Нерадистка Кэт• 10 июля 2022

Мамы, вы бы разрешили своей 17-летней дочери встречаться с мужчиной, которому

27 лет?
Результат:
вже голосів: 127
40 (31.5%) Да, сейчас это не проблема.
36 (28.35%) Нет, не разрешила.
26 (20.47%) Нет дочери. Результаты.
25 (19.69%) Дочь бы не спрашивала.
БЦАшка• 10 июля 2022
важно не сколько лет
а что за парень
посмотите на его семью
на его характер
учится - работает?

если мужик с мозгами и добродушный
то почему же нет

моя соседка в свои 18 вышла замуж за одноклассника 19 лет
отлично 10 лет уже вместе
учились за рубежом сейчас в США
живут душа в душу
особенно когда вокруг все ’чужие’

Звоночек• 10 июля 2022
Вряд ли я бы смогла запретить. Поэтому неважно -соглашусь или нет, понравится мне это или нет. Точно промывала бы мозг, чтобы предохранялись тщательнее.
Карусель-весель• 10 июля 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Мені дозволили в 15 років зустрічатись з 26 річним. Велика любов) В 16 вийшла заміж. Зараз мені 30, двоє дітей. Чоловіка ненавиджу, але немає куди йти з малими дітьми. Молодість свою про... ла((( Своїй дочці такого б не хотіла. Ну добре, в мене мізків не було, любов і все таке. Але як мої батьки в 16 років заміж віддали( я не була вагітна), то я не розумію
Дуже вам співчуваю. Як ваші батьки таке дозволили, не розумію. Знаю одну пару, вона народила у 17, йому 30 було. Довго разом живуть, щасливі. Їй вже 40.
вре_Динка• 10 июля 2022
А хто у вас питати буде? Я в 17 переїхала до колишнього чоловіка, котрому було 25
бювет_в_обед• 10 июля 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
І мені в 15 з 21річним. Рік ходили за ручки, максимум поцілунки та обнімашки, але без переходу меж, все достатньо цнотливо було. Потім розійшлися. Він знав, що я маленька. Просто порядна людина трапилася мені і мама розповідала, що спішити не треба з дорослим життям. То було перше кохання, що поробиш) Але цей досвід мені ніяк життя не зіпсував. Вивчилася, робота гарна, у шлюбі 12років, дитині 6р і народила я ближче до 30р.