Іванна Пушич• 16 июля 2022
окупанти завдали удару по селу в Чигиринській громаді Черкаської області.
"Під час повітряної тривоги два вибухи в одному з сіл Чигиринської громади. Ворог влучив у сільгосппідприємство. На місці працюють рятувальники. Попередньо без жертв", - розповів Табурець.
За його словами, в результаті атаки росіян знищена сільгосптехніка і завдано шкоди поголів´ю худоби.
Galyna1211• 16 июля 2022
Під Полтавою вони так підірвали трактор і вбили сторожа.
Там крім поля і сараю нічого не було, але це руські, там нема логіки. Ще якось ракета влетіла в берег річки. Добре хоч на пляжі нікого не було.
може вони попутали свинарник з чимось а може шкодять щоб голод був.не було чим зібрать врожай .ну при чом тут села..а я з міста виїхала якраз в село
ДевочкаКрасавица• 16 июля 2022
Ответ дляRubiii
европа, сша что-то могут сделать, чтобы остановить их? они полирует землю каждый день, сколько можно на это смотреть
Что например?
tanysha777• 16 июля 2022
Ответ дляFuntikS
Почему не нанесут удар по оккупантам? По ТЦ в Белгороде с сотней погибших.
Удалено администрацией...
сьогодні дала перше інтервью мама дівчинки загиблої з Вінниці Лізи.єле говоре-каже ЗАКРИЙТЕ НЕБО МОЛЮ...вона після операціїї.вже сказали що дитини нема.а моя невістка десь бачила що фото кишки дитини на асфальті .внутрєнності...тої Лізи
tanysha777• 16 июля 2022
Ответ дляmamarama
Специально бьют по сельхозпредприятиям, чтобы еды не было.
Геноцид, голодомор, как в 30е годы прошлого века.
Хоть бы успели для африканцев пшеницу вывезти
sonechkook• 16 июля 2022
Ответ дляІванна Пушич
У тг багато де те фото було(
Ответ длявиканастя
Не бесплатно.
Вы в кредит купили стиральную машину, вы ею пользоваться начинаете, когда сразу купили, или стираеете руками, пока не выплатите?
В кредит?
Или мы сразу расчитываемся за оружие?
Сравнивать стиральную машинку и оружие, которое может быть уничтожено очень быстро, ну такое.
Или мы сразу расчитываемся за оружие?
Ответ дляFinetouch
Конченные, они на днях в одесской области попали в свиноферму, минус 400 свинок. Вот нахрена спрашивается
ужас...шо їм ти свинки зробили