пАлАвинкА• 05 июля 2022

Думаю пройти якісь курси з індустрії краси. Що зараз найактивніше,на вашу думку?

Сама вчитель зі стажем понад 10 років, але хочу піти з професії. Навіть тут, на порадниці видно, як не люблять вчителів. А під час війни не хочу брати на себе відповідальність за життя дітей.

Не знаю, що для себе краще обрати: нарощування вій/ манікюр чи щось інше? Ніколи раніше не думала, що доведеться постати перед таким вибором.
Собі роблю манікюр і покриття сама вже багато років. Але не можу сказати, що мені це дуже подобається.
Та никада в жизни• 05 июля 2022
мне кажется, что скоро в Украине людям не до вий та маникюру буде.

автор пАлАвинкА • 05 июля 2022
Не найактивніше, а найактуальніше
І не можу відредагувати
автор пАлАвинкА • 05 июля 2022
Ответ дляТа никада в жизни
Підписана на декількох майстрів, в них явно немає проблем з клієнтами
Постійно виставляють фото своїх робіт
Шкала Радости• 05 июля 2022
Теж більше місяця роздумувала над цим питанням. За освітою юрист, але останні років 8 не працювала, займалася дітьми.Вирішила,що треба таки в теперішніх умовах набути якихось трохи приземлених і практичних навичок🙈
Пішла на хороші курси перукаря-модельєра)) Подумала, що навіть, як прийдеться виїжджати, то всюди буде актуально. Та і тут ця справа завжли дає копійку непогану. Єдине, треба приклпсти максимум зусиль, щоб добре навчитися і максимум ’витиснути’ з цього курсу.
Манікюр теж непогано, але маю знайому, яка вже роки тими нігтями займається, і от розвинулася алергія.
автор пАлАвинкА • 05 июля 2022
Ответ дляШкала Радости
При перукаря теж думала, а можете підказати,які курси пройшли?
неДодекаэдр• 05 июля 2022
Автор, мастеров, как авна, при чем хороших мастеров.А вот желающиз не очень. Выехали многие, у оставшихся не у всех деньги есть на такие вытрыбеньки. Материалы дорожают,хорошие материалы и до этого стоили не рубдвадцать.Хорошие курсы денег стоят. Делать себе, это одно, работать с чужими руками, ногами, глазами, головами, это совсем другое. Это должно вам нравится, а не только привлекать возможностью заработка. Да и поначалу его и не будет, пока будете руку набивать, учиться, набивать клиентуру. Все это не олного дня и месяца дело, увы. Так что не горячитесь, обдумайте тщательно, а стоит ли .
СкиниУскачи!• 05 июля 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Да ладно. У нас больше всего вакансий это парикмахеры и мастера маникюра. Куча салонов к себе зовут на работу. Видно много уехало за границу

diana69radchuk• 06 июля 2022
Мені 22 роки, я закінчила спеціальність комерційна діяльність і логістика.
В свій час я підробляла репетитором української мови, пройшла курси нарощування вій - зовсім не моє.
Зараз я працюю таргетологом (роблю рекламу в Інстаграмі та Фейсбуці) і якраз спеціалізуюсь в сфері краси (мої клієнти найчастіше косметологи, майстри манікюру, перманентного макіяжу, лазерної епіляції, масажисти). Тому дам рекомендації зі сторони того, що найкраще просувається, в чому висока маржинальність і попит (лише з мого власного досвіду).
(Ціни за клієнтів з Інсти і ФБ приблизні, залежать від міста, цін на послуги, майстра і тд).
Ламінування брів, фарбування - попит низький, привести клієнта важко, ціна за клієнта 1-2,5 долари, ціна послуги 200-400 і при вирахуванні витрат (на процедуру, рекламу) заробіток малий.
Лазерна епіляція - високий і стійкий попит, ціна за клієнта 1-2 долари, при цьому він має повернутись ще на 6-10 сеансів). Але дуже дорогий вхід в сферу, бо лазер коштує 200+к і потрібні великі інвестиції.
Манікюр - йде посередньо, у багатьох людей вже є свої майстри, переманити складно, висока конкуренція, ціна за клієнта може бути 2,5 долари.
Нарощування вій - багато залежить від майстерності, бо з сторінки в Інсті клієнти відразу оцінюють який у них буде результат, загалом цим можна займатись, попит є.
Масаж - тут подібне з лазеркою, що клієнту після першого сеансу можна (і, мабуть, треба) «продати» курс з 5-10 сеансів, тому ціна в 2 долари за одного нового відвідувача себе окупає.
Перманентний макіяж - не знаю точно за собівартість матеріалів, але ціни на послуги від 700 до 3000 в середньому, а то й більше. Один клієнт в середньому коштує 2-3 долари. Це, на мій погляд, одна з найвигідніших сфер в бьюті. Щодо складності навчання судити не можу(
Не співпрацювала з перукарями і навіть не можу точно сказати, як їх краще просувати і знайти клієнтську базу.
Точно не рекомендую фарбування брів/вій, ламінування вій/брів - як на мене низький попит і низька ціна, відповідно мало заробітку.
Угадайс• 06 июля 2022
Ответ дляdiana69radchuk
А где вы на таргетолога выучились? Тоже курсы или это по вашей профессии?
Угадайс• 06 июля 2022
Ответ дляdiana69radchuk
И чем отличается перманкетный макияж от покраски бровей?
Перманент - это тату?
Краской обычной, которая смывается на неделю, женщины сами дома красятся. Зачем для этого кому-то платить? Это дело 5 мин.
Другое дело, если нужно тату, не знаю как они там сейчас называется, микроблейдинг?
автор пАлАвинкА • 06 июля 2022
Ответ дляdiana69radchuk
дякую!
diana69radchuk• 06 июля 2022
Ответ дляУгадайс
Перманент - это тату?
Так, просто фарбування роблять і вдома
В салоні корекція, форма і фарбування 200-350 грн і процедура (на мій погляд) непопулярна.
Перманент грубо кажучи тату, мікроблейдінг мабуть різновид (інша техніка). Перманентом роблять не тільки брови, а ще міжвійку, стрілки і навіть губи. Тримається 1-1,5 роки. Якщо якісно зроблено, то навіть не кидається в очі) І щоб не фарбуватись щодня жінки йдуть на цю процедуру)
diana69radchuk• 06 июля 2022
Ответ дляУгадайс
Дещо я дізналась в універі, але для повноцінної роботи пройшла особисте навчання у таргетолога, який сам успішно працює більше 3 років)