tropik485• 25 июля 2022

Хто як поняв новий закон від 22.07 про виїхавших від війни?

Чи можна використати 88 днів безвіза з України і під кінець взяти Песель, чи почнуться тоді зразу нові 90 днів, тільки вже від Польщі?
автор tropik485 • 25 июля 2022
Ответ дляksena555
а ви маєте тимчасовий прихисток?
Бо ж можна бути відсутнім на території Польщі до 30днів, інакше статус втрачається
Я ще не маю, не брала, але і мій безвіз (і дитини) ще не закінчився, є можливість взяти

автор tropik485 • 25 июля 2022
Ответ дляksena555
потрібно почекати пояснень , як бути з дітьми, бо ж вони до Дії .пл не підтягуються. Це питання наразі актуальне для всіх мам з дітьми
О, оцього я не знала, дякую що відписалися
автор tropik485 • 25 июля 2022
Ответ дляmamarama
В общем и целом, поняла, что дают что-то по типу временного внж, с которым можно кататься по Европе и Украине беспрепятственно, даже по истечении безвиза.
Я с марта в Польше, мой безвиз уже тю-тю давно. Теперь развязаны руки, можно ездить домой или в другие страны Европы.
Ось і я на це сподіваюся;)
tirin• 25 июля 2022
Ответ дляmamarama
А вот фраза на счёт 90 дней на протяжении каждого 180-дневного периода. Как вы её понимаете? Я эту фразу не могу понять.
автор tropik485 • 25 июля 2022
Ответ дляtirin
Питання не мені, але я розумію як нових 90 днів від Польщі для відвідування інших країн
tirin• 25 июля 2022
Ответ дляtropik485
Спасибо. Будем надеяться, что вы правы)
sammy• 25 июля 2022
Ответ дляmamarama
А какие ограничения? 30 дней в Украину и 90 на 180 другие страны ес?
сладкий_ноябрь• 25 июля 2022
Ответ дляtirin
Вы писали о карте побыта. На сколько я понимаю, карта побыта и временная защита - это разные статусы.
Одно и то же
сладкий_ноябрь• 25 июля 2022
Ответ дляtropik485
Чи можна з Песелем пересікати кордон Польщі понад 90 днів, як думаєте? Бо до цього закону всі писали що ні
Я пересекала границу дважды, до 23.07.
Все ок.
90 дней истекло вначале июня.