жижифреймут• 02 июля 2022

Написал "я б футбольнул его ногой" про кота. Это адекватный мужчина?

общаемся пока только по смс. не виделись еще. и тут он мне пишет такое про моего кота. Меня это очень насторожило. Вначале писал, что не любит котов. Сейчас это. мне кажется если человек не любит животных, он агрессивный какой то.
Как считаете?
Дюймовочка• 02 июля 2022
Ответ дляПроработник
Не путайте характер человека и его жизненную идеологию.
Не исключено, что Гитлер мог быть сочувствующим человеком, но его идеи об устройстве мира были ошибочными.
Пуйло очень любит своих собачек,видимо,он очень сочувствующий человек,а не террорист мирового уровня.

А у нас макарошки• 02 июля 2022
Ответ дляжижифреймут
Та вроде понятно. но я пока еще в розовых очках. он такой милашка и романтик в общении. но наверное надо прощаться
а сколько ему лет?
и в каком контексте он это сказал?
Сладко-соленая• 02 июля 2022
Ответ дляМудробаба
Так не буває. Я теж не люблю котів, тільки собак. У нас кіт. Коли кіт пропав, плакала і шукала, доки не знайшла. Людина може любити чи не любити котів. Але якщо вона прихильно ставиться до тварин - дай їй щура - теж не образить. Щур теж жив у мене, я їх взагалі боюсь)
Забула додати, що вона йому мишей приносить, а останній раз горобця принесла 😂😂😂
вре_Динка• 02 июля 2022
це вже не дзвоник це дзвін
не має гіршої людини, ніж та, що з тваринами погано поводиться, бо якщо до тварин вона погано ставиться, то і до людей також буде
Некомильфо• 02 июля 2022
Ответ дляА у нас макарошки
а сколько ему лет?
и в каком контексте он это сказал?
Там на первой странице есть ответ на ваш вопрос. Он это сказал в ответ на фото автора в зеркале, где возле ее ног был кот.
Секретница• 02 июля 2022
Якщо це не дурний жарт, гнати того кавалера треба. Але спочатку поговорити, бо якщо послухати, якими епітетами мій чоловік нагороджує нашого кота, можна подумати, що він його ненавидить, а насправді обожнює. І коли в попереднього кота, який в принципі нікого, крім мене, не любив, раптово відмовили нирки, мчався з ним за сорок кілометрів до ветеринара, без всяких слів виклав немалу суму за процедури, потім плакав разом зі меою і донькою, коли не змогли бідолашного врятувати… Так що те, що він міг колись там тролити того кота, ще абсолютно нічого не значить.
Мудробаба• 02 июля 2022
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Вона таки вилазить,вмощується,він іі не чіпає ,але дивиться на неї,як на кусок гівна )
Та мій чоловік теж не любить кота. Спав собі кіт на ліжку, я відчинила вікно в кімнаті. Приходжу - кіт укритий ковдрою. А раптом його продме?
Белая котичка• 02 июля 2022
Я не люблю ні котів, ні собак --- але не одна кісточка чи кусочок м´яса не викидаю в смітник, все збираю і віддаю подрузі для її сільських котів і собак
Мудробаба• 02 июля 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
То не беріть звідти їжу, в злих людей. Їжте асфальт.
Та мабуть над котлетами не плачуть, високодуховні і відповідальні. Над шашликом теж навряд. А телятина - то взагалі м´ясо з малюків. Іде, аж прилавки пусті. А так да, в селах усі темні і неосвічені, на відміну від прогресивних містян

Бесконечность-не предел• 03 июля 2022
Ответ дляМудробаба
Не плачуть, їдять аж гай шумить. Але вчергове принизити та образити селян - то святе. І як воно в них вкладається: одних в дупу цілують буквально, інших їдять... І любов вибіркова, і жалість