Малявка-козявка• 23 июля 2022

Пиріг зі смородиною і бананом)

Раджу дуже смачний пиріг, поки сезон смородини). Взагалі, це рецепт мого улюбленого вишневого пирога, але комбінація смородина-банан неймовірна, я спеціально для цього пирога морожу смородину, кидаю її на тісто прямо з морозилки.
Тісто:
100г масла розтопити
100г цукру + ванільний
1яйце
100г сметани
Сіль, розпушувач
200-220г борошна
Просто все разом змішати докупи, нічого окремо не збиваємо.
Вилили у форму, закинули зверху смородину і банан.
В тій же мисці, що тісто робили, готуємо заливку:
200 сметани
100-150 цукру + ванільний
1ст л з гіркою крохмалю. Я і тісто, і заливку перемішую погружним блендером, щоб уже взагалі 2хв витратити)
Печу хв 45. Тісто виходить пористе, легке, дуже смачний пиріг - захотілося поділитися)
Цыпка• 23 июля 2022
Спасибочки, завтра попробую

СернаМоисеевна• 23 июля 2022
Вы умничка. Приятного аппетита!
Г@Л@В@ломка• 23 июля 2022
Так це смачно, можна заміняти смородину ківі в зимовий час.
СтелькаОТединицы• 23 июля 2022
Смакота
Йду на чай☺️
автор Малявка-козявка • 23 июля 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
О, з ківі я не пробувала! Думаю, буде класно
ЗабежАЛОЧКА• 23 июля 2022
Класс. Пекла пироги с ягодами, фруктами. В сочетании с бананом - никогда. Нужно срочно исправляться!
Очень аппетитный пирог на фото!
Швабристка• 23 июля 2022
Зроблю, цікаво.
А я останній час полюбила тісто на йогурті. Постійно якість недопитки йогуртові діти залишають, тісто виходить достатньо смачне. Мабуть і тут можна буде йогурт замість сметани використати.

Я такая боевая• 23 июля 2022
Спасибо, надо попробовать )
Кукусик• 23 июля 2022
Ответ дляШвабристка
Зроблю, цікаво.
Я робила кекси на йогурті , мала не допиває різні ягідні йогурти , я д них тісто роблю , виходить на смак фруктовий кекс
120-120-120 (не худею)• 23 июля 2022
Дякую. А на якій температурі печете?
Сам себе Петросян• 23 июля 2022
а сколько смородины и бананов?
КрестьянинДиор• 23 июля 2022
Заливку теж пекти чи потім заливати пиріг?
автор Малявка-козявка • 23 июля 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Дякую. А на якій температурі печете?
Я все печу на 180. А ви по своїй духовці дивіться, підрумяниться зверху і знизу - діставати.
автор Малявка-козявка • 23 июля 2022
Ответ дляСам себе Петросян
а сколько смородины и бананов?
На фото в мене один банан і пару жмень смородини. Багато не накладаю, щоб не кисле було
автор Малявка-козявка • 23 июля 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Пекти!)
Г@Л@В@ломка• 23 июля 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Банан+ківі,чередквати
Г@Л@В@ломка• 23 июля 2022
Ответ дляШвабристка
Зроблю, цікаво.
Ще туди пакетик каші вівсянки з ароматом лісовтх ягід з АТБ. Мій улюблений варіант, якщо на йогурті
Алгонавт• 23 июля 2022
Похоже на Цветаевский пирог, я тоже делаю его с разными ягодами.
frumoasa17• 23 июля 2022
Яка краса😍 Дякую.

Apple3010• 23 июля 2022
подпишусь, завтра попробю.Спасибо
автор Малявка-козявка • 23 июля 2022
Ответ дляАлгонавт
По інгредієнтам - так, схоже, але в тому низ пісочний, а в цьому - кексовий
Живу и радуюсь• 24 июля 2022
Дякую за рецепт, обов*язково спробую🌺🌺🌺
АлывердЫ• 24 июля 2022
З вишнею також банан потрібен?
автор Малявка-козявка • 24 июля 2022
Ответ дляАлывердЫ
З вишнею також банан потрібен?
Ні, вишня без банану.
АлывердЫ• 24 июля 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Ні, вишня без банану.
Дякую.
Сам себе Петросян• 24 июля 2022
Ещё вопрос, Вы тесто потом блендером смешиваете с заливкой?
Дюйм оф о4ка• 24 июля 2022
Можна уточнення. Що робити з заливкою? Тісто, ягоди , а зверху заливка, потім все в духовку? Чи припекти , а заливати вже готовий?
автор Малявка-козявка • 24 июля 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Та ні) На фото видно етапи: у форму тісто, на нього ягоди, залить заливкою і запікати)
Дюйм оф о4ка• 24 июля 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Дякую. Обов´язково спробую. А форма десь яка по розміру на цю кількість?
автор Малявка-козявка • 24 июля 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Все одразу запікається, заливка ж теж має запектися, там крохмаль, вона запікається і виходять ягоди в такому вершковому кремі