anosik• 24 июля 2022

"Відпроситися" з фронту у зв´язку з погіршенням стану здоров´я

Хто стикався з такою ситуацією? У чоловіка зараз загострились деякі хвороби, потрібна консультація лікаря і ВЛК, з його діагнозом він як мінімум обмежено придатний. Кажуть, що є два варіанти: 1. Звертатися до лікаря військ.частини і він дає направлення, але це можна довго чекати, бо підписи і печатки має ставити керівництво. На фронті це непросто. 2. Відпроситися у відпустку (але теж непросто, бо має бути дуже поважна причина), а у відпустці типу стало не добре і лягти в лікарню....
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляНадувная пыль
Напевно протузії, але ж вони є у всіх, у мене їх 6 вже, в свої 30 років. Мені врач, так і сказав, що вони є в 80-90 % у людей.
там не тільки протрузії.

Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
в мого з лютого офіційно ще не було, один раз переїздив і типу переїзд декілька днів, один раз нефіційно і от за авто і гуманітркою.
Мій теж з побратими після відпустки поприїжали за своїми авто, в кого є.
Бо це дефіцит там, часто горять, прострелюють.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
ну а у відпустки хтось їздив?
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
ну а у відпустки хтось їздив?
Мої були у відпусті по два дні тричі, але не всі.
Після ротаціі з Луганська іх передислокували. Тому, хто поруч, ті поіхали додому, але це так, приіхав, переночував і назад.
У нас вдома двічі були з чоловіком хлопці, якиі додому і назад не встигнуть дістатися, навіть за три доби. Відпочивали всі у нас.
6 чоловік, потім 4.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
6 чоловік, потім 4.
ну тобто офіційних відпусток не було?
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
ну тобто офіційних відпусток не було?
В якому сенсі, офіційних.
Вони офіційно були по дві доби щоразу, вони ж не дезертири
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
В якому сенсі, офіційних.
ну добре відпустки вони просили чи їм так дали?

Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Звичайно просили. Ви, коли працюєте, пишете заяву на відпустку: Прошу надати мені...?
Ті, в кого домівки далеко від нинішньої іх дислокаціі приіжали до нас і теж писали, але погоджували таким лише три дні, а сенс?
У мене знайомі дівчата, так вони з Києва до своіх чоловіків на дислокацію іздили.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Добре. Коли писали - пояснювали причину? Бо я скрізь на юридичних сайтах бачу, що відпустка має бути за поважних причин.
автор anosik • 24 июля 2022
Однак, відповідно до пункту 18 та пункту 19 статті 101 Закону в особливий період під час дії воєнного стану надання військовослужбовцям відпусток припиняється, крім:

-відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин;

-відпустки військовослужбовцям-жінкам у зв´язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а в разі якщо дитина потребує домашнього догляду, - тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більш як до досягнення нею шестирічного віку;

-відпустки у зв’язку з хворобою або для лікування після тяжкого поранення за висновком (постановою) військово-лікарської комісії.

У свою чергу відпустки за сімейними обставинами можуть надаватися у таких випадках:

1) укладення ним шлюбу - тривалістю до 10 календарних днів;

2) тяжкого стану здоров´я або смерті рідних по крові або по шлюбу:

а) дружини (чоловіка), батька (матері), вітчима (мачухи), сина (дочки), пасинка (падчерки), рідного брата (рідної сестри) військовослужбовця, батька (матері) подружжя або особи, на вихованні якої перебував військовослужбовець, - тривалістю до 7 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад;

б) інших рідних - тривалістю до 3 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад;

3) пожежі або іншого стихійного лиха, яке спіткало сім´ю військовослужбовця або осіб, зазначених у підпункті 2 цього пункту, - тривалістю до 15 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад;

4) в інших виняткових випадках, коли присутність військовослужбовця в сім´ї необхідна, за рішенням командира (начальника) військової частини - тривалістю до 3 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад. Така відпустка може надаватися один раз протягом календарного року.

При цьому, у період воєнного стану відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин надаються із збереженням грошового забезпечення, а їх тривалість не може перевищувати 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець.

Щодо відпустки у зв’язку з хворобою, то вона надається військовослужбовцю для лікування у зв’язку з хворобою із збереженням грошового та матеріального забезпечення на підставі висновку військово-лікарської комісії. Тривалість такої відпустки визначається характером захворювання. Загальний час безперервного перебування військовослужбовця в закладах охорони здоров´я та у відпустці для лікування у зв´язку з хворобою не повинен перевищувати 4 місяців підряд (крім випадків, коли законодавством передбачено більш тривалі строки перебування на лікуванні). Після закінчення встановленого безперервного перебування на лікуванні у закладах охорони здоров´я та у відпустці для лікування у зв´язку з хворобою військовослужбовець підлягає огляду військово-лікарською комісією для вирішення питання про придатність його до військової служби.
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Звичайно, інакше ніхто не дасть.
Ваш в арміі служив до сьогодні?
Мені дивно, що ви, як дружина, ставите питання тут, а не він іх ставить там...
І ще, багато що залежить від командування.
Скажу прямо, є такі командири《р@спі@дяі》на місцях, але таких вистачає і серед тих, кого призвали
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Звичайно, інакше ніхто не дасть.
Ваш в арміі служив до сьогодні?
бо він весь час дуже зайнятий, така посада...
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Запитаю, можна?
Яка посада?
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Запитаю, можна?
Яка посада?
в особисті
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
в особисті
Мені і особисті не треба.
Я знаю, хто і чим займається.
Чим займається взводний, ротний, ком.частин.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Мені і особисті не треба.
Я знаю, хто і чим займається.
ну це для теми в принципі немає значення. Суть питання в іншому.
Ворую вкусняшки• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
Суть в тому, що він, займає посаду, а елементарних речей навіть не знає, але я не дивуюся.
Оскілтки знаю, як 50 річні молодші сержанти виводили при відході при арті хлопців, в той час, коли ротні махрові з першого дня в госпіталі опинялися.
Ena Sova• 24 июля 2022
Ответ дляrybka21
Сына сразу же направили в госпиталь на ВЛК. Буквально пару дней ждал документы. Наверное, это зависит от человеческого фактора. У него хорошие командиры. Был на нуле, но с его проблемами он угроза для всего подразделения, снижен слух
Совершенно верно.Все зависит от командиров на местах.Был наглядный для меня пример.Военкомат пригнал в часть калек.Кто в гипсе..кто с перевязкой..кто кантуженый.Так ни одного не взяли.Отправили назад.Полностью выздоравливать.Потому что там в части нормальные офицеры.
А есть мудаки и непрофессионалы или жополизы..тогда все печально.
Ромашка_Бегемотовна• 24 июля 2022
Ответ дляanosik

у чоловіка всі хто був не одружені - їздили одружуватись
деякі їздили на ВЛК, всі назад повернулись здорові
за іншими причинами - ніяких відпусток не дають

МойНеТакой• 24 июля 2022
Ответ дляЗупка_цем
Как так? Я мне один впаривал, что только с фронта приехал, выходные
Да троль это.
Тот же автор утверждает в другой своей теме что её мужу дали отпуск 4 дня.
МойНеТакой• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
ну тобто офіційних відпусток не було?
А вам какая разница? Переживаете что кому-то могли дать дольше чем 4 дня которые дали Вашему мужу?
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляМойНеТакой
Із за цього я точно не переживаю, а питаю для того, щоб зрозуміти, як отримати відпустку.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляМойНеТакой
Да троль это.
так, я тоді думала, що це відпустка, виявляється це було відрядження. Це він мені потім сказав. Яке це має значення? Питання ж не в тому зовсім.
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
на ВЛК іздили після поранення? Чи за інших причин?
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
так не знає, уявіть собі! І досі не розуміє для чого його туди призначили. Бо людина весь час працюівала зовсім в іншій сфері, а сюди призначили не питаючі про вміння і навички. Крім того зрозуміти як тут в ЗСУ все влаштовано це теж не так просто.
Зупка_цем• 24 июля 2022
Ответ дляМойНеТакой
Да троль это.
Какой троль? Ко мне на улице клеился один уникум и рассказывал истории с фронта и откуда приехал
автор anosik • 24 июля 2022
Ответ дляЗупка_цем
це був камінь у мій огород. Типу я троль).
Ромашка_Бегемотовна• 24 июля 2022
Ответ дляanosik
і так і так ніби, цей момент не уточнювала