Кудряшка Сью• 08 июля 2022

Кардиограмма ничего не понимаю изменения за год.

Добрый день. Беспокоят боли в сердце. В прошлом году было назначено ЕКГ. Результаты на фото. Сегодня сделали повторно. Есть изменения ЭОС. Было нормальное 57, стало вертикальным 72. Насколько это всё критично? Назначили препараты, а я вот теперь переживаю, так как мне ничего не понятно.
Шкала Радости• 08 июля 2022
Це нічого не означає. Ви схудли за цей рік?
автор Кудряшка Сью • 08 июля 2022
Ответ дляШкала Радости
Наоборот, лишних 4 кг прибавилось (
БлинчикБезСметанки• 08 июля 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Наоборот, лишних 4 кг прибавилось (
Що вам прописали ?
Якщо би ЕКГ було погане зразу на ехо відправляють.
У мене шо то шо то було погане.
Шкала Радости• 08 июля 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Наоборот, лишних 4 кг прибавилось (
Зазвичай вертикальна вісь серця у струнких та астенічних. В жодному разі це ні на яку патологію не вказує. Якщо дуже переймаєтесь, то сходіть до кардіолога і він вам все більш детально пояснить
автор Кудряшка Сью • 08 июля 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Що вам прописали ?
У мене шо то шо то було погане.
А разве на фото не електрокардиограмма с ехокардиографией? Я не особо разбираюсь , оплачено было за две эти процедуры. На фото препараты.
автор Кудряшка Сью • 08 июля 2022
Ответ дляШкала Радости
Струнка та астенічна то явно не про мене, в мене зайвих кіло 15 . Я от тільки від кардіолога, вона вказала на підвищення тиску так тахікардію. А от щодо зміни осі серця коментарів не дала (
Бурундучиха• 08 июля 2022
Ответ дляКудряшка Сью
На фото только Экг. Эхо- это УЗИ
Бурундучиха• 08 июля 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Может у вас гипертония белого халата ? Дома давление измеряли ? У Вас « ВСД»?
автор Кудряшка Сью • 08 июля 2022
Ответ дляБурундучиха
На фото только Экг. Эхо- это УЗИ
Ачуметь, а оплатила 2 процедуры... Теперь ещё и разбираться с клиникой нужно будет (
автор Кудряшка Сью • 08 июля 2022
Ответ дляБурундучиха
150 на 95 это стандартный показатель давления у меня. Измеряла что дома, что в аптеках , везде +\- такой результат.
Шкала Радости• 08 июля 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Тому що це не є суттєвим. У вас є ознаки постійно підвищеного тиску у вигляді гапетрофії лівого шлуночка. І є неповна блокада ніжки пучка Гісса. Все це не страшно. Але вагу треба скинути, хочаб 10 кг з 15 зайвих
автор Кудряшка Сью • 08 июля 2022
Ответ дляШкала Радости
Дякую за відповідь. А воно лікується? Чи потрібно навчитися з цим жити і приймати постійно ліки?Так, за вагу згодна. Завжди важила не більше 55, та набагато краще себе почувала . А коли у 20му почався коронавірус і залишилася без роботи вага поперла угору. А тепер 65 і ніяк не зсовується, більше року ходжу в зал , трх, розтяжка , йога, силові, без кардіо. Обмін речовин настільки повільний, що на 1000 кал можу лише підтримувати ту вагу , яку маю.
Пацаааааааан• 08 июля 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Наоборот, лишних 4 кг прибавилось (
Часто гіпертрофічні зміни ЛШ на ЕКГ буває пов´язане з гіпертонією. Може виявлятися на ЕКГ, а на УЗД серця немає.
Положення серця по ЕКГ нічого не означає. Вважається, що вертикальне положенгя ЕОС – у астеніків; горизонтальне – у гіперстеніків, косе - у нормостеників.
Неповна блокада правої ніжки пучка Гіса може виявлятися і у здорових людей.
Якщо на ЕКГ є ознаки гіпертрофії ЛШ, це вже не нейроциркуляторна дистонія (НЦД), а початкова гіпертонія 1 ст.
Для точної постановки діагнозу що до підвщення АТ, пройдіть добовий моніторинг АТ.

У мене нормальна вага, але на даний період є гіпертонія 2 стадії 3 ступеня СН1 гіпертрофія ЛШ по ЕКГ. АТ почав підвищуватися після 20 років після стресу.
Пацаааааааан• 08 июля 2022
Ответ дляКудряшка Сью
В доповнення до коментаря 13:
На ЕКГ пульс в нормі - 81 уд./хв.
По результату ЕКГ можна говорити про початкову стадію гіпертонії. А у Вас в діагнозі написано НЦД (це те ж саме, що і ВСД, яких не існує), а далі переписано результат ЕКГ. Проконсультуйтесь у іншого кардіолога.
Обов´язково пройдіть добовий моніторинг АТ, який покаже мінімальний і максимальний АТ, середньодобовий АТ і пульс в денні і нічні часи, зміни АТ протягом дня. Це дуже необхідне обстеження, особливо для виявлення початкової стадії АТ.
Потрібно препарати антигіпертензивні приймати постійно, щоденно. Головна ціль - добитися стійкого утримування АТ в нормальних межах. Якщо препарати будуть утримувати АТ в межах норми, то і ознаки гіпертрофії можуть на ЕКГ зникнути.
Здайте аналізи на ТТГ, глюкозу (цукор), ліпопротеїди фракційно.
Шкала Радости• 08 июля 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Що саме лікується? Підвищений тиск? Можливо він нормалізується якщо піде зайва вага. Але є ймовірність, що треба буде підтримувати все життя ліками
автор Кудряшка Сью • 09 июля 2022
Ответ дляПацаааааааан
В доповнення до коментаря 13:
На ЕКГ пульс в нормі - 81 уд./хв.
Дякую за розгорнуту відповідь! Здоров´я вам!
Пацаааааааан• 09 июля 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую! Здоров´я!
автор Кудряшка Сью • 09 июля 2022
Ответ дляШкала Радости
Спасибі , тоді спершу візьмуся за нормалізацію ваги, а там вже час покаже. Дякую за відповідь, бажаю здоров´я.