Оформляла ВПО. Указала, что есть инвалидность(с детства). Выплаты пришли, но без учёта инвалидности-2тис. У кого то было подобное? Получилось исправить или это уже так и будет? Спасибо.
prosto_aisha• 14 июля 2022
Ви довідку про інвалідність надавали? МСЕК чи ще щось?
В мене в мами прийшли 2000. Поїхали перепитати. В багатьох чомусь по базі не проходить галочка інвалід. Подали на перерахування. Прийшли ще
prosto_aisha• 14 июля 2022
Ответ дляSaня
Надавала копію посвідчення. А через який час прийшли?
Зверніться ще раз. Десь через два місяці прийшли те, що не доплатили