СноваЗдорова• 09 июля 2022
Ну раз пішли такі інтимні теми, і я запитаю. Як і коли ви дізналися
що у вас є вагіна. І що вона призначена для сексу?
Зразу скажу за себе.
Я знала що є сечовий міхур і ми пісяємо.
Я навіть знала що є секс, у чоловіків є пісюн (про ерекцію не знала). він його кладе між ніг жінки і вони так лежать.
Це мені було років 11.
Зразу скажу за себе.
Це мені було років 11.
НашлаПерепискуМужа• 09 июля 2022
Не помню
Для меня это не был такой мегаважный момент,чтоб запоминать на всю жизнь
Веселуха Муха• 09 июля 2022
Нас всіх просвітила подруга років біля 8
Сказала, що дорослі гібаються, щоб завагітніли ( мова оригіналу)))
Ой як же було гидко і соромно за батьків
Ми зразу порахували скільки в кого дітей і хто скільки раз гібався))
І найбільшими розпустниками визнали багатодітних)
КондуктЕр тролейбуса• 09 июля 2022
Не помню. В первом классе обсуждали с подругами темы около секса) а подробности узнала попозже, тоже лет в 11, в лагере
СноваЗдорова
• 09 июля 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не помню
Та ну. Я коли себе обслідувала і палець провалився, я така була радісна і схвильована наче в мене десь третя рука виросла.
Ганцю в кєдах• 09 июля 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Ой,блін,ржу🤣🤣я теж казала гібаться))хоть і не розуміла,що це👌
СноваЗдорова
• 09 июля 2022
Ответ дляВеселуха Муха
ну логічно ж
Вбигудях• 09 июля 2022
У шість років знайшла анатомічний атлас вдома... Там і про сперматазоїди і про яйцеклітини було. Ознайомившись задовбала маму питаннями що воно там таке і навіщо. Мама сказала: ’Доню, не сто питань в хвилину! На!’, - і сунула мені для дітей книжку, там все було понятно, цивільно і задовольнило мій інтерес. У школі, коли подруга почала з таким дивним видом розказувати, що є ТАКЕ, що батьки роблять, а нам не кажуть, тільки посміялась подумки, бо нічого зверхдивного вже для мене не було. Як і пісні на ЦЮ тематику, які так дівчат тоді наших заворожували. Вони ж співають про ЦЕ!
Сумчатая кошка• 09 июля 2022
Лет в 13. Подруга старшая рассказала сразу про три вида секса.
Офигела
Долго думала каким я буду заниматься.
Когда узнала что их можно комбинировать- офигела второй раз
Офигела
Долго думала каким я буду заниматься.
Слепок стопы• 09 июля 2022
Таскала любовные романы у мамы. Я любила читать очень. А там подробненько все описывалось.
лет 9 мне было
Веселуха Муха• 09 июля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Я тоді отримала ціле нервове потрясіння і пішла до матері на розбори))
Попросила запевнити мене, що вона не гібалася, щоб нас народити, бо то жах який сором
Мама дуже інтелігентна людина ледь не впала, як почула таку термінологію)
Изподтишка• 09 июля 2022
Ответ дляКсения З.
Шо ты несешь, какие орки?
У тебя аккаунт откуда?
Именно, раша, именно
Шопингмонстр• 09 июля 2022
В лет восемь, когда мама была беременна у меня было много вопросов))
Мама объяснила,так и узнала)
Подметайло• 09 июля 2022
В 7 лет уже все знала. Была кинга для детей тех лет. Телефонов тогда не было, мультики только по выходным крутили. Оставалось тллько читать)))
ВЫВсеВрете• 09 июля 2022
Я тоже вспомнила, подруга какая - то говорила, что раздвигает женщина половые губы и туда вкладывается писюн, там лежит. Вот такой секс
Творог для розжига• 09 июля 2022
Ответ дляУмный хвост
Бляха муха! Сорян! Ну и темы! Велкам в Харьков!!!
Да ладно. Я из Харькова. Хоть поржала.
СноваЗдорова
• 09 июля 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
такий собі звичайний хот дог.
то що то хот дог по французьки дізнались пізніше
Глаза_в_3_карата• 09 июля 2022
Знайома у 6 років розповіла матами та у подробицях.
Ми зробили халабуду з якихось коробок,залізли туди гратися, і вона нас приголомшила. І розповіла, що її батьки роблять так, і які звуки, і що кажуть....культпросвет, блин
МадамОхмури• 09 июля 2022
Я своїй тьоті у 7 років заявила, що знаю, що таке секс. Уявляю, як їй смішно було це слухати тоді.
СноваЗдорова
• 09 июля 2022
Ответ дляМороженная курица
Нашла книгу дома ’Откуда я взялся?’
ну ось на практиці.
з сечового міхура ми пісяємо - отвір.
з дупці какаємо теж отвір.
а з тим невідомо чим ми не користуємось і не факт що воно є
Доречі, вже як була доросла була вельми здивована тим що багато чоловіків, , , і трохи менше жінок дорослих думали що в жінки є тільки 2 дірочки між ніг.
з сечового міхура ми пісяємо - отвір.
з дупці какаємо теж отвір.
НашлаПерепискуМужа• 09 июля 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Сочувствую вашему детству,если у вас такие поводы для радости были.
Мои воспоминания поприкольнее