Що можна приготувати?
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
В моєму випадку, з´їсти, піввідра це ніачьом))
Не люблю(((
Майстерня домашнього текстилю• 11 июля 2022
Ответ дляYuli-light
Не люблю(((
Вас на опити ще незапрошували? Я вперше бачу людину, яка не любить малину)
Хм, тоді не знаю, перетерти з цукром і в морозилку, це найпростіше. Але ж Ви його не любите... Не знаю)
n.semenova• 11 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Зачем перетирать с сахаром для морозилке?я так по пакетам без Сахара,порционно.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Моя дитина не їсть, бо у свекрів її 15 соток. Чоловік не їсть червону смородину, переїв у дитинстві
Ответ дляn.semenova
Ну, чи так, ще проще.
Ответ дляAlve
Капець, ніч откритій)) виявляється є люди, які малину не люблять.
Платья Всем• 11 июля 2022
В чистом виде заморозить. Чтобы ягодки не взялись комом я морожу в форме для выпечки торта россыпью. Потом складываю в пакет или пластиковую форму. Зимой на компот, десерты.
Ответ дляПлатья Всем
Я просто акуратно цілу в лоточказ морожу, взимку діти просто так їлять, як свіжа. По темі, автор, якщо не їсте, то віддайте тому, хто їсть.
Ответ дляAlve
Коли стоїть 100кг тієї малини, то якось уже і не дуже її хочеться. Ще й перебирають, той сорт кістлявий, а той- після дощу кислуватий. Кому жовту, кому фіолетову
Зараз не можу уявити собі таке, щоб я не хотіла їсти малину
Я її скільки не пробувала виростити, не виходить, пропадає і все, в сусіда росте, в мене через забор нє.
Ответ дляPolz
Я сьогодні 2 відра малини в лоточках заморозила. Їмо просто розморожену, додаю в молочні коктейлі, в вівсянку, в компот
Я теж в лоточках морожу. Її в цьому році стільки, що ми вчотирьох її збирали, то не осилили, я вже і на колінаї лазила, пропадає, і коли багато, то вона вже не лізе, багато не з´їси.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
вода! обрызка та мульча! я теж плакала бо люблю а вона не росла)) зараз повно
Татьяна@..• 11 июля 2022
Ответ дляYuli-light
Не люблю(((
А компоты с малиной? Просто в морозилку и потом в компоты. Но лучше отдать
Татьяна@..• 11 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
У меня кум ее тоже не любит, даже если 1 шт например в компоте попадется, все пить не будет