Apelsinka_1989• 24 июля 2022

Яка з цих фрез зрізає кутикулу?

Добрий ранок. Дівчата, хто знає, підкажіть будь ласка. Спробувала працювати зі всіма фрезами з набору, але кутикулу зрізати так і не влалося....
luda-00• 24 июля 2022
Кутикулу мне мастер ножничками срезает. Фрезой только поднимает кожу.

galya baluvana• 24 июля 2022
Кутикулу хорошо срезать фрезой шар. А в вашем комплекте больше подойдет для поднятия кутикулы.
автор Apelsinka_1989 • 24 июля 2022
Ответ дляgalya baluvana
Напевно так. Треба докупити шар
автор Apelsinka_1989 • 24 июля 2022
Ответ дляluda-00
Я так і зробила вчора, бо нічого не виходило...
ХудМудЖен• 24 июля 2022
Я первой острой поднимаю кутикулу, второй полушаром научилась срезать, что не срезалось.. Ножничками и опять же второй полушаром дошлифовываю
galya baluvana• 24 июля 2022
Ответ дляApelsinka_1989
Напевно так. Треба докупити шар
И еще хорошая циллиндр с круглым концом(небольшого диаметра),им тоже можно срезать кутикулу
Lenok103• 24 июля 2022
З ких ніяка (в цьому наборі вони не якісні). Потрібен шар
Наталья-Реся• 24 июля 2022
Цей набір фрез називають ’тренувальним’. Годний тут лише барабанчик-мандрель і наждачні змінні насадки. І то, я їх використовую в педикюрі, ті, що не дуже зернисті. А моя знайома ними умудряється знімати покриття. У Ніки Землянікіної є лайфак цими наждачками підготовляти поверхню під покриття. Все інше - викинути і купити якісні.
Але. Спочатку теоретичний курс навчання. Ви ж розумієте, які пропили роблять руки, що вперше взяли фрезер. Пропили = підвищення проникнення речовин = збільшена вірогідність алергії на гель-лак.
Наталья-Реся• 24 июля 2022
Нажаль, україномовного нігтьового ютубу дуже мало, в мене є збережено відео школи Сакрамел, Марина Літвінова гарно пояснює і показує, там є і про види фрез для роботи

Roksolana80• 24 июля 2022
У Вас очень плохие по качеству фрезы. Такой набор идет в комплекте с фрезером. Лучше выбросить этот набор и купить что то нормальное. В крайнем случае попробовать использовать на педикюр.
NadzomiO• 24 июля 2022
Девочки, посоветуйте хороший набор фрез, желательно с фото и где покупаете?
Karin-S• 24 июля 2022
Фрезы в мусор
Сначала потренироваться комби-маникюр: фрезой поднять и срезать ножничками