Белая котичка• 14 июля 2022

З якого віку жінку можна назвати «бабуся»?

Барбитта• 14 июля 2022
Бабусею можуть називати лише онкуи, для всіх інших вона жінка.

Раз одела не бу• 14 июля 2022
Ответ дляЯгодка опять
Из моего огромного окружения внуки бабушек называют по имени
😁
Маманя• 14 июля 2022
Ответ дляСегодня на диете
Тому для мене бабуся не раніше 75. А там по-ситуації
О с этой таблицей я согласна, а то раньше говорили, что молодежь это до 35ти😡
Roni-Verona• 14 июля 2022
Ответ дляМания-Величия
И кем вы хотите казаться?
Няней? Знакомой?
і взагалі як по мені бабуся це статус а не про вік
Ягодка опять• 14 июля 2022
Ответ дляРаз одела не бу
😁
А ЧТО не так?
Киев
Galyna1211• 14 июля 2022
Бабуся це внутрішньосімейний статус. Бабуся лише для своїх онуків, якщо в сімї заведено так називати маму мами. Все. Неважливо їй 40 чи 80т. Крім онуків жодна людина не має право таке жінці говорити. Це хамство.
Фекла Персиковна• 14 июля 2022
Ответ дляЯгодка опять
Вы наверное живете или в селе или в забитой глубинке.
Киев Женщины 50++ очень ухожены
Ну от і я бачу приклад тих єдинорогів які вважають себе вічно молодими. Тільки від цього вони не перестають бути бабусями.
Хранительница чешки• 14 июля 2022
Ответ дляБарбитта
вот точно вы написали, только для внуков это бабушка для всех остальных только женщина иле по имени иле имя отчество!!!
Патриотка• 14 июля 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Ну для мене бабусі то вік десь за 50.
Ну тут є дівчатка котрим в 40 і в 60 без паспорта не продають алкоголю.

Проте в житті я таких не зустрічала як того єдиноріг - всі про нього чули але ніхто не бачив
Вам 20? Зо для вас жінка 50 років це бабуся?

Папобус• 14 июля 2022
Ответ дляВерочка 100%
бабушка, она бабушка, в любом возрасте для своих внуков
для всех остальных - она женщина
Плюсую .
Зачем левого человека называть Бабушка ? Ещё кумарят , когда ребёнку говорят на постороннего «тетя»
Раз одела не бу• 14 июля 2022
Ответ дляRoni-Verona
так я знаю таких бабусь які просять називати по імені ( чи якось інакше ) але це скоріше виключення , хоча може скоро це і стане нормою
Я така)) зе може назвати моя лібімка))
Мені 48, онучці 4,5
Хоча чоловіка називає дідуся))
сама себе прекрасная• 14 июля 2022
Ответ дляRoni-Verona
Я не просила, внук сам так решил)
Раз одела не бу• 14 июля 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Мне без 2 месяцев 51 . По вашей градации я бабушка ?
Ой, не вам питання було, вашому опоненту
Сегодня на диете• 14 июля 2022
Ответ дляПатриотка
Мені здається, там травма з дитинства - дитині забороняли називати власну бабусю бабусею((
Тепер пішов перекос
Раз одела не бу• 14 июля 2022
Ответ дляЯгодка опять
А ЧТО не так?
Киев
Все так. Я така бабуся))
І це правильно)
Маманя• 14 июля 2022
Ответ дляМания-Величия
И кем вы хотите казаться?
Няней? Знакомой?
А может по возрасту ещё и на маму тянет 🙂
Мания-Величия• 14 июля 2022
Ответ дляМаманя
То есть делать вид, что она мама внука?
Раз одела не бу• 14 июля 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Скільки вам років? 12?
Барбитта• 14 июля 2022
Ответ дляХранительница чешки
Ну а как еще, это быдлячество и невоспитанность женщине в уважаемом возрасте говорить, что она бабушка или баба. Хоть для внуков она и бабуля или прабабуля)))

Ягодка опять• 14 июля 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Маманя• 14 июля 2022
Ответ дляМания-Величия
То есть делать вид, что она мама внука?
Та хоть итак, но я бы не хотела идти по улице, когда на меня ещё обращают внимание мужчины и чтоб мне на всю улицу орали ’бабушка’ 😆😆
Galyna1211• 14 июля 2022
Ответ дляСегодня на диете
Для вас бабусею у 75 років є тільки мама вашої мами або тата. Не маєте права іншу жінку називати бабусею. Це все рівно, що будь яку жінку, у якої може бути дитина, а це починаючи з моменту місячних, може бути і 12 років - називати ,,мамочка,, Але ви ж так не робите, сподіваюсь.
Русалка на ветвях• 14 июля 2022
Ответ дляРаз одела не бу
Цікаво скільки вам років?
Відповіді як в підлітка
50 лет , 9 месяцев и 8 дней . А вам сколько ? А то у вас вопросы как у подростка в переходном возрасте .
Мания-Величия• 14 июля 2022
Ответ дляМаманя
Ну если вы идёте с ребёнком и он орет на всю улицу Ирууууся, я бы думала вы его няня.
Маша хороша• 14 июля 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Не звертайте увагу, вона напевно дуже молода . Мені 52 і я дійсно бабуся бо маю онучку, але хай хтось сторонній, спробує мене назвати бабушкою, я ще дівчинка і в душі , і в тілі.
сама себе прекрасная• 14 июля 2022
Ответ дляМания-Величия
То есть делать вид, что она мама внука?
Зачем кому-то постороннему делать какой-то вид?
Зачем вам оно вообще кто кому кем приходится?
Женщина, и на этом все.
Почему-то же тех, кто моложе 50 мамами не зазывают посторонние, не приходит такое в голову, хотя все верно, у нее дети, она им мама.
Так с какого перепуга женщину, у которой внуки, называть посторонним бабушкой?
Раз одела не бу• 14 июля 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Вибачте, то не вам питання було
Елена 1919• 14 июля 2022
Моя тетя категорически против бабуси.ей 72.внуков хватает
Не гоню• 14 июля 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Ну для мене бабусі то вік десь за 50.

Вам мабуть 16 років) Мою маму 55 і близько бабусею не назвеш, а тітку 53 і поготів. Для мене бабуся, це та яку внуки так називають, або вже геть старенька в хустині. Можна просто казати - літня жінка.
Веснушка• 14 июля 2022
Працюю в садочку. Мені 45. Коли була на заміні в яслах, мене дівчинка назвала бабусею. Пам‘ятаю те своє відчуття…. Але коли за нею прийшла мама, ми розговорилися, розказала це, звісно не для того, щоб поскаржитись, в жартівливій формі. Мамі виявилось 21, бабасі дівчинки 39. То звісно я для неї бабуся. М мене сину 26. Але онуками не поспішає радувати.