Щось випала з теми.
Хто може суто по факту відповісти?
Ответ дляKsu160576
а чого ви так зреагували? я ж не писала, що ви. чи таки голосували за Вову? зараз усі морозяться....
За кого б я не голосувала, я не збираюсь ні перед ким оправдовуватись.
Зреагувала бо я не хочу щоб ця тема перейшла в дискусію між прихильниками одного і іншого.
Мене цікавить, суто, ситуація про яку я запитала.
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляGalyna1211
Удалено администрацией...
Мені теж вона не подобається. дволика якась
Ответ дляKsu160576
Як в 2019 році ржали багато хто з армія мова віра. А в 2022 виявилось що це дуже важливо) навіть зелень ржало, а зараз їздить в лікареі до поранених військових і постить фоточки
Ответ дляbananos
Тоді чому Зе не прибирає цю людину від влади, якщо вона шкодить іміджу нашої держави?
Anjutka-Anjuta• 12 июля 2022
Ответ дляLUNA_KR
До речі, слухала Христо Грозєва стосовно цих звинувачень. Так от Белінгкет має інфо що злив про вагнерівців через Єрмака був. + його не ефективна робота в ТКГ+ зрада в Херсоні і понана робота Баканова, але цей журналіст вважає, що потрібно спочатку перемогти а потім обов´язково перевірята і Єрмака і всіх
аналогично рассуждает и Пионтковский, вот только сегодня слушала. Что даже если это правда, то поднятие этих вопросов сейчас = серьезной игре на руку Кремля.
Galyna1211• 12 июля 2022
Ответ дляKsu160576
ви доброе її виступи почитайте, вона чи не єдина кого поважає Байден
Я почитала її висловлювання останні, що Україні треба допомогати тільки, коли усі 40 млн підуть копати траншеї, а то як посміли у Львові сидіти каву пити, бо раз війна, то вона має бути по всій країні.(!!!!) Чому людина, яка живе в безпеці в сша розказує пресі, що українці не мають права на хоч якісь спокійні регіони, мені не зрозуміло.
Я думала що допомога якраз і спрямовпна на те, щоб було більше спокійних місць, а виявляється за її логікою ми не маємо право на нормальне жития хоч де.
Ну і вона республіканка. Таи кожен другий куплений росією. Вони себе дискредитували як тільки могли. Там нормальні республіканці закінчились на Маккейні.
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляKsu160576
для себе і ФСБ нормальний, хто ж проти
Якщо ви в це вірите, то я вас не переконаю. Але на передовій, воїни, його дуже поважають. Скажіть про це їм, думаю не посмієте?
Ответ дляKsu160576
настав уже край! ну а норм було обирати таку владу? це питання до виборців Ze
Так, норм. Виявилося, що вони коращі за весь попередній шабаш, так є питання до низ і пімля війни більша їх частина має сидіти у тюрмі разом з попередниками, але як не дивно і як би цього не хотілося старим пердунам , Україна досі Україна, півроку війни після 2х років карантину, і живемо ми досить не погано при цьому всьому
Ответ дляtarveldy
І що? Що вони зробили для того що б її не сталося?
А, точно, запропонували президенту таксі і дали нам, народу, 96 годин
Слухайте, а що зробила влада щоб добре підготуватися до війни? Можливо вивезли ціні експонати з музеїв? Чи Мрію перегнали? Чи будували фортифікаційні споруди по всьому кордону?
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Ви всіх опитали?
Ні , не всіх, але більшість вважає саме так. Всіх не опитаєш, навіть в ситуації з війною , всі думають по різному, але беруть до уваги більшість
Galyna1211• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Піонтковський казав, що на допомозі це не відіб’ється.
Але з цим все одно треба щось робити.
Допомога, це гроші американців, їх податки. Спартц продвигає думку, що нащо простим американцям витрачати гроші на Україну, бо українці недостатньо вмирають, а є регіони де війна не відчувається і люди сміють каву пити. Я трохи прифігіла, як прочитала її івью. Ще через день вона скаже, що Буча то фейк-ньюз, як любить росказувати її колега Трамп.