Пленница SexShop-а!• 30 июня 2022

Слухайте, або тролять або ж дійсно стільки сімей на грані розриву...

Чому так? А як же почуття? Подруга говорить буде розлучатися, чоловік став вести себе, не так як раніше, телефонує, на 5 хвилин, хоче раніше по 2 години розмовляли, може не звонити, вона сама телефонує. До війни були дуже теплі відносини...

Потім, останнім часом багатьсько тем: "я виїхала, він знайшов другу" / "я там знайшла іншого" / "зявився холодок від розлуки, що робити" / і т.д
І це 5-й місяць війни, але ж багато, хто до кінця війни буде за бугром.
То давайте розцінювати, це ще як мінімум на 5 місяців.
Дітей жалко, війну побачили, та ще розлучення батьків практично масово застануть. І другого не має, особливо для сімей, які з горячих міст.
Мочалкин блюз• 30 июня 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Боже, де вся ця вакханалія відбувається, можна дізнатися?
В Киеве такое наблюдаю поголовно.
На Оболенской набережной вообще прохода не дают

Ра ру ра ру ра• 30 июня 2022
Ответ дляОдноклассница
ну взрослые ж люди все. Семья должна быть вместе. К сожалению, многие приедут домой уже к абсолютно постороннему человеку, у которого налажен свой быт и образ жизни
За 4 месяца?
Я_поехала• 30 июня 2022
Ответ дляТвоя подруга
Тварин стерилізують, бо вони не можуть себе контролювати. Зріла людина , без проблем себе контролює і не живе одним днем. Але кому я це говорю, ви видно не з тих зрілих свідомих людей. Ну що ж , інстинкти ваше все, так і будете все життя бігати.
за меня не переживайте , я адекватно оцениваю мужчин .
поэтому наверное не строю иллюзий

слава богу мы живем вместе , никто никуда не уехал )
автор Пленница SexShop-а! • 30 июня 2022
Ответ дляОдноклассница
так і є. Вже знайомляться на пошті і в супермаркеті. Я такого не пам’ятаю відколи мені 19 років було
це треш)
Мочалкин блюз• 30 июня 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
За 4 месяца?
Уже пятый пошёл и многие себе дам новых нашли, дальше ещё больше будет
...аяприкольная• 30 июня 2022
Рвется там где тонко. Судя по окружению - в откровенное плятсво ударились те, у кого и до войны свербело и были не лады, а война чисто катализатор. Есть конечно и те кто спровадив жену просто ищет куда присунуть для здоровья так сказать, но у таких присовывания на брак и семью не влияют. Что не говори - испытания для всех и пересмотр ценностей. Смотрю любви и настоящих чувств очень мало. Кум наоборот сошелся с бывшей в войне, помог выехать с ребенком, уже вернулись и у них второй медовый месяц, и вот в компании вижу, что мужики ему завидуют.
мимАпроходила• 30 июня 2022
Ответ дляТвоя подруга
Погоджуюсь з вами.
Я взагалі думаю, що всі оці теми, строчать русоботи, щоб посіяти паніку . Нормальна сім‘я, не може розпастися після 4-5 місяців розлуки, а в особливих якихось випадках, ця розлука може бути і на рік-два. Але всі дорослі і свіжомі люди, розуміють ситуацію і не роблять з цього невиносиму трагедію.
Я з вами згодна. Про русоботів. Якщо так подивитись. Вони руйнують наші ТЦ (раніше хоч без таких великих людських жертв обходились. А те що було в Кременчугу повний жах), щоб посіяти паніку, знищити робочі місця, добити економіку та зробити ще одну хвилю біженців. А потім ще добивають такими темами, що у всіх все погано, всі сім’ї розпадаються, всі всім зраджують, 99% розлучаться.
Я просто уявляю як таке все читати жінкам які зараз виїхали і без цього нервують.
А трагедія ж роблять несусвітню
Ра ру ра ру ра• 30 июня 2022
Ответ дляЦветочница
Ось так вибухають консерви - шлюби, які тримались на розрахункові, потерплю заради дітей, просто разом і тд. У моїх знайомих, які виїхали закордон з дітьми, чоловіки всі зараз мають коханок і кажуть ’ а хто його знає, що буде завтра, хоч потр*х*юсь’. Знайомі-військові теж кобелюють. Коротше кажучи, нас чекає не лише цунамі розлучень, а й епідемія гонореї та хламідіоза
Это точно...
Яйцеголовая• 30 июня 2022
Та ну , девчонки, у меня сестра мужа из загранок около 10 лет ждала, все баблишко заколачивал, приезжал на пару мес и опять назад. А она с 2 дитями дома, с родичами для поддержки и контроля))
И ничего, семья сошлась, уехали в Америку все вместе, в общей сложности 18 лет живут.
Насчет его измен не знаю, не проверяла, но сестрой очень дорожит, живут хорошо, как по мне.

Ра ру ра ру ра• 30 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Ну согдаситесь, это дичь для норм. людей. Что такое 4 м ? Тем более что уже давно, то есть сразу.
Папобус• 30 июня 2022
Немає таких прикладів серед оточуючих

Навіть, якщо б хтось і розлучався - значить так буде краще !
А я с Рио-де-Житомира!• 30 июня 2022
Ответ длякружкаЭсмарха
Случайно изменил.
Звучит как случайно пукнул
Может так и звучит, но этого случайно никогда бы могло и не быть, если бы семья была рядом. Не было бы даже мыслей, а так домой пришел все время один. А тут какая-то соседка нарисовалась спросить что-то бытовое, а потом опять спросить, а потом они уже привет друг другу говорят, а потом пакет она тяжёлый поднимает можно и помочь знакомой.
А потом жена звонить устраивает истерики , а тут душевная улыбается.
Мужик выпивает после истерики с женой и тут соседочка шутит и смеётся и всё.
А была бы жена рядом, щелкали бы семки дома в носочках и ржали бы с комедии новой. Вот что такое семейный и случайно
Царевна_несушка• 30 июня 2022
Ответ дляПожарник
Давайте смотреть правде в глаза, выучат язык единицы. В европе нет такого количества рабочих мест сколько выехало туда наших женщин. Война не будет длится годами, уверены до весны это максимум. Война в таком виде как она сейчас это сумашедшие ресурсы и они закончатся либо у нас либо у раши. Наши беженцы в европе особо не нужны, это все сказки, не понимаю кто их придумал, там своих проблем хватает
За 3-4 года язык выучит даже тупой.
Пока не закончится война окончательно, ЕС будет нас терпеть. Чтоб обслуживать такое количество людей, нужны дополнительные рабочие места. Пусть в Европе мы и не нужны, но люди этого не почувствуют т.к. и в нашей стране о них никто не заботился, и в своей стране мы были никому не нужны.
Ну а в окончание войны через 2-3 недели я не верю. Западные СМИ пишут о войне на длительные годы, к ним больше доверия, чем к нашим
Ответ дляОдинРазНадетое
Моя сусідка так само думає , такі няшні пости в ФБ про справжні стосунки , цінності , відстань коханню не перешкода і мі-мі-мі ... А її ’ люблячий чоловік ’ від березня грає в її спальні переселенку, аж гай гудить )
Из Кукуева я• 30 июня 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!

а ще при цьому всьому він дивиться на сусідку і розуміє, що вона не ’бежала от сирен’, а живе, ходить на роботу, і думає- а що заважає моїй бути тут, поряд? і робить висновки
Леннон_Жив!• 30 июня 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Удалено администрацией...
Попробуйте в бане за хамство посидеть.Какие социалки?Я никуда не выезжала.
Яйцеголовая• 30 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
В Киеве такое наблюдаю поголовно.
Оболенской?)) Це що у вас за Т9, на москальню налаштований?
Вибачте, не втрималася 😁
Оболонской, звичайно ж. Я неподалiк жила. Там i до вiйни пiдходили, i коли в шапцi i тренiках бiгала. Мiсцевий Монмартр)
Из Кукуева я• 30 июня 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Удалено администрацией...
Твоя подруга• 30 июня 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Вибачте, не втрималася 😁
Це ще раз доказує, що тема написана проклятими орками!

Мядуза аля моргонер• 30 июня 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Київ.
до мене завжди було багато уваги, але я кайфувала від цього, бо це було якось в міру. а зараз
коли і в метро, і в супермаркетах, про набережні взагалі мовчу... так і хочеться сказати: ’Жінки і дівчата, повертайтесь!’)) хоч зможу вулицями спокійно ходити)
мимАпроходила• 30 июня 2022
Також ще додам. Читати оці всі дописи що чоловіки стоять на касі і розповідають як тра*ся на право і на ліво, ніде прям жінці пройти всі на неї кидаються, на роботі вішаються, чоловіки у кого дружини поїхали всі собі прям бейджи повісили і ходять кого завгодно до себе до дому таскають, сусіди все бачать (я своїх навіть в очі не знаю). А ще наші дівчата в Європі на право і на ліво з усіма сплять.
Чесно кажучі в мене мозок кипить таке читати
Папобус• 30 июня 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Удалено администрацией...
Яка гидота
Мати таких подруг …
І взагалі, як жінка може таке написати, як зечка якась
Леннон_Жив!• 30 июня 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не все. У многих было бы все хорошо и умерли бы в старости в один день ( образно). Разлука, стечение обстоятельств, стресс, да много чего повлияло.
Может кто-то один раз случайно изменил или просто общаться, флиртовать начал из-за постоянного одиночества, а жена этого никогда не простит. Вот и поломана семья.
Ещё очень много одиноких женщин активировалось, пользуются случаем.
Ну и конечно определенный процент просто кобели( но далеко не все)
Семейных хороших стараются себе быстро забрать и хрен бы получилось если бы жена рядом была.
Случайно изменил?Семейных хороших стараются себе быстро забрать.
Г@Л@В@ломка• 30 июня 2022
Текст з фейсбуку

Текст не мій, але резонує:

«Війна відкриває істинні почуття в людях.
От всі оті причини, за якими людині хотілося зберігати набридлі, але надійні взаємини, чи терпіти неповагу, чи закривати очі щоразу на тригерні ситуації- воно більш так не працює. Ні секунди не можливо терпіти недостосунки. В яких
нема довіри, чи в котрих тебе не приймають таким як є, намагаються ламати, щоб змінити. А ти вже не ламаєшся. Ти вже цільнометалевий, ти прийняв, що жити тобі невідомо скільки,і не хочеш жити цей час аби як.
Найважче брехати собі. За такі речі починаєш себе ненавидіти, стаєш собі огидний.
Тому тріснуло багато родин, де все трималося на моральному облику в очах спільних друзів, на дітях, спільній хаті і коті.
Тому вам чи нам, їй, чи йому, хтось дзвонить і пише щодня, а хтось навіть забув спитати за 4 місяці, ’як ти’. Бо важливість і неважливість загострені, бо є такі миті, коли дзвониш і пишеш лише тим, кого любиш, бо думаєш, що ці дні, чи ці миті останні.
Саме тому ти забуваєш написати комусь, хто спить з телефоном.
Саме тому ти готовий мчати в інше місто, аби побачити хоч на мить.

Саме тому стільки розлучень.
Саме тому стільки весіль.»
Твоя подруга• 30 июня 2022
Ответ дляПапобус
Яка гидота
Мати таких подруг …
Орки малограмотні, їх оркостан навмисно дибілізує, щоб менше думали.
Леннон_Жив!• 30 июня 2022
Ответ дляИз Кукуева я
Удалено администрацией...
Зудит явно не у меня-у меня все с интимом в порядке,чего и вам желаю.Администрации расскажете,хамка,куда бан цеплять.
Из Кукуева я• 30 июня 2022
Ответ дляПапобус
Яка гидота
Мати таких подруг …
я написала про знайому, а не про подругу) це раз. друге - а як назвати ще таке? ну якщо для вас це норма, то вітаю.
Из Кукуева я• 30 июня 2022
Ответ дляТвоя подруга
співчуваю, але ви тримайтесь там, в расєї
Не гоню• 30 июня 2022
Я так скажу. Многие откроют себя другим и более того себя себе.
Я в Испании уже 4 месяца и даже не замечаю мнстных мужиков. Просто не хочу. Я бы не поступила так. Муж там я тут бегом искать кого-то. Это подло.
Как он там поступает мне точно не узнать. Какмему его совесть говорит.
Я спокойна и принимаю все как есть....
Клевотница• 30 июня 2022
Ответ дляМолчавочка
ой, какие розовые сопли. Ваш мужик дрочил по пол года, да?
Ладно вам. Если есть чувства и любовь, то и через пол года не пойдет на лево. Ну и плюс здесь еще имеют значения ценности