anosik• 24 июля 2022

"Відпроситися" з фронту у зв´язку з погіршенням стану здоров´я

Хто стикався з такою ситуацією? У чоловіка зараз загострились деякі хвороби, потрібна консультація лікаря і ВЛК, з його діагнозом він як мінімум обмежено придатний. Кажуть, що є два варіанти: 1. Звертатися до лікаря військ.частини і він дає направлення, але це можна довго чекати, бо підписи і печатки має ставити керівництво. На фронті це непросто. 2. Відпроситися у відпустку (але теж непросто, бо має бути дуже поважна причина), а у відпустці типу стало не добре і лягти в лікарню....
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Всіх, хто з контузією, осколками та ін., цукром, язвою, серцем відправляють назад в госпіталі або лікарні. Не завжди біля дому.

Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
У чоловіка, який діагноз?
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
В якому сенсі - назад?
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
В якому сенсі - назад?
На тимчасове лікування.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
У чоловіка, який діагноз?
Ви медик? там дуже довго і складно описано. Пов´язано з хребтом. Нейрохірірг вазаглі каже, що портібна операція. В усякому разі бронік йому носити не можна.
Солнечный зайчик• 24 июля 2022
Мені здається, що казати командиру, це ж теж важливо, навіщо на полі бою хворий. У мого чоловіка знайомий пішов у лютому зразу на фронт, як доброволець, а кінці червня йому виповнилося 60 і його відправили додому, сказали, що досить вже з нього.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
На тимчасове лікування.
ну там лікування не допоможе. Це хребет. Потрібна операція. Ну не прям зараз, а взагалі. Але бронік - не можна. Тому треба якнайшвидше звідти вибратись.

Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Тоді ясно.
Шукайте бронік по спецзамовленню. Але ціна його буде від 50 тис грн
rybka21• 24 июля 2022
Сына сразу же направили в госпиталь на ВЛК. Буквально пару дней ждал документы. Наверное, это зависит от человеческого фактора. У него хорошие командиры. Был на нуле, но с его проблемами он угроза для всего подразделения, снижен слух
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Тоді ясно.
ви не зрозуміли - ніякий не можна і не можна різких рухів. Плавно рухатись і повільно повертатись. Слова невролога.
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
З того й починайте.
Про те, що йому потрібна операція, він дізнався не вчора.
Так який діагноз? Протрузіі?
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Невролог діагноз поставив який?
Балет?
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
З того й починайте.
Так який діагноз? Протрузіі?
Він дізнався позавчора. Бо на пару днів вирвався за гуманітаркою в тил і я змусила його зробити МРТ. От і дізнався. А вже я носила знімки до лікаря.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Невролог діагноз поставив який?
Балет?
не зрозуміла питання.
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Я вас в котре питаю діагноз по висновку мрт, ви ігноруєте
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
З того й починайте.
Так який діагноз? Протрузіі?
якби ж тільки це...якщо ви лікар, я вишлю в особисті, якщо ні, то там дуже багато всього і нема сенсу викладати сюди
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Якщо нема сенсу, тоді там або диски або протрузіі.
Нехай прострелить собі руку і їде додому лікувати свою спину.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Тоді ясно.
Супер порада. А потім скажуть бронік не видавали-сам винен...

Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Удалено администрацией...
Ні, не лікар.
Я дружина того, хто на фронті зараз втретє. У мого чоловіка протрузіі (в мене також, доречі, тому про спинні хвороби знаю немало) і серце, тому максимум в аптечку і бронік 5.5 кг.
Як тікають деякі, обпісяні, з фронту по больнічкам, теж знаю.
Але знаю і тих, хто з інсуліном, з протезом, з пластинами в голові, з шунтами в окопах. Серед них навіть є не лише багатодітні батьки, але і міліонери.
Зупка_цем• 24 июля 2022
А выходные на фронте бывают? Или отпуск? И как часто?
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляЗупка_цем
не бувають.
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляДаЗдраПерма
Осколки можуть навіть і під жилетку залітати, не знали?
Зупка_цем• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
не бувають.
Как так? Я мне один впаривал, что только с фронта приехал, выходные
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
не бувають.
Надувная пыль• 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Напевно протузії, але ж вони є у всіх, у мене їх 6 вже, в свої 30 років. Мені врач, так і сказав, що вони є в 80-90 % у людей.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Ні, не лікар.
там не просто протрузїї. там з надавлюванням на спиний мозок, звуження артерії. це тільки щийни відділ. Мовчу вже про грудний і поперековий...
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляЗупка_цем
Відпустка по терміну, дивлячись, з якої лінії і який термін перебування там на дислокації.
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Те, що я й написала вище.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляЗупка_цем
в мого з лютого офіційно ще не було, один раз переїздив і типу переїзд декілька днів, один раз нефіційно і от за авто і гуманітркою.