МастерЮля• 06 июля 2022
Генштаб скасовує рішення щодо видачі дозволів на виїзд військовозобов´язаним та
Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine
Сьогодні відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. На ньому, серед іншого, розглядалося питання, яке набуло широкого суспільного резонансу, - про Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.
Підкреслюю, цей документ від початку стосувався винятково внутрішньої роботи ТЦК та СП і не створював зобовʼязань, обмежень прав і свобод громадян України. Попри це, його поява в мережі спричинила численні маніпуляції, різночитання і навіть незаконні дії із перешкоджання переміщенню громадян, що стало підставою для дискредитації Збройних Сил України та військово-політичного керівництва держави.
Тому Начальником Генерального штабу Збройних Сил України з метою недопущення подальших маніпуляцій довкола цього питання прийнято рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання.
Оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. Наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів.
Як Головнокомандувач Збройних Сил і громадянин України закликаю українців до виконання свого конституційного обовʼязку із захисту держави.
МастерЮля
• 06 июля 2022
— Залужного тупо підставили опублікуванням цього в мережі, саме тому поспіхом і зробили ті вчорашні прес-релізи.
А злили це в мережу блогер Романенко, нардепи та помийка Коломойського — УНІАН.
Висновки робіть самі.
Фигура мечты• 06 июля 2022
Еще не вечер
Аноним Первый• 06 июля 2022
Зраду нарисовали зеленские, чтоб сбить рейтинг Залужного
На самом деле ничего такого не планировалось.
Ответ дляАноним Первый
Поясніть.Бо вся інфлрмація була у Залужного. Про яке злиття може йти мова. І чат- бот в тг був відкритий для коментаріїв.І якби була б реально підстава- не думаю, що Залужний про то не сказав
Ответ дляSanechko
Сполошиться в соцмережах. Але не більше. Бо у нас ВС- і жорстоке обмеження щодо протестів
Ну-ну
Думаю, наплевали бы на запреты, край бы перелился уже. И это была бы разъёмная масса имеющая доступ к оружию.
Это ой как страшно для власти.
Конечно, могу быть не правой.
Но, украинцы такие, с придурцой
Это ой как страшно для власти.
Конечно, могу быть не правой.
Но, украинцы такие, с придурцой
alena19842010• 06 июля 2022
Ответ дляSara-a
Не будет
Побоялись, что народ всполошился
Женщин уже раз доработали, надо ещё раз отправить им на доработку) а то мы их знаем уже.
Ответ дляKrisfear
Вот интересно, зачем это сейчас? Зеленский хочет слить Залужного? Или там какие-то другие игры? Так быстро разогнали эту тему за пару дней, тут же выступление Зеленского. Залужный вышел крайним…
Да не хочет он никого слить. Им нужно, чтоб все мужики прошли через военкомат, чтоб прошли медкомиссию и ждали своего часа, а то желающих нет, не бегать же и не ловить их на улице как в Л/ДНР, вот и пытаются найти решения, как их поставить в такие рамки, чтоб заставить их принудительно-добровольно явиться в военкомат
Этот вариант не прокатил, будут дорабатывать
Ответ дляЕлена1265
Ну это ясно. И то, что вариант не прокатил тоже ясно. Но ответственность вся осталась на Залужном, будто Зеленский не знал об этом вообще и типа это было за его спиной. Вот не верится.