Опля Картопля• 25 июля 2022
Який зараз курс злотого в Приватбанку?
Дівчата, підкажіть будь ласка,можливо хтось сьогодні купував щось чи розраховувався карткою,по якому зараз курсу знімає у Польші?Чи можливо хтось знає,де можна глянути по якому курсу конвертує? На сайті банку показує лише долари,євро,і фунти.
Опля Картопля
• 25 июля 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
8.0048 в 16-21 покупала
Дякую,а ви там розраховувались чи в Україні?
Опля Картопля
• 25 июля 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
В Украине, купила с польского сайта.
В моно немного дешевле.
Зрозуміла,дякую.Теж хочу речі на польському сайті дітям купити.
Galina_vinsport• 25 июля 2022
Мне надо снять злотые с карты приват, но курс 8,5 грн меня очень пугает🥵
Люда Людоедова• 25 июля 2022
Ответ дляОпля Картопля
На каком, если не секрет? Я сейчас в Польше, тоже планирую одевать детей.
Опля Картопля
• 25 июля 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Якщо Ви там,то там є багато стаціонарних магазинів із дуже хорошими цінами.Я зазвичай купую на Мангоаутлеті,Зарі,НМ.Чекаю знижки,купони там всілякі
Опля Картопля
• 25 июля 2022
Ответ дляGalina_vinsport
Вірю.Зараз не знаєш що робити,чи знімати чи купувати,чи куди взагалі бігти...
Люда Людоедова• 25 июля 2022
Ответ дляОпля Картопля
Спасибо
Опля Картопля
• 25 июля 2022
Ответ дляЛика-прилипка
Платила в Польше пол часа назад - 7,9848
Дякую,якось по-різному знімає,але зрозуміло,що в межах 8.00.Я все відкладала,ще тиждень назад знімало по 7.6...Тепер буду купувати по 8