У кожного російського злочину є конкретне ім´я, прізвище та по-батькові. Це - людина, яка особисто віддала наказ випустити сьогодні ракету Калібр по Вінницькому будинку побуту та Діагностичному центру.Командір отдєльного дівізіона подводних лодок ЧФ РФ капітан пєрвого ранга Варочкін Анатолій Геннадійович. Який проживає у місті Севастополь на вулиці Юмашева буд.25, кв.108. Його телефон для комунікації +79780585762. "Нагорода" чекає на "героя"...
драконовна• 15 июля 2022
Ответ дляМиззери
Мне просто трудно это осознать
Мозг понимает что они конченные а Сердце не может переварить что такое возможно
Вчера видела коммент тетки из раши в инсте мамы погибшей девочки!
Она написала там так вам и надо! Получите! А у самой дочка маленькая
Ну кааак????
Я это не искала , в фейсбуке увидели скрин у друзей
Ну кааак????
Ну, все под богом ходим, ее малышка может легко подохнуть от рака, к примеру, что было бы совсем неплохо...
Sweet_Dreams_• 15 июля 2022
Ответ дляМері-мері
Правильно,карму ніхто не відміняв
То есть мы кармически сейчас отгребаем ?
Достали с этой х. Где пукина карма? И других
Asteroidea• 15 июля 2022
Ответ дляМиззери
Интересно он видел фото того что натворил? Ребёнка разорванного пополам его ракетой? Мразь
Желаю ему испытать все что испытали люди во время взрыва
Навіть якщо і бачив, то скоріш за все він задоволен своєю роботою. Він поцілив, він зробив правильно (в його розумінні, звісно)
Ответ дляSweet_Dreams_
Теж над цим постійно думаю.
Дивлюсь одного таролога іноді, що ще є спеціалістом з регресії. Це робота з душею і попередніми життями. То вона наче пояснює, що Земля очищається війною і душі загиблих з обох боків знають свою місію.
Але ніхто ще не відповів чому саме ми😢
Правди сила• 15 июля 2022
Ответ дляvinika
Толку от его рожи, оно недосягаемо.
Другое дело личные данные его близких выродков. А там надежда на партизанов
Все досягаємо. В свій час Ізраіль 20 років підчищав. Ці теж мають знати, що їх знайдуть.
Sweet_Dreams_• 15 июля 2022
Ответ дляFilomena
Теж над цим постійно думаю.
Але ніхто ще не відповів чому саме ми😢
Очищается от чего и кого за счёт украинцев? Давайте конкретизировать .
Ответ дляSweet_Dreams_
Для мене це теж питання…
Вона сказала, що ми їх породили, нам їх і …
Кожна душа приходить в це життя з метою пройти певний шлях: набути досвіду для майбутніх життів
Розумію, що це виглядає як якась маячня, але така філософія мені допомагає хоча б якось не зневіритися в цій суцільній несправедливості
Sweet_Dreams_• 15 июля 2022
Ответ дляFilomena
Для мене це теж питання…
Но о чем и обо всем . Ясно понятно .
Sweet_Dreams_• 15 июля 2022
Ответ дляFilomena
Я й не спорю😁
Просто хочеться зрозуміти чому в світі існує таке зло
Не знаю що Вам казати . У меня сегодня песемістичний настрій .
Творит он зло давно вже и ничого не прилітає
SovaNaSevere• 15 июля 2022
оно выглядит, как будто его достали из морга и привязали к столбу, чтоб сфоткать