Лукава_Кiшка• 05 июля 2022
Хто-небудь отримав блік код ООН, перебуваючи в Україні?
Повинен прийти другий блік код, але потрібно виїхати в Україну на декілька тижнів. Лишати сімку у знайомих чи він повинен прийти, знаходячись на території України? При умові, Якшо роумінг буде підключено
Дежурный по кухне• 05 июля 2022
Мені третій код не приходить, другий був ще 11 травня, не знаю що робити, чекати чи вже не ждати.
Пукимончиг• 05 июля 2022
В Польщі він теж майже нікому не приходив з травня. Писали в ФБ, підійти до місця реєстрації з папірцем, на якому пароль і фото, вони там щось знову реєструють
Послушная• 05 июля 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Довго чекали ? Може ще прийде
Уже почти 2 месяца в Украине
Мелочунь• 05 июля 2022
Ответ дляПукимончиг
Почему это? У нас многие первый блик получили 10 дней назад, в июне (анкеты подавали в марте, затем повторно по смс 10 мая).
Левый Локоть• 06 июля 2022
Мне тоже второй не пришел . Я в Украине,сим карта в Польше . Видимо , потому что многие уехали требуется повторный визит. Интересно, а в Украине можно повторно оформить ?
Лукава_Кiшка
• 06 июля 2022
Ответ дляЛевый Локоть
В Украине однозначно нет(
Попросите тех, у кого лежит Ваша симка, позвонить с того номера на горячую линию ООН, представиться Вами и сказать, что смс не было