.
можуть і не звонити одне одному днями. але коли звонять - він їй посміхається, вона - йому. вона гребе йому якісь речі в місцевих магазинах, висилає посилками. і вони впевнені одне в одному. і слава Богу.
а мій чоловік все рідше хоче говорити. віддаляється. але я не скажу, що все було досконало до розлуки. розлука - це перервірка, переоцінка цінностей. де було тонко, там і порветься.
Бутылка с банками• 30 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Уже пятый пошёл и многие себе дам новых нашли, дальше ещё больше будет
так и жены тех, кого мобилизировали тоже бегают на свиданки
Мочалкин блюз• 30 июня 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Вибачте, не втрималася 😁
На Оболонской
Обычная опечата.
Я понимаю, что вы даже за опечатку хватаетесь как за соломинку, чтоб себя убедить, что о гуляющих мужчинах тролли пишут.
Вот вам пляж на этой самой набережной, на прошлых выходных.
Обычная опечата.
KROX@• 30 июня 2022
Ответ дляПышечка
Да тролли тролят уехавших, от зависти
+1 я в реале никого не знаю кто б разводился или собирался. Наоборот - война очень сплотила .
Даже некоторые бывшие в разводе сошлись .
Стекловыжималка• 30 июня 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Удалено администрацией...
А може не привозила , а приїжджала себе задовольнити? Ні ?
Скромняшка• 30 июня 2022
Я считаю что до конца войны сидеть будут немногие..поэтому к осени многие семьи воссоединяться
У каждого своя судьба, своя семья, что тут скажешь ..
А я на шпагате• 30 июня 2022
Ответ дляТвоя подруга
Тварин стерилізують, бо вони не можуть себе контролювати. Зріла людина , без проблем себе контролює і не живе одним днем. Але кому я це говорю, ви видно не з тих зрілих свідомих людей. Ну що ж , інстинкти ваше все, так і будете все життя бігати.
Справа в тому, что війна для багатьох якраз принесла прозріння типу ’а заради чого себе контролювати? Завтра можна померти, а за обмеженнями і життя не було ’
Ра ру ра ру ра• 30 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
У военных это частая практика не зависимо от войны. И это вы сравнили 2мировую и сейчас. Тогда массово всех призывали, а сейчас тюлени в ночных коубах зажигают...
А я с Рио-де-Житомира!• 30 июня 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Про семки и носочки?
А что не так?
По вашему такого не бывает?
Мочалкин блюз• 30 июня 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Ну так да
Если на фронте силы были гулять, то что творится в мирных городах, где осталось много одиноких мужчин, умные женщины понимают , а глупые пишут, что это выдумки троллей
Ра ру ра ру ра• 30 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Плюс смешно читать, когда сами жен отправили, беги спасай детей, а теперь бедные бросили их...
мимАпроходила• 30 июня 2022
Ответ дляБутылка с банками
так это суровая правда жизни
В мене зі знайомих та друзів щось ніхто не ахається просто так. І до війни і зараз. Про яке пожити?
Хтось зовсім роботу втратив і шукають нову та шляхи як заробити. В кого свій бізнес думають як не прогоріти. В кого залишилась робота і зп порізали думають як її не втратити і як витрачати з розумом свій бюджет. Строять плани на майбутнє. А не шукають якихось непевних зв’язків. У людей є нащо витрачати свій ресурс.
Сама живу в Києві щось не бачу мужиків які чіпляються до дівчат і що жіночої статі прям ніде пройти.
Ще раз переконуюсь що такі теми підігрівають боти
А я на шпагате• 30 июня 2022
Ответ дляНе гоню
Я так скажу. Многие откроют себя другим и более того себя себе.
Я в Испании уже 4 месяца и даже не замечаю мнстных мужиков. Просто не хочу. Я бы не поступила так. Муж там я тут бегом искать кого-то. Это подло.
Как он там поступает мне точно не узнать. Какмему его совесть говорит.
Я спокойна и принимаю все как есть....
Вот это здравый подход. А то успокаивают себя ’завидуют’, ’наверное это рашистки темы создают, не может такого быть’. Ну глупо же.
лаМпочка• 30 июня 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Извините , чему завидовать? Вынужденному бегству в никуда? Жизни по протоколу беженца?
У людини потреба, щоб їй заздрили. Нехай)))))
Виїхати могли всі, але не всі цього хотіли. От і все.
Мочалкин блюз• 30 июня 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Тогда реально было непонятно, куда рашисты прорвутся, поэтому многие и хотели, чтоб женщины и дети уехали.
Сейчас в относительно спокойные регионы многие уже и вернулись женщины.
Ещё и поэтому мужчина оправдывает свои загулы, почему живя в одном городе к Васе жена уже вернулась с детьми , а моя нет, значит не очень и нужен.
Цыпка• 30 июня 2022
Это семь у которых и дожатого были проблемы,просто не решались разойтись,рутина
А я на шпагате• 30 июня 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Але ж небезпечно. Невже потрахушки того варті були? Інстинкт розмножуватись переміг інстинкт самозбереження? Чи не так вже й небезпечно? Незрозуміло