Вбигудях• 22 июля 2022

Як навчитись виражати свої справжні почуття?

Образи, незадоволеність, або навпаки ? В мене з цим проблеми, часто нахвалюю людей, на автоматі. Або кажу та ні, все нормально, я не образилась, я і не хотіла, і так зійде/ можна і тд. Чи починаю виправдовуватись, якщо когось не запросила . Про самооцінку знаю. Зараз не маю грошей на психолога.
Може у вас є якісь секрети?
Yellow berry• 22 июля 2022
Може Ви просто не конфліктна людина і ось такими способами уникаєте будь-чого, що порушить рівновагу навколо.

Trevog_net• 22 июля 2022
Для початку усвідомлюваати свої почуття, і між цим усвідомленням і звичними діями робіть паузи.
Щось типу казати про себе: ’я знаю, что зараз ця жінка порушила мої кордони, я відчуваю гнів, і я маю прраво про нього заявити. Але я ще не готова, тому цього разу ще скажу ’та ні, все в порядку, я не образилась’.

10-15 таких рефлексій і на 16 раз ви скажете щось інше)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 22 июля 2022
На что обижаетесь? Может, у оппонента и в мыслях не было вас обидеть, а вы так восприняли. Зачем оправдываться вообще? Вы же ранее приняли решение не приглашать по каким-то соображениям.
Я уже давно не обижаюсь, а делаю выводы.
Кукусики• 22 июля 2022
Я така ж (
ТрамвайGirl• 22 июля 2022
Навчитесь Нах посилати, хоча б подумки
автор Вбигудях • 22 июля 2022
Ответ дляTrevog_net

Дякую)
автор Вбигудях • 22 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Не знаю, мені здається мені просто соромно заявляти про себе.
автор Вбигудях • 22 июля 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Це просто для прикладу, не обов´язково образа, але і не скажу що справді відчуваю.
автор Вбигудях • 22 июля 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
От наприклад останнім часом на др приїздить хтось один із друзів, бо не планую паті, а в останній момент щось міняється. І виникають непорозуміння

автор Вбигудях • 22 июля 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Навчитесь Нах посилати, хоча б подумки
А якщо це близькі?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 22 июля 2022
Ответ дляВбигудях
Ой, планы и настроение изменились, давайте встретимся на следующие выходные))
Или вообще не оправдываться и не объяснять. Это ваша жизнь.
Как такие варианты?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 22 июля 2022
Ответ дляВбигудях
Так а обижаетесь на что? Вам хамят? Или несправедливо с вами поступают? Или ещё что-то?
У каждой ’обиды’ есть причины и соответственно разные пути ’решения проблемы’: либо не обращать пропустить мимо ушей и не акцентировать внимание, либо ограничить общение с обидчиком, либо проблема выеденного яйца не стоит, потому что, например, у вас пмс и вам просто нужно на кого-то обидеться. Сорри за такой пример, но суть, я думаю, понятна.
ТрамвайGirl• 22 июля 2022
Ответ дляВбигудях
А якщо це близькі?
В наступний раз полізуть до того, хто з усім погоджується
ТрамвайGirl• 22 июля 2022
Ответ дляВбигудях
А якщо це близькі?
Послати ж можна не тільки прямо, но і метафорично. А, подумки, Нах.