Куда_бежать• 23 июля 2022

Розкажіть про соціальну адаптацію в Європі

Розкажіть, будь ласка, про побутово-соціально-економічні моменти, до яких потрібно звикнути? Упустимо моральний аспект тоски за домом, батьківщиною.
Чому пишуть, що тяжко адаптуватись, інтегруватись?
ПесиКот• 24 июля 2022
Ответ дляСовбез
Яка країна?
До вього розумію наскільки наша країна прекрасна, у всіх своїх проявах, навіть у тих, над якими не задумувалась ніколи💙💛
Франція. Кожна країна прекрасна по-своєму. В українських пгт ніякої Зари і близько немає. Просто ми не вибирали ці раптові переїзди тому важко і незвично. Люди до еміграції роками готуються та житло ще довго не продають. А тут раптово і багато без житла вже взагалі(

Пуки-куки• 25 июля 2022
Ответ дляПесиКот
Вдруг вы не знаете, но и во Франции хватает пгт не то что без Зары, а вообще без магазинов и какого-либо транспорта в радиусе 10 км.
Зато можно не печалиться об окраске волос...
Люди берега потеряли в своих запросах ()
ПесиКот• 25 июля 2022
Ответ дляПуки-куки
О, прекрасно знаю. Но я там не живу. Мне нравится то где я сейчас настолько насколько это может быть + бифрен помогает. Нет,это не потеря берегов, это просто желание хоть что-то сохранить из прошлой жизни которую внезапно и подло разрушили.