Видалення міоми в 2019 році, консервативна міомектомія є показанням для кесарів розтину завжди? В таких випадках не варто ризикувати? 36 тижнів, була налаштована на природні пологи з черговою бригадою.
serebro16-72be• 18 июля 2022
У мене таке було. Шухер страшний був. Але був КР. Бо боялися що той шов розійдеться
Дивляться на рубець
Але все під вашу відповідальність
Мене в 38 тижнів кесарили після попередніх 2 кесарських, то на узд казали-норм рубець, 3,2 мм, а по факту-плідний світився крізь ті рубці як крізь серветки
І в переймах пішло б все дуууже не так(
Тому
Все під вашу відповідальність
Але все під вашу відповідальність
І в переймах пішло б все дуууже не так(
Тому
Все під вашу відповідальність
Ответ дляNafffAnja
Дивляться на рубець
Але все під вашу відповідальність
І в переймах пішло б все дуууже не так(
Тому
Все під вашу відповідальність
Але все під вашу відповідальність
І в переймах пішло б все дуууже не так(
Тому
Все під вашу відповідальність
У вас 3 кесарево? Как выходили и после операции?
serebro16-72be• 18 июля 2022
Ответ дляЛеска
Саме тому й роблять кс.
Ну є герої-лікарі і герої породілі які йдуть в ЕР з рубцем на матці. Моя думка- ризик неоправданий
Для чого? Головне ж дитинка
Ответ дляVelenass
Якби не багатовіддя (підозрюю, що після ковіду), то рубці витримали б і до 39 повних, а так-в 38 вирішили не чекати і слава богу
Різниці в самій вагітності не побачила, рубці не відчуваються ніяк
В 3 триместрі потребують узд контроль раз в 2 тижні, ну і в 37 планова госпіталізація зі щоденним моніторингом доплер, серцебиття, рубці
Відходила після операції найлегше з усіх разів, пов’язую це з хорошим вибором лікарів ;)
dahashutka19• 18 июля 2022
Рубец на матке это показание к кс. Вы можете и кесарево сделать с дежурной бригадой
У меня была такая ситуация. Делали кс, но это не абсолютное показание для кс. Смотрят на шов и учитывают другие обстоятельства. У меня было через врачебную комиссию.
Врач, которая вела беременность, порекомендовала кс, сказала, что с учётом всех нюансов ЕР в моем случае имеет риски. Поэтому нашла врача для кс, которая изучив мою историю, поддержала мнение моего гинеколога и делали кс. Хотя, если б я настаивала, были б ЕР.